Jump to content

odja

Users
 • Content Count

  193
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by odja

 1. odja

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  Mam dokładnie ten sam objaw. Z automatu mi się nie aktualizuje a po ręcznym wyszukaniu, listy ulubionych znikają. Ja osobiście nie znalazłem obejścia. Restart nie pomaga.
 2. Taki sam pakiet jak miałem + PSP. Pakiet: Superpremium+, HBO i HBOGO, Eleven, History i PSP i płacę 118. Wcześniej miałem jeszcze Adventure, ale z tego zrezygnowałem, nic tam nie było dla mnie i po dołączeniu PSP, wyszło mi, że dopłacam tylko 3 zł.
 3. Dają możliwość przedłużenia ze względu na kanały PSP. Ja miałem do kwietnia 2020 roku i przedłużyli mi do 2021 z kanałami PSP za 5 zł.
 4. odja

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  W przypadku mojego dekodera widzę jedną różnicę. Na poprzedniej wersji oprogramowania nie łączył mi się z ukrytą siecią Wi-Fi 5GHz, jak SSID było widoczne łączenie było OK. Teraz na wersji 23 , zaczął mi się łączyć przy ukrytym SSID. Z przewodowym połączenie nie miałem i nie mam żadnych problemów. Nic w ustawieniach routera nie zmieniałem, a sprawdzałem połączenie z siecią ukrytą jakoś tak tydzień temu.
 5. odja

  CANAL+ 4K Ultra HD

  Może tak być, ale puszczenie tak okrojonego materiału to trochę nie fajne jest. Ciekawe czy i inne koncerty nie są tak pocięte.
 6. odja

  CANAL+ 4K Ultra HD

  Ciekawi mnie tylko jedna sprawa dot. koncertu Hansa Zimmera. W Canal+ trwa on tylko godzinę, a mam to na płycie Blu-Ray i koncert ma ponad 2 godziny
 7. odja

  Problemy z odbiorem i sprzętem w nc+

  OK. Dzięki za odpowiedź, bo juz sie obawiałem, ze mój dekoder przed samym Mundialem się zrypał.
 8. odja

  Problemy z odbiorem i sprzętem w nc+

  Czyżby jakaś awaria? Na kilku kanałach pojawia sie plansza, że program jest aktualnie nie nadawany np. TVP2 HD, History H2, na TVP Rozrywka leci 4FUN. Może mój dekoder ześwirował. Ma ktoś podobnie ?
 9. odja

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  W menu nic takiego nie widzę, jeszcze będę szukał.
 10. odja

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  Zainstalowało się, wersja 0x21 ale HBO GO nie mam. Może trzeba odczekać?
 11. odja

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  Aktualizacja się pojawiła.
×