Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

ELIMINACJE MŚ 2018
 
24.03 21:00 E   Boliwia - Kolumbia
24.03 22:00 ES Ekwador - Paragwaj
25.03 00:30 E   Chile - Argentyna
25.03 03:15 E   Peru - Wenezuela
26.03 01:45 E   Brazylia - Urugwaj

Cała kolejka, kto to będzie oglądał

Tak jak robili z Eurobasketem, wtedy zdobyli moje serce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas zagadkowe jest dla mnie pozyskanie praw do ligi hiszpańskiej. Znajomości z BEIN?

Radrizzani i Khelaifi to dobrzy kumple

 

 

Haha paranoja w tym temacie sięga absurdu. Pozyskali prawa i je porządnie wykorzystują więc czego wy chcecie? Co was to tak boli? 

Nie kumam... Takie posty powinny być kasowane bo nic nie wnosza do dyskusji, a już były pisane setki razy na popzrednich stronach. 

Paranoja i absurd? Tak, to że Radrizzani dalej posiada nieznaną ilość udziałów w MP&Silva jest absurdem i może powodować nieuczciwość przy sprzedawaniu praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie odpalilem sobie Eleven Gol i obejrzalem intro - rownie dobrze mozna by zakonczyc emisje tego magazynu po 30 sekundach - dowiedzialem sie, ze Barca zremisowala z Villareal, Juventus wygral w derbach z Torino, passa Bufonna dobiegla konca a Monaco pokonalo PSG na Parc de Princes, zanim obejrzalem jakikolwiek skrot i magazyn sie tak naprawde rozpoczal.

 

Bez komentarza co tu sie wyprawia, jakas parodia magazynu sportowego. Tam pracuja ewidentnie jacys ulomni ludzie - jak mozna nieodrozniac magazynu ze skrotami meczow od wiadomosci sportowych (tam niech sobie podaja wyniki meczow itd.) ... Niech sobie zrobia kanal Eleven News i tam klepia 24/7 wyniki meczow.

 

No ale na Elevenach od poczatku wszystko jest na odwrot, takze moze akurat trzeba przyjac, ze w tej stacji to norma ...

 

Nigdy - w zadnym magazynie z prawdziwego zdarzenia - nie widzialem, zeby wynik meczu pojawialy sie przed rozpoczeciem skrotu ...

Juz mnostwo razy pisalem o tym, no ale musze napisac jeszcze raz, bo az mnie krew zalewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest absurdalne? Może to, że prawa kupuje BEIN, a potem odstępuje Eleven? Nie jest to dziwne? Dla mnie jest.

I co z tego, lepiej że ma owe prawa Eleven aniżeli C+. Bo przypominam Canal+ to były 4 mecze ligi hiszpańskiej, 2 włoskiej, 2 francuskiej. OK w kwestii Francji poprawiło się minimalnie, ale już jeśli chodzi o La Liga i Serie A to przeskoczyli na wyższy poziom   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robson ma rację. Co mnie szarego widza obchodzi czy oni zdobyli prawa po znajomości czy nie- mnie interesuje to jak oni to pokazują, jak wykorzystują swoje prawa, jak je opakowują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie odpalilem sobie Eleven Gol i obejrzalem intro - rownie dobrze mozna by zakonczyc emisje tego magazynu po 30 sekundach - dowiedzialem sie, ze Barca zremisowala z Villareal, Juventus wygral w derbach z Torino, passa Bufonna dobiegla konca a Monaco pokonalo PSG na Parc de Princes, zanim obejrzalem jakikolwiek skrot i magazyn sie tak naprawde rozpoczal.

 

Bez komentarza co tu sie wyprawia, jakas parodia magazynu sportowego. Tam pracuja ewidentnie jacys ulomni ludzie - jak mozna nieodrozniac magazynu ze skrotami meczow od wiadomosci sportowych (tam niech sobie podaja wyniki meczow itd.) ... Niech sobie zrobia kanal Eleven News i tam klepia 24/7 wyniki meczow.

 

No ale na Elevenach od poczatku wszystko jest na odwrot, takze moze akurat trzeba przyjac, ze w tej stacji to norma ...

 

Nigdy - w zadnym magazynie z prawdziwego zdarzenia - nie widzialem, zeby wynik meczu pojawialy sie przed rozpoczeciem skrotu ...

Juz mnostwo razy pisalem o tym, no ale musze napisac jeszcze raz, bo az mnie krew zalewa.

Każdy bardziej zaangażowany kibic dobrze zna wszystkie wyniki w czołowych ligach piłkarskich dzień po odbyciu się spotkań (magazyn Eleven Gol nadawany jest w poniedziałek) . Ten magazyn jest typowo pod skróty spotkań i pokazanie bramek. Jak jestes mniej zaangażowany to odpal sobie magazyn La Liga, Serie A lub Ligue 1. Tam zawsze wszystko przedstawiają tak jak było jeszcze przed kolejka i myślę że będzie Ci się to bardziej podobac jak tak bardzo Ci zależy na tym zeby nic nie mowili o wynikach przed skrótem. Tak jak wcześniej pisałem Eleven Gol jest tylko i wyłącznie pod tych co chcą zobaczyć same bramki i dobrze znają wydarzenia z danych kolejek na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...