Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bravo  Eleven , teraz wystarczy zaorać to co zostało z kastrata  jakim jest C+. Pojawili się nagle i w tak krótkim czasie  zdążyli pozamiatać większość praw dla siebie.  Jeszcze kilka miesięcy temu obrońcy pseudo premium C+  twierdzili zgodnie , że nie jest możliwe aby taki podmiot wystartował w Polsce i że  z całą pewnością prawa do  La Liga zostaną w C+. Poczytajcie swoje wcześniejsze posty okraszone jadem, później zdziwieniem. Teraz nic Wam nie pozostaje tylko krytyka  wizerunku loga, komentatorów i brak jakiegoś  studia. A na koniec jak się argumenty w dyskusji kończą,  to pada jak zwykle tekst ,  " rozmowa z Tobą   bezcelowa". Taki jest właśnie poziom dyskusji niektórych tu  userów. Dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ileż można dyskutować o jednym i tym samym?? Coi jest premium,a co nim nie jest?? Czy Eleven ma prawa Premium czy nie. Na pewno Eleven jest projektem, który się rozwija, zapowiedzi, obietnice nie okazują się być do zrealizowania w tak szybkim czasie jak to zakładali. Jednak ogólnie portfolio praw jakie posiadają jak na fakt,że wystartowali 8 miesięcy temu jest dość imponujące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bravo  Eleven , teraz wystarczy zaorać to co zostało z kastrata  jakim jest C+. Pojawili się nagle i w tak krótkim czasie  zdążyli pozamiatać większość praw dla siebie.  Jeszcze kilka miesięcy temu obrońcy pseudo premium C+  twierdzili zgodnie , że nie jest możliwe aby taki podmiot wystartował w Polsce i że  z całą pewnością prawa do  La Liga zostaną w C+. Poczytajcie swoje wcześniejsze posty okraszone jadem, później zdziwieniem. Teraz nic Wam nie pozostaje tylko krytyka  wizerunku loga, komentatorów i brak jakiegoś  studia. A na koniec jak się argumenty w dyskusji kończą,  to pada jak zwykle tekst ,  " rozmowa z Tobą   bezcelowa". Taki jest właśnie poziom dyskusji niektórych tu  userów. Dno.

 

nie ma co dyskutować bo ich linia obrony jest znana... prawa maja po znajomości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że tak będą wyglądać transmisje z Brazylii w Eleven. Kosztem innych spotkań nie pokażą spotkania Palmeiras - Corinthians z godz. 21. Ja wiem, że dla większości kibiców to spotkanie nic nie znaczy, ale dla mnie, mimo mało znaczących stanówek takie derby są na wysokim miejscu z racji sympatii dla Corinthiansu. Dla kogoś pominięcie spotkania derbowego z Hiszpanii, Włoch, Francji byłoby nieciekawe, a dla mnie z Brazylii. Cóż, wracam na YT na to jedno spotkanie. Tylko obawiam się, że dopóki nie będzie trzeciego kanału(oby nie dodatkowo płatnego!) to nawet ciekawe transmisje z Brazylii z godz. 21 kolidujące z innymi ligami będą pomijane. 

 

Jutro ma być lepsze studio F1 niż poprzednio, a przynajmniej takie wnioski wyciągnął P.Mirosławski po uwagach przy poprzednim wyścigu. Zobaczymy jak to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co dyskutować bo ich linia obrony jest znana... prawa maja po znajomości

Współwłaściciel MP&Silva jest właścicielem Eleven. Jeśli nadal twierdzisz, że kto inny miał szanse na prawa MP&Silva, to gratuluje poczucia humoru.

Ja tego nie potępiam, tylko stwierdzam fakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz a Ekstraklasę ma C+, a nie bo to przecież Ekstraklasa sama wybrała :D Nie chcieli być w Eleven przecież.

 

 

Współwłaściciel MP&Silva jest właścicielem Eleven. Jeśli nadal twierdzisz, że kto inny miał szanse na prawa MP&Silva, to gratuluje poczucia humoru.

Ja tego nie potępiam, tylko stwierdzam fakty.

 

Za[beep]iste maja wstawki z Barcelony :) brawo Eleven autentycznie żyją tym meczem, ale czym ja sie podniecam przecież teraz Copa del Rey jest premium bo jest w C+, zapomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ ma znajomości w Ekstraklasie ;). Do pozostałych praw startowali jako normalny podmiot bez żadnych układów.

 

I w Discovery, bo bez nich też by mieli ciężko. Ale zapłacili wysoką cene... ich premum straciło na prestiżu. Prawa podzielone do Ekstraklasy, LE... kto wie czy przy następnym przetargu nie podzielą się angielską i LM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymam. Hamilton w kluczowej części Q3 walczy o PP a ci gamonie walą oczoj.ebny pasek z reklamą meczu LaLiga zasłaniając najważniejsze informacje... 

 

 

Norma, koniec meczu pasek z wynikiem, pokazują nazwiska - kto strzelił, wiadomo może ktoś nie oglądał od początku.... a oni tam mini reklamę pokerstars na to wklejają.

   

Dzisiaj też przy logo Eleven, dwa herby Barca - Real, 3x większe od loga  no bo przecież kto by się spodziewał wieczorem takiego meczu.

 

Tam jakiś [beep] siedzi przy komputerze i to wstawia.   

 

Jutro się spodziewajcie reklamy w trakcie wyścigu... 

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w Discovery, bo bez nich też by mieli ciężko. Ale zapłacili wysoką cene... ich premum straciło na prestiżu. Prawa podzielone do Ekstraklasy, LE... kto wie czy przy następnym przetargu nie podzielą się angielską i LM

jakos sami wygrali ostatnio przetarg na Premier League

 

kto komentuje mecz Las Palmas vs Valencja?

Edytowane przez fillion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w Discovery, bo bez nich też by mieli ciężko. Ale zapłacili wysoką cene... ich premum straciło na prestiżu. Prawa podzielone do Ekstraklasy, LE... kto wie czy przy następnym przetargu nie podzielą się angielską i LM

Discovery praw nie sprzedaje. Co do reszty to Canal+ nie raz już robił podobne "dile". Pamiętacie np. Ekstraklasę do spółki z Orange (ekstra płatne) czy Cyfrowym Polsatem? Liga włoska ZTCP też była współdzielona z CP.

 

@filion

Bo takim niepewnym ogórkom Anglicy praw nie sprzedają. Było już o tym.

 

Tam jakiś [beep] siedzi przy komputerze i to wstawia.

Dokładnie. Eleven ma problem z ludźmi od realizacji sygnału. Goście znają się na tym od strony technicznej, ale po prostu nie czują "klimatu" i nie ogarniają dyscyplin, które puszczają. Jak mają w rozpisce, że o 18.15.00 puścić zajawkę to puszczają. Nieważne, co się w tym momencie dzieje. Poczekanie 10-20 sekund nie wchodzi w grę. Takie akcje były np.: przy meczach NFL na żywo. Nic od tej pory się nie nauczyli.

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...