Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mecz Flensburg-VIVE jednak w Eleven Sports :) Atletico-Malaga na żywo od około 60. minuty 19:30 w tym samym kanale, fragmenty spotkania można będzie tez podejrzeć na Elevenie o 18:15 w transmisji łączonej z meczem Everton-United. 

Poza tym w sobotę o 2 w nocy na Eleven mecz NASL: Miami FC - Rayo OKC.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja podczas meczu Roma - Torino zwróciłem uwagę na to że w pewnym momencie sygnał z meczu został przerwany i pojawiła się reklamówka a jak sygnał wrócił to audio było nie po polsku tylko chyba po belgijsku i właśnie podczas tej przerwy padła bramka dla Torino, no to trochę mało profesjonalne, chyba że były jakieś problemy techniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Flensburg-VIVE jednak w Eleven Sports :) Atletico-Malaga na żywo od około 60. minuty 19:30 w tym samym kanale, fragmenty spotkania można będzie tez podejrzeć na Elevenie o 18:15 w transmisji łączonej z meczem Everton-United. 

Poza tym w sobotę o 2 w nocy na Eleven mecz NASL: Miami FC - Rayo OKC.

 

Ze cooo???? Ja chce caly mecz od dechy do dechy Man.utd a n jakas laczona transmisja!!! Niech nawet sobie jaj nie robia , co za chore decyzje z tymi laczonymi meczami... Nic sie nie stanie jak raz Atletico nie pokaza przeciez, jestem zazenowany tym wrecz!! :(

Edytowane przez robsonUnitedxD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam co świetnego w transmisji Realu, w porównaniu do choćby meczu Herenveen-Ajax, to jakość techniczna jak Eurosport 2 z tp CP i nc+. W Eleven zawsze murawa to mydło

 

W porównaniu do meczu Atletico to i tak jest bajka. Teraz leci powtórka meczu Los Colchoneros i to co widzę to jakaś tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze cooo???? Ja chce caly mecz od dechy do dechy Man.utd a n jakalaczona transmisja!!! Niec nawetobie jaj nie robia , co za choreecyzje z tymi laczonymi meczami... Nisie nie stan jak raz Atletico nie pokaza przeciez, jestemzazenowany tym wrecz!! :(

 

To tylko potwierdza, że trzeci kanał już dawno był potrzebny i szkoda, że tak długo zwlekali, ale cóż - i tak jak na 2 kanały dają bardzo dużo kontentu maksymalnie wypełniając ich ramówki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam co świetnego w transmisji Realu, w porównaniu do choćby meczu Herenveen-Ajax, to jakość techniczna jak Eurosport 2 z tp CP i nc+. W Eleven zawsze murawa to mydło

Chyba u Ciebie... Nie.wiem jak to wygląda z satelity, ale obraz w kablu był rewelacyjny. Nie zawsze jest taki nadawany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, Danny zapowiedział trzeci kanał, to taki na bank się wkrótce pojawi ;)

 

No nie wiem, czy to jest kwestia takiego "wkrótce", bo zaraz powoli będą się kończyły ligi, więc nie wiem, czy opłacałoby im się wprowadzić nowy kanał jeszcze na koniec tego sezonu zamiast z początkiem nowego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze przerywanie meczu i np. pokazywanie pustych trybun czy składów meczu który bedzie za pół godz to jakiś skandal.

Kompletny brak wyczucia chwili.

Mam płacić po 15 zł a oni mi będą ciągle mecz przerywać?

Niech sobie to wsadzą w d...

Półfinał PA też będą błazny przerywać?

kompletne dno:(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś niepoważny. Super takie transmisje, zawsze mi w C+ tego brakowało, bo oni do dzis maja śmieszne podejście rodem z TVP, ze nie zdradzamy wyniku i udajemy :D

 

Wyniki jeszcze powinny lecieć na pasku i tabela live i bieżące odnoszenie sie komentujących do tej sytuacji. Na eurosporcie to juz działa dzięki Lachowi mam nadzieje ze tu bedzie tak samo.

 

Ze cooo???? Ja chce caly mecz od dechy do dechy Man.utd a n jakalaczona transmisja!!! Niec nawetobie jaj nie robia , co za choreecyzje z tymi laczonymi meczami... Nisie nie stan jak raz Atletico nie pokaza przeciez, jestemzazenowany tym wrecz!! :(

Edytowane przez Electrixxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze cooo???? Ja chce caly mecz od dechy do dechy Man.utd a n jakas laczona transmisja!!! Niech nawet sobie jaj nie robia , co za chore decyzje z tymi laczonymi meczami... Nic sie nie stanie jak raz Atletico nie pokaza przeciez, jestem zazenowany tym wrecz!! :(

 

Bardzo dobrze robią! Tak się robi transmisje dzisiaj. Powinni tak z każdej kolejki robić nakładające się spotkania. Nieodżałowany Mecz+Mecz w lidze angielskiej, świetnie się to oglądało. Eleven mi wczoraj przypomniał stare czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...