Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

Nie no, jak czytam, że wg kogoś liga angielska w tym sezonie nie jest w dołku to padam na twarz. Widać po postawie City, Arsenalu i zwłaszcza Liverpoolu, Chelsea oraz United, jaki kryzys dopadł angielską. Widać to także po bilansie strzeleckim, żadna drużyna nie ma średniej gola 2 na mecz lub więcej - to jest mizeria. To, że mamy obecnie takie rewelacje jak Lisy, Koguty czy Młoty, tylko rekompensuje beznadziejną postawę najsilniejszych. Strach pomyśleć, jakby ta liga wyglądała w tym sezonie bez nadspodziewanie dobrej postawy Leicester, Tottenhamu i WHU.

Jeśli ktoś patrzy na ligę poprzez pryzmat tego jak radzi sobie drużyna X, Y to padam na twarz. Jeśli kogoś rajcuje oglądanie jak Bayern w cuglach wygrywa kolejny sezon Bundesligi, kolejny fascynujący mecz Barcelony z La Coruną też mu nie bronię. Dla mnie mecze w Angielskiej dostarczają sporo emocji,a to jak dużo zespołów walczy o miejsca w europejskich pucharach czy fakt,ze kwestia tego kto zdobędzie  mistrzostwo nie zamyka się na 1, góra trzech zespołach . 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dla mnie mecze w Angielskiej dostarczają sporo emocji,a to jak dużo zespołów walczy o miejsca w europejskich pucharach czy fakt,ze kwestia tego kto zdobędzie  mistrzostwo nie zamyka się na 1, góra trzech zespołach . 

Problem polega na tym, że w ostatnich 10 sezonach mistrzostwo zdobywał tylko ktoś z trójki MC, MU i Chelsea, dokładnie tak samo jak w Hiszpanii, gdzie trofeum dzieliły między siebie Real, Barca i Atletico :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ta liga hiszpańska jest nudna, przewidywalna i nieemocjonująca! Znów wielki faworyt, Real Madryt, wygrał z Rayo. 

 

I właśnie przez typów oceniających atrakcyjność meczów w danej lidze na podstawie livescore'a potem chodzą poglądy, że w Hiszpanii jest nuda i brak emocji. Tyle w tym prawdy, co charyzmy w Arsenalu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie raz na jakiś czas sie zdarzają i takie spotkania.A jeśli chodzi o mnie to mam dostęp do tej ligi prawie bez przerwy od kilku lat więc posiłkować sie Livescorea nie muszę :lol2: Podobna sytuacja była dziś w meczy ligi angielskiej.Ale angielska piłka to mizeria jak to pisałeś co pokazuje obecnie transmitowany mecz EVE-MNU. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy mecz Realu utwierdza mnie w przekonaniu, że duet Mirosławski - Ćwiąkała niesamowicie mi działa na nerwy. Oczywiście rozumiem, jeśli ktoś ma inną opinię, no ale ja nie trawię tych panów. Tęsknię za Canal+. Już nawet Leszek "Ołłowski" mnie mniej denerwował.

Bo oni są beznadziejni. Mierosławski to w ogóle. Pisałem w tym temacie to wielokrotnie. Za każdym razem był hejt, że nie prawda. 

Oni w meczach które komentują 90% czasu poświęcają Realowi, albo Barcelonie.

 

Gra Barca - Eibar to istnieje tylko Barca i el pistolero, MSN itd. okładki gazet,Marc: bleble,.... Sport: blelebel.... La zabawa... coś na temat Kataru, a propo sponsora  

 

Gra Real: trio BBC, Benzaema, reprezentacja Francji..... kłopoty, Ronaldo - kompleks doskonałości itd., coś o prezesie, La zabawa, okładki gazet  

 

I oni tak zmarnują 2 mecze w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że w ostatnich 10 sezonach mistrzostwo zdobywał tylko ktoś z trójki MC, MU i Chelsea, dokładnie tak samo jak w Hiszpanii, gdzie trofeum dzieliły między siebie Real, Barca i Atletico :).

Problemu nie mam, bo rywalizacja o tytuł jest zazwyczaj bardzo zacięta i toczy się do ostatnich kolejek,a w grze i mistrzostwo jest więcej ekip. Warto dostrzec ten ważny niuans. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohoh... Rodowici Francuzi z imprezą na stadionie przed meczem Pucharu Ligi Francuskiej :lol:

Przecież to mogli być rodowici Francuzi. Radzę zajrzeć do słownika języka polskiego co oznacza słowo rodowity. Wielu Francuzów pochodzenia arabskiego czy afrykańskiego żyje już we Francji wiele pokoleń i tam się urodzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...