Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z jakością Eleven'ów na player.pl? Jak dla mnie nie jest ona zadowalająca. Owszem jest płynna i zero przycinek, ale bardzo często widać jakość max 576 (widoczne kwadraty, czyli tzw. pixeloza).

 

Widzę pewną korelację jakość/czynniki:

- mecz w ciągu dnia (intensywne kolory, widoczne trybuny, kamery z oddaleniem) - wtedy jakoś słabsza (np. ostatni mecz Sevilla - Villarreal - nie dało się oglądać),

- mecz wieczorem (mniej widoczne/ciemne trybyny, kamery z przybliżeniem) - jakość dużo lepsza (np. ostatnie El Classico - jakość zadowalająca, przez cały mecz).

 

Zastanawiam się co jest powodem, bo inne stream'y (chociażby seriale na player.pl, stream'y na Ipla) są o wiele lepszej jakości bez względu na porę/zbliżenie itd. Gdzie jest przyczyna?

 

Mam internet 15mb/s po kablu w wwa, prędkość jest stała ile razy bym nie mierzył zawsze mam 15 mb/s.  W statystykach prędkości download podczas oglądania Eleven widzę co kilka sekund strzał na poziomie 1,8 MB, a później spadek do 0 i tak cyklicznie na zmianę. Inne stream'y w statystykach wyglądają bardziej płynnie - czyli pobieranie na poziomie 300-600 kB bez spadku do 0. Dodam tylko że w celu wyeliminowania problemów z Wifi komputer podpinam kablem pod router.

 

Może ktoś zaobserwować jak to u niego wygląda przy necie z wyższą prędkością? Zastanawiam się nad tym, czy wyższa prędkość download może tu coś pomóc.

 

PS jest jakiś sposób odpalenia player.pl na VLC i nagrywania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze studia w Warszawie.

 

Dzisiaj działo się coś dziwnego. Z ciekawości włączyłem player w TV Samsunga ze Smart TV i o dziwo znalazłem tam Eleveny do oglądania. Wszystko ładnie działało, jakość nienajgorsza, ucieszyłem się, że nie będę musiał się męczyć z komputerem. Wchodzę po 10 minutach, chcę włączyć a wyskakuje komunikat, że te kanały nie istnieją :D Po kolejnym włączeniu playera już w ogóle ich tam nie ma :D

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze studia w Warszawie.

 

Dzisiaj działo się coś dziwnego. Z ciekawości włączyłem player w TV Samsunga ze Smart TV i o dziwo znalazłem tam Eleveny do oglądania. Wszystko ładnie działało, jakość nienajgorsza, ucieszyłem się, że nie będę musiał się męczyć z komputerem. Wchodzę po 10 minutach, chcę włączyć a wyskakuje komunikat, że te kanały nie istnieją :D Po kolejnym włączeniu playera już w ogóle ich tam nie ma :D

Jak to miales Eleveny na smart tv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś cały wywiad z Danny Menken, gdzie wspomina o negocjacjach z CP?

Ktoś podsumował ten wywiad tak "że rozmawiają z Cyfrowy Polsat i są pozytywnej myśli, oraz że spodziewali się, że niektóre negocjacje mogą się przedłużać."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Ktoś podsumował ten wywiad tak "że rozmawiają z Cyfrowy Polsat i są pozytywnej myśli, oraz że spodziewali się, że niektóre negocjacje mogą się przedłużać."

Mimo wszystko, jeżeli ktoś posiada ten wywiad i chcialby się nim podzielić, to jestem zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu, to w koncu da sie ogladac F1 z polskim komentarzem. Ogladam kwalifikacje i chlopaki fajnie sie uzupelniaja i panuja nad tym co sie dzieje na torze/pitline. Przyjemniej sie tego slucha w porownaniu do duetu Borowczyk/Jedrzejewski. Sokol rozgadal sie jak nigdy.
Musze jednak wrzucic kamyk do ogrodka. Moim zdaniem Sokol powinien troche popracowac z specjalista od wymowy. Lekko sepleni i mowi "przez nos". To mu sie nie zmienilo. Jego partner jest lepiej "wygadany".

EDIT:
Nowyformat kwalifikacji - porazka. Emocje na poziomie zakupu bulki w sklepie osiedlowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

Nowyformat kwalifikacji - porazka. Emocje na poziomie zakupu bulki w sklepie osiedlowym.

Zgadza się- a miało być tak pięknie :(

 

 

Ze studia w Warszawie.

 

Dzisiaj działo się coś dziwnego. Z ciekawości włączyłem player w TV Samsunga ze Smart TV i o dziwo znalazłem tam Eleveny do oglądania. Wszystko ładnie działało, jakość nienajgorsza, ucieszyłem się, że nie będę musiał się męczyć z komputerem. Wchodzę po 10 minutach, chcę włączyć a wyskakuje komunikat, że te kanały nie istnieją :D Po kolejnym włączeniu playera już w ogóle ich tam nie ma :D

Na moim Samsungu w Playerze cały czas są.

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy F1 miałem wrażenie, że to komentują ludzie przytomni. Gąsiorowski ma w ogóle taki łagodny, kojący głos. Nawet jak Sokół zapomniał, że kiedy czas w danej części minie, to jednak zawodnicy mogą dokończyć i ten czas będzie zaliczony. Gąsiorowski mu zwrócił na to uwagę, a trudno uznać Sokoła za człowieka przypadkowego w F1. Czyli czujność była, choć na pewno w calym sezonie wpadki będą. to nieuniknione. Teraz też w końcu Sergio Perez jest Serhio z hiszpańska, a nie z włoska Serdżio, a Ricciardo to Rikiardo, a nie Rikardo od czapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur.wa co to za akcja z reklama podczas wyscigu? Po to ekstra place za ten pakiet,zeby nie miec tego syfu. Jak bede chcial reklamy ogladac to sie przelacze na darmowy RTL z Astry. Juz mialem ich pochwalic, ale gamonie przegieli. Nawet mistrz w wciskaniu reklam Cyfrowy Polsat takich akcji nie robil. Bedzie hejt w internetach. Wku.rwi.li mnie bardzo ta zagrywka.

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...