Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, brak mi slow. Poza Primera Division oni nie pokazuja zadnych innych rozgrywek w chocby 50% LIVE!!!

"Pozyskali prawa i je porządnie wykorzystują" - ten kto to napisal, zupelnie nie wie o czym mowi ...

 

Ciagly scisk w ramowce, 1 lub 2 mecze z LIVE z kolejki Ligue 1, do tego brak meczow z Championship, SFL oraz Jupiler Pro League - to jest porzadne wykorzystywanie praw?

 

Juz nie mowie o komenatarzu, ktory sie do niczego nie nadaje i trzyma poziom Sportklubowego sprzed tej calej akcji z pojawieniem sie znikad Elevenow ...

Jakosc? Popatrzcie na opinie ludzi - nie tylko Ja uwazam i powtarzam (od samego poczatku emisji tych smiesznych kanalow), ze przekaz z satelity to jest tragedia i pomyje, a nie zadne HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz nie jest zły jeśli chodzi przynajmniej o ligi włoską i francuską bo to głównie oglądam gorzej wygląda z ręczną.Z urywek jakie oglądam z La Liga to też do komentarzu nie mam zarzutów.Belgijska to z tego co słyszałem komentuje osoba która nie za dobrze mówi w naszym języku.Mi osobiście to aż tak bardzo nie przeszkadza.Szkockiej w sumie nie oglądałem tylko małe urywki.Jakość techniczna nie jest aż tak zła.Zresztą Ty od samego początku krytykowałeś te kanały nawet zapewniałeś że nie będziesz ich oglądał i nigdy ich nie wykupisz.Minęło kilka miesięcy od tamtej pory i mnie zastanawia skąd wiesz jaka jest jakość na satelicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, brak mi slow. Poza Primera Division oni nie pokazuja zadnych innych rozgrywek w chocby 50% LIVE!!!

"Pozyskali prawa i je porządnie wykorzystują" - ten kto to napisal, zupelnie nie wie o czym mowi ...

 

Ciagly scisk w ramowce, 1 lub 2 mecze z LIVE z kolejki Ligue 1, do tego brak meczow z Championship, SFL oraz Jupiler Pro League - to jest porzadne wykorzystywanie praw?

 

Juz nie mowie o komenatarzu, ktory sie do niczego nie nadaje i trzyma poziom Sportklubowego sprzed tej calej akcji z pojawieniem sie znikad Elevenow ...

Jakosc? Popatrzcie na opinie ludzi - nie tylko Ja uwazam i powtarzam (od samego poczatku emisji tych smiesznych kanalow), ze przekaz z satelity to jest tragedia i pomyje, a nie zadne HD.

W ostatni weekend leciały 3 mecze Championship i chyba 3 mecze Ligue 1 na żywo... . Oczywiście najwygodniej jest siedzieć na [beep]sku i krytykowac na jakims forum jaki to kto zły nie jest i czego źle nie robi. Eleveny są świetne, ale widać, że nie każdemu dogodzisz.

 

A tak poza tym C+ dla porównania w ten weekend zaledwie 4 spotkania Premier League na żywo. A Eleven pokazało 3 mecze 2 ligi angielskiej. To jest dopiero absurd. Spotkań i tak z każdej ligi czołowej jest więcej niż w C+ więc tym bardziej nie rozumiem tych pretensji z Twojej strony. Premiera Division 6-7 spotkań na żywo, Serie A 4-5 spotkań na żywo, Ligue 1 2-3 spotkania na żywo, Championishp 1 pewne spotkanie na żywo i szkocka też pewne 1 spotkanie na żywo. Jest dobrze. Mi brakuje czasu wręcz żeby to wszystko oglądać, a Wy i tak narzekacie.. Nie rozumiem tego. Nie macie tych kanałów i zazdrościcie czy jak? Że takie głupoty piszecie...

Edytowane przez Cohade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że jest Belgiem akurat jest mało istotne jeśli chodzi o jego wiedzą, dokładnie to jest Belg polskie pochodzenia(jego matka była Polką). To jest menadżer piłkarski, działający głownie na rynku Belgijskim i Francuskim ( m.i to on umieścił Wasilewskiego w Anderlechcie, Kłosa w Auxerre itd), po prostu zna każdego menadżera dyrektora sportowego czy trenera czy to w Belgii czy Francji więc naturalne jest, że ma ogromną wiedzę na ten temat. Dziwne, że nie wykorzystują go też do  Ligue 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

From 2017, the championship will also be available on Sky in ultra high definition via the Sky Q service, with the dedicated Sky Sports F1 channel, which launched in 2012, showing every race.

Jako jedni z ostatnich zaczeli produkowac w hd, a teraz już F1 w 4k. Juz widze te hasła: A może Eleven Ultra hd :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, brak mi slow. Poza Primera Division oni nie pokazuja zadnych innych rozgrywek w chocby 50% LIVE!!!

"Pozyskali prawa i je porządnie wykorzystują" - ten kto to napisal, zupelnie nie wie o czym mowi ...

 

Ciagly scisk w ramowce, 1 lub 2 mecze z LIVE z kolejki Ligue 1, do tego brak meczow z Championship, SFL oraz Jupiler Pro League - to jest porzadne wykorzystywanie praw?

 

Juz nie mowie o komenatarzu, ktory sie do niczego nie nadaje i trzyma poziom Sportklubowego sprzed tej calej akcji z pojawieniem sie znikad Elevenow ...

Jakosc? Popatrzcie na opinie ludzi - nie tylko Ja uwazam i powtarzam (od samego poczatku emisji tych smiesznych kanalow), ze przekaz z satelity to jest tragedia i pomyje, a nie zadne HD.

Nie przesadzaj. Tragiczny obraz to ma SportKlub,a nie Eleven. Na początku faktycznie jakość obrazu i dźwięku była bardzo zła,ale teraz jest już o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatni weekend leciały 3 mecze Championship i chyba 3 mecze Ligue 1 na żywo... . Oczywiście najwygodniej jest siedzieć na [beep]sku i krytykowac na jakims forum jaki to kto zły nie jest i czego źle nie robi. Eleveny są świetne, ale widać, że nie każdemu dogodzisz.

 

A tak poza tym C+ dla porównania w ten weekend zaledwie 4 spotkania Premier League na żywo. A Eleven pokazało 3 mecze 2 ligi angielskiej. To jest dopiero absurd. Spotkań i tak z każdej ligi czołowej jest więcej niż w C+ więc tym bardziej nie rozumiem tych pretensji z Twojej strony. Premiera Division 6-7 spotkań na żywo, Serie A 4-5 spotkań na żywo, Ligue 1 2-3 spotkania na żywo, Championishp 1 pewne spotkanie na żywo i szkocka też pewne 1 spotkanie na żywo. Jest dobrze. Mi brakuje czasu wręcz żeby to wszystko oglądać, a Wy i tak narzekacie.. Nie rozumiem tego. Nie macie tych kanałów i zazdrościcie czy jak? Że takie głupoty piszecie...

Szkoda klawiatury. Dla tego użytkownika nie liczą się fakty, czyli emisja spotkań czołowych lig piłkarskich w zakresie dotąd niespotykanym w Polsce, mecz Championship też jest obecny zazwyczaj w soboty o 13:30. Jak jest FA CUP to też 5-6 meczów w ciągu weekendu. Najlepsze jest to ,że narzeka on na małą ilość relacji z rozgrywek, które ostatnio w ogóle w Polsce były niedostępne. Tak wielkim zainteresowaniem się cieszyły,że nikt ich nie chciał. Wziął Eleven i jak ma wolną antenę to je emituje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę inaczej ubranych słów, zdań w odpowiedziach na te pytania, ale i tak praktycznie nic nowego.

 

Parę nowych słów w odpowiedziach na te pytania, ale i tak praktycznie nic nowego.

 

Znów się powtarza o tym rzekomym zasięgu 75%.

O negocjacjach z Cyfrowym Polsatem również wiadomo od dawna.

Pytają o nowe prawa, jak i tak przecież nigdzie nic nie powie co negocjacją, bo to tajemnica.

Trzeci kanał? Nic nowego. Jak uruchomią, to zaraz na forum zacznie się pewnie pisanie, że i czwarty kanał będzie potrzebny.

O zainteresowaniu Ekstraklasą również wiadomo od jakiegoś czasu. Właściwie od samego początku zanim wystartowali, skoro w ostatnim przetargu brali udział.

Oraz oczywiście WP SportoweFakty musiały wtrącić swoje ponoć amerykański FOX chce jeszcze dołączyć. Czego nie skomentował.

 

Z jednej strony dobrze, że się jakoś reklamują, choćby przez takie wywiady, ale i tak nic nowego one nie wnoszą.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłamca co chwile zmienia wersje wydarzeń, jak ktoś mówi prawdę no to mówi to samo w każdym wywiadzie. Chcą z nim rozmawiać to rozmawia,a że dziennikarz nie potrafi zdobyć żadnej nowej informacji to już raczej jego wina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo i kiedy i jakie mecze British Elite League będą pokazywać?

Od 30.03. Oczywiście mecz Belle Vue v Poole w ES. Co ciekawe mają błąd w programie i mecz wpisany na wt, a nie środę, ale może po prostu były zmiany w SKY, który ten sygnał wyprodukuje i mecz przeniesiono z wt na środę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W terminarzu British Elite Speedway League w dniu 29.03 figuruje tylko mecz Wolverhampton - Belle Vue (http://www.speedwaygb.co/march16)

Sky Sports planuje transmisję tego dnia ale z meczu Belle Vue - Poole (http://www.skysports.com/watch/tv-guide/29-03-2016), który jest w terminarzu zaplanowany na dzień następny, to jest 30.03. Eleven Sports planuje transmisję 29.03 o 20.30 z meczu Belle Vue - Poole. Wniosek z tego taki, że pierwsza transmisja pewnie będzie w dniu 29.03.2016 o 20.30, jednakże jest jakieś zamieszanie, co do meczu. Co ciekawe, w terminarzu przy meczu zaplanowanym na dzień 30.03.2016, a więc Belle Vue - Poole są literki P-P - czyżby "postponed"? Może faktycznie ten mecz został przesunięty o dzień wcześniej i to z niego będzie transmisja w Sky Sports i Eleven Sports :curious:


Od 30.03. Oczywiście mecz Belle Vue v Poole w ES. Co ciekawe mają błąd w programie i mecz wpisany na wt, a nie środę, ale może po prostu były zmiany w SKY, który ten sygnał wyprodukuje i mecz przeniesiono z wt na środę.

W programie Sky Sports nie ma transmisji żużla w dniu 30 marca (http://www.skysports.com/watch/tv-guide/30-03-2016)

W programie Eleven Sports też nie ma.

 

Edit:

Teraz to już pełne zamieszanie. Mecz Belle Vue - Poole zaplanowany na 30.03 według terminarza jest odwołany i przełożony na 27 kwietnia (http://www.bellevueaces.co/). Więc jeśli transmisja, jak w programie Sky Sports ma być 29.03, to tylko z meczu Wolverhampton - Belle Vue. Żeby było śmieszniej tradycyjne dni meczowe w Wolverhampton to poniedziałek i środa, a nie wtorek (http://www.wolverhamptonwolves.co/page.php?5)

Edytowane przez ktoś z polski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz: https://twitter.com/ElevenSportsPL/status/712282019053510657

 

Sprawdzałem terminarz ligowy i była tam transmisja właśnie Belle Vue v Poole i jest dalej(nie ma żadnego info o przesunięciu). Ale tak jak pisałem, SKY czasem przeszkadza termin i przesuwają transmisje na inne dni. Więc aktualnie w planach jest zmiana.

Zresztą:PLEASE NOTE:
Fixtures subject to change as and when BSPA Press Office is advised by the staging club.
Please check before travelling, especially long distances.

 

W programie ES jest mecz Belle Vue v Poole na 29 marca. Więc pewnie też będzie zmiana u nich za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem terminarz ligowy i była tam transmisja właśnie Belle Vue v Poole i jest dalej(nie ma żadnego info o przesunięciu).

W terminarzu jest ze znaczkiem P-P jak pisałem a do tego strony internetowe obu klubów informują o przełożeniu tego meczu na 27 kwietnia

http://www.poolepirates.co/news/20160322_fixture-update.html

http://www.bellevueaces.co/newsitem.aspx?id=1648

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom. Teraz jest. Nawet wiadomo dlaczego. Mianowicie miało być otwarcie nowego stadionu nie tylko dla Belle Vue, ale także dla brytyjskiego speedwaya(taki stadion narodowy), ale zawodnicy po przejechaniu kilku testowych okrążeń zgodnie stwierdzili, że stan toru zagraża ich bezpieczeństwu. Podobno niezła afera w UK.

 

//Tak odbiegając od tematu żużla i skłaniając się bliżej poznania Eleven to zaskakuje mnie fakt, że komentatorzy często wstawiają zdjęcia dość wielkich ekranów przy których komentują mecz. Pamiętam zdjęcia z PS, gdzie Grzegorz Jędrzejewski z Andrzejem Borowczykiem siedzieli przy małych monitorkach, a Eleven są ekrany jakieś 42"(?). Moim zdaniem to znacznie ułatwia komentatorowi przegląda danego wydarzenia.

 

Patrzcie na to: https://twitter.com/AdamBadziak/status/710872120243445760 (+18) lub https://twitter.com/AdamBadziak/status/710838853884637185 vs. https://twitter.com/P_Miroslawski/status/710638900948111360 lub https://twitter.com/cwiakala/status/713104252227465216

Edytowane przez bartolinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...