Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeniesie się Eleven do nowej siedizby, uruchomia studia przedmeczowe wtedy będzie można to porownywac bo na chwile obecna porównywanie Eleven z Canal+  jest bezsensowne. Dziwi mnie ten skomasowany atak niektórych tutaj osób na Eleven. Jeszcze jedna sprawa. Kibica interesują mecze a nie gadające głowy w studiu a abonentom Canal+ w sobotnie i niedzielne wieczory pozostaje już jedynie sluchac gadających głów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie studio to bedą sie czepiać logo. Nie maja juz czego bo Eleven pokazał jak można duzo i fajnie pokazywać za 6krotnie niższa cenę. No to co maja powiedzieć? Śmieszne uwagi o studio, a tak naprawdę rozmowy z kibicami i wizyta pod stadionem było świetne. Nie było to nawet ElClassico a derby Madrytu.

Programy studyjne, dobre - poziom chociaż i tak juz niższy trzyma jeszcze L+E. Programy to jednak dodatek tylko do ilości meczów a te ciekawsze ma 11, bo LM pare lat to juz takie nudy, ze sie nie da - w ciemno można typować pary od 1/8.

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Canal+ zrobiło studio w zeszłym roku na stadionie podczas finału LM i LE. Angażowało do tego pewnie mnóstwo osób. W tym samym miesiącu mieli do obrobienia 4 największe ligi europejskie, finałowe kolejki ekstraklasy na czele z 4-ma multiligami+ ( a mieli wtedy polską ligę na wyłączność i obsługiwali wszystkie spotkania ), półfinały LM i LE czyli 6 dni studia oraz magazyny Liga+, Liga+Extra. Pewnie kilka rzeczy jeszcze pominąłem. I to wszystko w 25 dni ( !!! ) Eleven i jego jedno studio co pół roku to przy tym śmiech na sali. To co zrobiło wtedy Canal+ TO JEST SZTUKA. I za to należą się im brawa. No, ale wtedy nikt tego nie zauważał i nikt nie komentował. Nagle pojawił się Eleven, robi studio w Hiszpanii przed El Clasico i jest wywyższany pod niebiosa, a Canal+ karcony. No ludzie, czy wy myślicie logicznie?

 

To jest sztuka i to najbardziej obchodzi nas to kto robi technicznie. Nawet nie wiemy ile osób to realizowało, ale to jest sztuka i to interesuje przeciętnego widza. Ilość spotkań mało ważna i praw, ważne są programy studyjne i jak to wspaniale udało im się zrealizować te transmisje w ciągu 25 dni, w końcu robili to społecznie i musimy im dziękować. Jednak Eleven ma i tak więcej spotkan co weekend i do tego komentatorzy nie komentują 1 meczy tylko po 3 dziennie - i jeśli tak patrzymy to racja, to jest SZTUKA.

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może C+ powinien pokazać same magazyny a wszystkie mecze wyciąć? Przecież to tylko komentowanie :D

 

Równie dobrze mogłeś napisać, ze C+ jest lepszy bo działa 21 lat to byłby taki sam argument, jak to ze musza więcej zrobić. Większych głupot dawno nie czytałem.

 

Absolutnie popieram TimesSquare i pozostalych normalnych ludzi :) Eleven sie zajmuje tylko komentowaniem, nic wiecej nie maja do roboty (nawet takich grafik do magazynow ligowych nie potrafia zrobic). Canal+ za to musi zajmowac sie naprawde spora iloscia rzeczy.

Edytowane przez Electrixxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście w większości kwestii popieram @TimesSquare. Ja mam Eleven tylko dla La Ligi, więc nie uważam że są tani. W takiej Vectrze trzeba zapłacić 19,90 za dostęp do tych dwóch programów! Nie rozumiem też tego argumentu, że pokazują więcej meczów. Mnie satysfakcjonowała liczba i jakość ligi hiszpańskiej w Canal+. Naprawdę nie uwierzę w to, że wielu widzów ekscytuje się pojedynkiem Las Palmas- Levante czy Rayo- Malaga. Bądźmy poważni. Szkoda, że cały czas nie można poznać wyników oglądalności poszczególnych lig i meczów w Eleven. Na pewno należy dać im czas na rozwinięcie skrzydeł. Na razie zasługują na mocną trójkę, może z małym plusikiem(za odkrycie Ćwiąkały). Fajnie też, że ich programy można obejrzeć w pubie.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest sztuka i to najbardziej obchodzi nas to kto robi technicznie. Nawet nie wiemy ile osób to realizowało, ale to jest sztuka i to interesuje przeciętnego widza. Ilość spotkań mało ważna i praw, ważne są programy studyjne i jak to wspaniale udało im się zrealizować te transmisje w ciągu 25 dni, w końcu robili to społecznie i musimy im dziękować.

 

A ty popatrz, że my tutaj rozmawiamy o realizacji meczów i ich otoczce a nie o tym ile pokazują meczów. :crazy: Bo jak czytam, że Canal+ pod względem realizacji przegrywa z Eleven to się za głowę człowiek łapie. Jak Eleven będzie choć w połowie "robiła" tyle rzeczy co robi Canal+ to wtedy będziemy mieli o czym dyskutować. Dzisiaj dzielą te kanały pod tym względem lata świetlne.

Edytowane przez TimesSquare
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście w większości kwestii popieram @TimesSquare. Ja mam Eleven tylko dla La Ligi, więc nie uważam że są tani. W takiej Vectrze trzeba zapłacić 19,90 za dostęp do tych dwóch programów! Nie rozumiem też tego argumentu, że pokazują więcej meczów. Mnie satysfakcjonowała liczba i jakość ligi hiszpańskiej w Canal+. Naprawdę nie uwierzę w to, że wielu widzów ekscytuje się pojedynkiem Las Palmas- Levante czy Rayo- Malaga. Bądźmy poważni. Szkoda, że cały czas nie można poznać wyników oglądalności poszczególnych lig i meczów w Eleven. Na pewno należy dać im czas na rozwinięcie skrzydeł. Na razie zasługują na mocną trójkę, może z małym plusikiem(za odkrycie Ćwiąkały). Fajnie też, że ich programy można obejrzeć w pubie.

Wiekszej bzdury dawno nie czytałem heheh Canal+ lepiej pokazuje lige hiszpanska bo pokazuja mniej meczy hahha argument pierwsza klasa. Tak samo jak beznadziejnie głupi jest argument ze masz Eleven tylko dla La Ligi i nie jest tani hehe Co ma w ogole piernik do wiatraka? Tym bardziej ze ceny nie ustala Eleven a operatorzy telewizyjni. I tak calkiem na marginesie. Mogles napisac ze jestes kibicem Barcelony czy Realu a nie pisanie bzdur ze nikogo nie interesuje mecz Las Palmas z Levante.Tym bardziej ze to sa druzyny walczace o utryzmanie Jesli kogos interesuje dana liga to oglada kazdy mecz. Mnie interesuje Anglia i ogladam wszystko jak leci a nie [beep]e bzdur ze kogo by interesowal mecz WBA- Norwich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że w Polsce czytelnictwo upada, ale naprawdę warto rozumieć to co jest napisane. Gdzie ja niby napisałem, że Canal+ lepiej pokazuje La Ligę? Sformułowanie, że liczba i jakość pokazywania mnie satysfakcjonowały oznacza, że lepiej? Ja nie mam czasu i ochoty oglądać wszystkich meczów danej ligi, tym bardziej że interesuje mnie Ekstraklasa(i tu też oglądam głównie mecze Legii), LM(sorry, ale mało mnie interesują mecze typu Basel- Dynamo Kijów), liga angielska i hiszpańska(starcia Barcy, Realu Madryt, Sevilli, Atletico, Valencii czy Villareal mi wystarczą) czasem niemiecka, LE i NBA. Jeśli Ty oglądasz wszystkie mecze we wszystkich ligach, to gratuluję ilości wolnego czasu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Eleven zwyczajnie ośmiesza Canal+.Mają mniej kanałów,zatrudniają mniej komentatorów a potrafią pokazać znacznie więcej spotkań na żywo.Niektórzy komentują po trzy spotkania dziennie i da się się.Do tego wszystkiego Eleven jest znacznie tańszy i nie potrzeba brać razem z nim niepotrzebnych kanałów typu C+Family.

 

Ktoś napisze,że po co pokazywać takie hity typu Getafe-Levante - PO TO ŻEBY WIDZ MIAŁ JAK NAJWIĘKSZY WYBÓR BO ZA TO PŁACI !

 

Atrakcyjność meczu ocenia się po jego zakończeniu a nie przed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że w Polsce czytelnictwo upada, ale naprawdę warto rozumieć to co jest napisane. Gdzie ja niby napisałem, że Canal+ lepiej pokazuje La Ligę? Sformułowanie, że liczba i jakość pokazywania mnie satysfakcjonowały oznacza, że lepiej? Ja nie mam czasu i ochoty oglądać wszystkich meczów danej ligi, tym bardziej że interesuje mnie Ekstraklasa(i tu też oglądam głównie mecze Legii), LM(sorry, ale mało mnie interesują mecze typu Basel- Dynamo Kijów), liga angielska i hiszpańska(starcia Barcy, Realu Madryt, Sevilli, Atletico, Valencii czy Villareal mi wystarczą) czasem niemiecka, LE i NBA. Jeśli Ty oglądasz wszystkie mecze we wszystkich ligach, to gratuluję ilości wolnego czasu :).

LM i LE swoje mecze ma w tygodniu (wtorek, środa, czwartek). Rozgrywki te nie kolidują raczej z ligami, gdyż te wtedy nie grają. Poza tym jakby Legia grała z Dynamem bądź Basel to napewno by ten mecz Cię zainteresował, choć nie koniecznie by stał na podobnym poziomie. Nie zawsze najlepsze drużyny zapewniają dobre widowisko. Chwała ESN, że dają więcej transmisji niż wcześniej C+. C+ to przereklamowany produkt. Jeżeli nie zmienią podejścia do klienta to niedługo zostaną wspomnienia po nich w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ to przereklamowany produkt. Jeżeli nie zmienią podejścia do klienta to niedługo zostaną wspomnienia po nich w Polsce.

Mam zupełnie inne zdanie. Dla mnie Eleven jest mocno przeceniane- słabe ligi francuska czy włoska to ma być premium!? Nic dziwnego, że ich akcje skoczyły dopiero po pozyskaniu praw do La Ligi. Zresztą we wszystkich wywiadach podkreślają, że liga hiszpańska to ich najważniejszy produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zupełnie inne zdanie. Dla mnie Eleven jest mocno przeceniane- słabe ligi francuska czy włoska to ma być premium!? Nic dziwnego, że ich akcje skoczyły dopiero po pozyskaniu praw do La Ligi. Zresztą we wszystkich wywiadach podkreślają, że liga hiszpańska to ich najważniejszy produkt.

Liga Włoska słaba i Francuzka hmm jak by było w C+ Byś tak nie mówił ?  Uważam że kanały jak kanał wygląda dobrze na premium 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal + zaliczył regres. To nie jest żaden hejt w ich stronę czy coś bo niektóre osoby ostatnio na tym forum źle odebrały moje słowa. To jest po prostu prawda i smutna rzeczywistość. Po fuzji z N to wszystko się posypalo. Nieodpowiedni ludzie zaczęli tym zarządzać i rujnuja oni całą renomę Canal +. Od tego momentu zaczęło dziać się źle i niestety stały regres nadal się utrzymuje. Uwielbiam dziennikarzy C+ i jest mi ogromnie szkoda paru osób z ich redakcji. Zobaczymy jak będzie to dalej wyglądać, ale nie oszukujmy się. Eleven ma hajs i będzie chciał zrobić wszystko aby pozyskać Ligę Mistrzow i Ekstraklase od C+. Teraz oczywiście na Ekstraklase nie są jeszcze gotowi, ale na kolejny przeterg który odbędzie się za parę lat sytuacja będzie wyglądać zupełnie inaczej. Oczywiście nie można wykluczyć tego, że Canal + się obudzi jeszcze i stanie na nogi, ale wydaje mi się, że jest to dość odległa perspektywa na dzień dzisiejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najmocniejszymi atutami Eleven jest La Liga i F1. Poza tym oczywiście jeszcze Serie A no i wydaje się, że dość duże zainteresowanie jest eliminacjami MS w Ameryce Południowej. Francuska to obecnie słaba liga. Jest wyrównana, ale poziom spotkań jest taki sobie. Ale na pewno mecze PSG śledzi sporo osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zupełnie inne zdanie. Dla mnie Eleven jest mocno przeceniane- słabe ligi francuska czy włoska to ma być premium!? Nic dziwnego, że ich akcje skoczyły dopiero po pozyskaniu praw do La Ligi. Zresztą we wszystkich wywiadach podkreślają, że liga hiszpańska to ich najważniejszy produkt.

Włoska Serie A dwa lata temu sprzedała prawa telewizyjne szwajcarskiej agencji Infront za bagatela... 6 miliardów euro (8,4 mld USD).

 

Tak, to właśnie jest premium. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cohade, nie wydaję mi się, żeby Eleven miał jakąś ogromną kasę. Jeśli tak, to dlaczego nawet nie wystartowali w ostatnim przetargu na Premier League?

Co do fuzji, to zaraz po niej, tak przez dwa lata, to C+ miał najlepszy kontent w swojej historii, teraz się troche zmieniło.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czajac

Rozmowa z Tobą jest bezcelowa. Ja rozumiem, że pijesz do BPL, ale nie zapominaj, że CAŁĄ LM ma Canal+ i to na wyłączność, więc Twój argument jest beznadziejny.

Ja czekam niecierpliwie na wyniki oglądalności poszczególnych lig w Eleven, bo zasięg mają już taki sam jak Canal+. Chyba, że te wyniki są tak kiepskie, że wstydzą się ich ujawniać.

@Projekt Alf

Wszyscy na tym forum wiemy, że tylko Serie A jest produktem premium, inne ligi są daleko w tyle. Nieważna jest oglądalność, wyniki w europejskich pucharach. La Liga jest daleko w tyle, a szefowie Eleven nie znają się na rzeczy mówiąc, że najważniejszym ich produktem jest liga hiszpańska, na pewno mieli na myśli włoską, ale musieli się przejęzyczyć :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Cohade, nie wydaję mi się, żeby Eleven miał jakąś ogromną kasę. Jeśli tak, to dlaczego nawet nie wystartowali w ostatnim przetargu na Premier League?

 

Co do fuzji, to zaraz po niej, tak przez dwa lata, to C+ miał najlepszy kontent w swojej historii, teraz się troche zmieniło.

Dobrze wiemy, że jakby C+ stracił ligę, która pokazuje od samego startu stacji to już naprawdę ich sytuacja byłaby bardzo trudna. Myślę, że dla nich BPL jest ważniejsza nawet niż ta LM. Dlaczego nie wystartowali? Nie wiem. Może dlatego, że jakby mieli kupić tą ligę od nowego sezonu to w nowym sezonie musieliby mieć już z 4 kanały jakby chcieli utrzymać to, żeby średnio 6-7 spotkań PD było na żywo, a z z BPL też pewnie chcieliby pokazywać możliwie jak najwięcej spotkań. Niekorzystnie wplynelo by to pewnie też na inne ligi i ilość spotkań ich na żywo. Dlatego uważam, że o LM mogą powalczyć bo w środku tygodnia maja miejsce i jak będą już te 3 kanały to mogą to pokazywać spokojnie. Jeżeli chodzi o Ekstraklase to przecież nikt nie mówi, że wezmą ja na wyłączność. byłoby to trudne. Nie zdziwlbym się jakby się podzielili meczami z C+ np. każdy miałby po 4 mecze na żywo w kolejce. Taki scenariusz też jest przecie teoretycznie możliwy bo wątpię, aby C+ całkowicie oddał najważniejszy dla nich produkt, a sama Ekstraklase w zasadzie nie licząc paru sezonów nigdy nie pokazywali całą bo albo dawno mieli 3 mecze na żywo, albo mieli taka sytuacje jak teraz z Eurosportem. Wcześniej dzieli prawa z Orange Sport i jak mnie pamięć nie myli to z Polsatem Sport również. Zobaczymy jak się sytuacja potoczy. To są tylko głupie domysły. Na pewno należy pamiętać o tym, że Eleven wziął jedne z ważniejszy praw Polsatu Sport czyli F1, a to daje dużo do myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...