Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A kto Ci powiedział, że musi być przetarg, skoro to jest firmą prywatna ustawiona na zysk. Widocznie wyszło im, że lepiej będzie swój kanał stworzyć. Polsat wiadomo jak kupował na ostatnią chwilę za przysłowiowe grosze, bo wiedział ze i tak nikt tych praw nie kupi. Wystarczyło zobaczyć ostatnie studio z F1 z Polsatu, gdzie już wiedzieli, że prawie pewne było utracenie praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj ostatni wywiad z szefem Eleven. Nic po znajomości nie ma. To tylko głupie tłumaczenie zawiedzionych abonentów. Za ustawiane przetargi, albo sprzedawanie taniej swojemu niż komuś kto daje więcej, to jest prokurator / sąd

Bo ci powiedzą oficjalnie w wywiadzie że prawa są po znajomości, genialne posunięcie :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cidik, przecież Eleven już bodajże w czerwcu chwalił się L1, Serie A i nie tylko. Jakby nie wiedzieli na 100%, że to będą mieli, to nie uruchamialiby kanałów. Potem niby MP&Silva twierdziło, że przetargu nie było, ale summa summarum i tak to wszystko znalazło się w Eleven. Ja nie twierdze, że to było niezgodne z prawem. Ja twierdze, że tych praw po prostu nie mógł zdobyć kto inny niż Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się boję skrytykowac C+ bo zaraz zacznie się atak fanatyków, ale powiem tylko tyle, że jak już tak równacie Eleven z MP Silva to warto pamiętać o tym jak ostatnio C+ wygrał prawa na ekstraklase, że publicznie prezes ekstraklasy powiedział, że oferty C+ i Eleven były podobne, ale ze względu na wcześniejsze lata postanowili podpisać umowę ponownie z C+.

Edytowane przez Cohade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cidik, przecież Eleven już bodajże w czerwcu chwalił się L1, Serie A i nie tylko. Jakby nie wiedzieli na 100%, że to będą mieli, to nie uruchamialiby kanałów. Potem niby MP&Silva twierdziło, że przetargu nie było, ale summa summarum i tak to wszystko znalazło się w Eleven. Ja nie twierdze, że to było niezgodne z prawem. Ja twierdze, że tych praw po prostu nie mógł zdobyć kto inny niż Eleven.

 

Tego nie wiesz, tak samo jak nie wiesz... że może Canal+ nie chciał, i żeby nie było nigdzie, to po kosztach dostał Eleven. Nie od dziś wiadomo, że Serie A i Ligue 1, Canal+ był średnio zainteresowany, a francuską dodatkowo zawsze miał po znajomości spółki matki. A jak trzeba było kupić w przetargu,  to zaczęły się cyrki i niepewność do dnia startu ligi

Edytowane przez cidik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiesz, tak samo jak nie wiesz... że może Canal+ nie chciał, i żeby nie było nigdzie, to po kosztach dostał Eleven. Nie od dziś wiadomo, że Serie A i Ligue 1, Canal+ był średnio zainteresowany, a francuską dodatkowo zawsze miał po znajomości spółki matki. A jak trzeba było kupić w przetargu, to zaczęły się cyrki i niepewność do dnia startu ligi

Dokładnie. Jak dla mnie to jest normalne, że w takiej branży musisz mieć układy. Ale jak widać niektórym to nie odpowiada bo żal im dać te 15 zł mies więcej za te Eleveny i robią wojnę na forum atakując Eleven i broniąc pod każdym względem Canal +, który tak samo przez wiele lat miał niektóre prawa taniej lub po tzw. znajomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się boję skrytykowac C+ bo zaraz zacznie się atak fanatyków, ale powiem tylko tyle, że jak już tak równacie Eleven z MP Silva to warto pamiętać o tym jak ostatnio C+ wygrał prawa na ekstraklase, że publicznie prezes ekstraklasy powiedział, że oferty C+ i Eleven były podobne, ale ze względu na wcześniejsze lata postanowili podpisać umowę ponownie z C+.

Eleven sam się wycofał z przetargu.

 

Krytykuj sobie C+ ile wlezie, mam to w nosie, tylko nie lubie jak ktoś pisze nieprawdę.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven sam się wycofał z przetargu.

 

Krytykuj sobie C+ ile wlezie, mam to w nosie, tylko nie lubie jak ktoś pisze nieprawdę.

Krytykuje troche bo na to sobie ostatnio zasłużyli. Lubię te kanały i chciałbym, aby było z nimi jak najlepiej, ale jak zaliczają ostatnio regres, a cena za pakiet jest nadal ogromna to dlaczego mam być zadowolony z tego, że płacę tyle samo lub więcej za mniej niż miałem wcześniej?

 

Co do tego czy Eleven się wycofał to nie wiem. Czytałem wypowiedź prezesa ekstraklasy, gdzie wyraźnie powiedział, że ze względu na to ze juz długo współpracowali z C+ to prawa zostają u nich. I dobrze zrobili bo Eleven nie jest jeszcze gotowy na pokazywanie ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstraklasa na tle kanałów Eleven znikłaby jak igła w stogu siana.. tym bardziej, wątpię aby kwapili się z jakimś studiem przedmeczowym itp. To samo było z Ekstraligą żużla w TVP Sport.. teraz wszystko nabrało barw. Analizy pomeczowe itd. Same władzę wola trzymać tego co jest i jak na najlepszym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie dobrze, że ekstraklasa została tam gdzie jest. Canal + po mistrzowsku prowadzi ta ligę. Eleven raczej nie dałby sobie rady. Potrzebują do tego konkretnego studia, ekspertów, i z 2 kolejne kanały żeby to w ramówce pomieścić wszystko. Na Eleven i ekstraklase przyjdzie jeszcze czas, ale nie teraz na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem rozmowę z przedstawicielem MP&Silva. On mówił wyraźnie,że oferty były zbliżone,a Ekstraklasa S.A. (bo to ona podejmuje ostateczną decyzję) postawiło na sprawdzonego partnera. Jednak Eleven twierdzi,że się wycofało. Mogło być tak- Eleven dostał znać,że ich nie wybiorą, więc się wycofali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, przeciez nikt nie pojdzie w ciemno i nie wybierze jakiegos nowego "gracza" na rynku ktory nie ma NIC - m.in. studia, doswiadczenia, pozycji na satelicie itd. Inaczej mowiac - niewiadomo co to to za twor jest w ogole.

To opis sytuacji jaka miala miejsce gdy pojawily sie ploty o Eleven i byl przetarg na Ekstraklase.

 

Niemniej to sie tyczy kazdej dziedziny - w ciemno sie nic nie bierze - koniec, kropka.

 

W ogole to powinno byc tak, ze aby kupic jakies powazne prawa to stacja powinna nadawac powiedzmy co najmniej pol roku - zeby bylo wiadomo z kim ma sie do czynienia i czy to nie jest jakas "firma krzak" ...

 

No i najwazniejsze - ELEVEN sam z Siebie NIE WYPRODUKOWAL KOMPLETNIE NIC!!!

 

Wszystkie materialy (magazyny i sygnaly meczowe) dostaja od providera. To jest taka jakby stacja przekaznikowa a nie porzadny kanal, nie wiem za co ich mozna chwalic w ogole. Canal+ pod tym wzgledem ich niszczy, oni wiekszosc rzeczy robia sami.

Jedyne co daja od Siebie to beznadziejny komentarz oraz beznadziejna jakosc obrazu oraz dzwieku. Wszystko od poczatku zajezdza Sportklubem (w koncu nie dziwne - obecny szefuncio i pare osob przeszlo do Eleven wlasnie stamtad) - realizacja, komentarz, jakosc obrazu i dzwieku. 

Wiekszosc komentatorow drze japy nonstop niemilosiernie (nawet gdy nic sie nie dzieje) jakby byli glusi / chcieli ogluszyc widzow. Wszystko takie sztuczne, kopiuja Hiszpanow itp. (niepotrzebnie i nieudolnie). Do tego dalej stosuja swoja "wspaniala" metode emisji znana ze Sportklubu - "dajemy komentatorow na FULL, wyciszamy do minimum dzwiek ze stadionu i jazda!" - bez komentarza ...

 

Tego sie nie da zdzierzyc ...

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogole to powinno byc tak, ze aby kupic jakies powazne prawa to stacja powinna nadawac powiedzmy co najmniej pol roku - zeby bylo wiadomo z kim ma sie do czynienia i czy to nie jest jakas "firma krzak" ...

 

A przez te pól roku co ma nadawać stacja, żeby było wiadomo z kim mamy do czynienia, skoro nie możne kupić żadnych praw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes Boniek przytulił parę złotych od Eleven :wink:

 

2eiakTe.png

Widocznie tuli od wszystkich jeśli rozpatrujesz zganianie kasy zależne od lajków. To, że Eleven się udziela z polskich stacji najczęściej na TT wiadomo od dawna, a to, że prezes pyta często i chwali polskie stacje też.

Edytowane przez bartolinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...