Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobrze robią! Tak się robi transmisje dzisiaj. Powinni tak z każdej kolejki robić nakładające się spotkania. Nieodżałowany Mecz+Mecz w lidze angielskiej, świetnie się to oglądało. Eleven mi wczoraj przypomniał stare czasy.

Daj spokój,  to sobie odpal na  laptopie tabele z wynikami aktualizowanymi na bieżąco i się delektuj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daremne prawa, lepiej niech te eliminacje kupią :D

 

 

 

 

Daj spokój,  to sobie odpal na  laptopie tabele z wynikami aktualizowanymi na bieżąco i się delektuj. 

wtedy nie mam komentarza do tego co się dzieje. nie każdy ma czas ogladac każdy mecz szczególnie po polnocy

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze robią! Tak się robi transmisje dzisiaj. Powinni tak z każdej kolejki robić nakładające się spotkania. Nieodżałowany Mecz+Mecz w lidze angielskiej, świetnie się to oglądało. Eleven mi wczoraj przypomniał stare czasy.

 

Jak Cię jara oglądanie 10 meczów naraz to sobie oglądaj gdzie indziej, prawdziwi kibice z pasji nie mają zamiaru takich rzeczy oglądać! STANOWCZE NIE jakimś łączonym relacjom na Eleven!!

 

Gala M1, oby przez to nie wyleciały mecze o 23 w soboty i niedziele, bo zawsze bo meczu głównym na jednej z anten leciała powtórka meczu, który równolegle leciał na drugim kanale albo po prostu był to trzeci mecz, który się nie zmieścił w ramówce. Jak to ma byc tym kosztme to całe to modrobicie karate kjokuszi niech oddadzą Polsatowi i niech oni to sobie w PPV pokazują! 

 

Już i tak w ten weekend nie pokażą super zapowiadającego się meczu Santos - Palmeiras w 1/2 finału Campeonato Paulista ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sami emeryci bez rodziny tutaj są co mają czas na nagrywanie i oglądanie 42 meczów z danej kolejki w różnych ligach i nie mają życia poza tv. Współczuję takim ludziom strasznie. Uwielbiam takie łączone transmisje. Od razu wiem co się dzieje na drugim boisku i nie muszę skakać nie mając 24h dziennie na oglądanie tv mam wszystko w pigułce,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sami emeryci bez rodziny tutaj są co mają czas na nagrywanie i oglądanie 42 meczów z danej kolejki w różnych ligach i nie mają życia poza tv. Współczuję takim ludziom strasznie. Uwielbiam takie łączone transmisje. Od razu wiem co się dzieje na drugim boisku i nie muszę skakać nie mając 24h dziennie na oglądanie tv mam wszystko w pigułce,

No ja tak właśnie oglądam - jaki mecz leci, o jakiej kolwiek godzinie to go oglądam - tylko ważne żeby się nie pokrywały :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na czym polega ta lepsza jakość? Np. hiszpańskie boiska wyglądają lepiej niż Serie A, bo stosują tzw. polepszacze obrazu. Dlatego trawa jest zielona, zamiast żółtej. U nas Live Park stosuje ten sam system.

 

 

Też się zastanawiam co świetnego w transmisji Realu, w porównaniu do choćby meczu Herenveen-Ajax, to jakość techniczna jak Eurosport 2 z tp CP i nc+. W Eleven zawsze murawa to mydło

 Na Facebooku przed wczorajszymi meczami przeprowadzili krótką transmisję, gdzie wypowiadali się komentatorzy Eleven. Jeden z nich został poproszony o wypowiedź, którą zaczął od tego, że nie może się skupić, bo gada do telefonu ustawionego na statywie, po czym został szybko poprawiony, że to kamera, oczywiście wszystko z przymrużeniem oka. Chyba już wiadomo, dlaczego Eleven ma taką, a nie inną jakość :D

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laczone transmisje sa najciekawsze. Obecnie mecze to 90 minut zenady, padnie 1 czy 2 bramki i malo co sie dzieje. W multiligach jest tych goli ponad 20 w ciagu 90 minut, do tego sytuacja zmienia sie jak w kalejdoskopie.

 

Smiesza mnie "prawdziwi fani" - chcesz obejrzec caly mecz to idz na stadion, tam twoje miejsce ... Normalni ludzie nie maja czasu na takie rzeczy, poza tym obecnie pilka to i tak tylko kasa, wiec "kibice" sa robieni w wala na kazdym miejscu.

Tam cos sie sprzeda, tu sie podlozymy a tu nie wyjdziemy na mecz - ustawione z gory mecze a oni kibicuja XD Beka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiliga jest fajna w 2 ostatnich kolejkach, ale teraz była zupełnie niepotrzebna. Nie wiem po co transmitowali Roma-Torino, trzeba było dać Atletico na Eleven Sports,wiadomo że La Liga jest ważniejsza, tym bardziej że wcześniej już było Sampdoria-Sassulo live.

 

Tak na marginesie, to fajnie, że przyjmują nowych komentatorów, ale myślę, że Eleven mógłby powalczyć o transfery Laskowskiego (La Liga) i Ryczela, bo niestety, ale obecni komentatorzy Eleven to jakaś porażka. Jedynie Święcickiego i Mirosławskiego da się jakoś słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90% ludzi płaci za tego typu kanały bo chcą oglądać mecze swoich ulubionych drużyn.

i szlag ich trafia gry mecz Barcy,United czy Realu jest przerywany by pokazać coś innego np. puste trybuny czy zupenie inny mecz. 

chcą robić takie cyrki to niech sobie robia ale tak jak na Canal+ ze jest multiliga ale na innych kanałach leca całe nieprzerywane mecze!

nie maja tylu kanałów? 

a g.... mnie to obchodzi-to niech sobie wykupią miejsce na sat i już.

 

poza tym zastanawiam sie ile czasu minie zanim podkurczą ogon tak jak Bain i zdają sobie sprawą ze mając co roku iles tam milionow strat to na dłuższą metę tak sie nie da.

byli już tacy co przepłacali na potęgę i wydawało sie ze nie ma na nich mocnych (Wizja sport) i dawno już słuch o nich zaginął.

a Polak nie lubi płacić szczególnie gdy płaci 15 zl a okazuje sie ze nie ma dostępu do tego co najważniejsze czyli LM,Ekstraklasa .LA i żużel bo to jest na C+.

no nic-trzeba sie jeszcze pomęczyć dwa lata bo jesli Bain podpisze umowę z Vivendi to pewno następne prawa na LL wracają do C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiliga jest fajna w 2 ostatnich kolejkach, ale teraz była zupełnie niepotrzebna. Nie wiem po co transmitowali Roma-Torino, trzeba było dać Atletico na Eleven Sports,wiadomo że La Liga jest ważniejsza, tym bardziej że wcześniej już było Sampdoria-Sassulo live.

 

Tak na marginesie, to fajnie, że przyjmują nowych komentatorów, ale myślę, że Eleven mógłby powalczyć o transfery Laskowskiego (La Liga) i Ryczela, bo niestety, ale obecni komentatorzy Eleven to jakaś porażka. Jedynie Święcickiego i Mirosławskiego da się jakoś słuchać.

 

 

Hahahahah tyle w temacie, bo nie chce mi się tego komentować nawet. 

 

Ryczel i Eleven? Żart roku!! 

Eleven słabi komentatorzy? No jasne, ciekawe którzy?

 

Taaa możę jeszcze Levante - Getafe maja pokazać zamiast Roma - Torino? Czy to jest kanał Eleven La Liga Sports? Nie!! Serie A grała i pokazać ją trzeba więc posty takie jak ten i to co wypisuje Umkwatata to nadają się jedynie do kasacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahah tyle w temacie, bo nie chce mi się tego komentować nawet. 

 

Ryczel i Eleven? Żart roku!! 

Eleven słabi komentatorzy? No jasne, ciekawe którzy?

 

Taaa możę jeszcze Levante - Getafe maja pokazać zamiast Roma - Torino? Czy to jest kanał Eleven La Liga Sports? Nie!! Serie A grała i pokazać ją trzeba więc posty takie jak ten i to co wypisuje Umkwatata to nadają się jedynie do kasacji. 

I można powiedzieć że fajny mecz Roma - Torino był 

Jak będzie 3 kanał to może inne prawa co mają by nie traktowali tak jak traktują 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ryczel i Eleven? Żart roku!! 

Eleven słabi komentatorzy? No jasne, ciekawe którzy?

 

Taaa możę jeszcze Levante - Getafe maja pokazać zamiast Roma - Torino? Czy to jest kanał Eleven La Liga Sports? Nie!! Serie A grała i pokazać ją trzeba więc posty takie jak ten i to co wypisuje Umkwatata to nadają się jedynie do kasacji. 

 Mam wrażenie, że nie umiesz czytać. Skoro napisałem, że tylko Święcickiego i Mirosławskiego da się według mnie słuchać, to chyba wiadome o jakich komentatorów mi chodzi. Jeśli dla ciebie Grzywacz, bądź Mitrut są dobrymi komentatorami to pozdro, raczej się nie dogadamy.

 

Poza tym nie porównuj meczu Bilbao-Atletico do Levante-Getafe, bo to chyba jest różnica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mam wrażenie, że nie umiesz czytać. Skoro napisałem, że tylko Święcickiego i Mirosławskiego da się według mnie słuchać, to chyba wiadome o jakich komentatorów mi chodzi. Jeśli dla ciebie Grzywacz, bądź Mitrut są dobrymi komentatorami to pozdro, raczej się nie dogadamy.

 

Poza tym nie porównuj meczu Bilbao-Atletico do Levante-Getafe, bo to chyba jest różnica...

Wiesz nie każdy jest fanem ligi hiszpańskiej. Jak mam wybierać to wolę ligę włoską niż hiszpańska.

Co do Grzywacza to nie wiem o co Ci chodzi według mnie jest lepszym komentatorem niż co jeden inny pamiętam go jeszcze za czasów Sportklubu i fajnie się oglądało. 

Może Ci brakuje komentatorów pokroju Jagody z Canal + ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do Grzywacza to nie wiem o co Ci chodzi według mnie jest lepszym komentatorem niż co jeden inny pamiętam go jeszcze za czasów Sportklubu i fajnie się oglądało. 

Może Ci brakuje komentatorów pokroju Jagody z Canal + ?

 

Też mi Grzywacz nie przeszkadza, świetnie się go słucha przy meczach Pucharu Anglii razem z Zielińskim. Tworzą dobry duet. 

 

PS. Jemu nie brakuje Jagody (chociaz kto wie), ale Ryczela :P haha

Dobra nie ma sensu pisać o tym więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest kanał Eleven La Liga Sports? Nie!!

Nie takie głupie ;) W Hiszpanii od przyszłego sezonu będzie sobie beIN SPORTS La Liga. A dla Eleven ta liga jest najważniejsza, więc Eleven La Liga? Mogłoby przejść :)

 

A tak w ogóle, to oni pokazują Ligę Adelante czy również olewają jak szkocką i belgijską?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie takie głupie ;) W Hiszpanii od przyszłego sezonu będzie sobie beIN SPORTS La Liga. A dla Eleven ta liga jest najważniejsza, więc Eleven La Liga? Mogłoby przejść :)

 

A tak w ogóle, to oni pokazują Ligę Adelante czy również olewają jak szkocką i belgijską?

Wiesz ofertą beIN SPORTS w Hiszpanii jest  bardzo ciekawa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...