Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też mnie ta reklama wkurzyła, ale na szczęscie więcej ich nie było!! i oby nigdy więcej!! Ileż razy na dzień mozna tego Pokerstarsa pokazywać ?!!


 


Co do Eleven to w czasie wyśćigu komentarz świetny, profesjonalny. Jedynie trochę emocjonalnych komentarzy Grześka Jędrzejewskiego brakowało, ale ogólnie jest super. 


Co do studia to nie czuć było tego klimatu i atmosfery, którą robil Zientarski, również goście nie dorównali i dyskusja taka nijaka wyszła. Materialy póki co średnie i tak nie do końca mi się studio podobało. 


Plus za prowadzenie transmisji po wyścigu, pokazanie do końca wywiadów i konferencji krótkiej. Tego w Polsacie nie było. 


 


Wyścig bardzo ciekawy, szkoda że strategicznie Ferrari dziś przegrało z Mercedesem, ale walki na torze sporo. Start Scuderii fantastyczny!! Super derbiut Grosjeana w Haas. Krnąbrny Verstappen, fatalnie wyglądający wypadek Alonso z Gutierrezem. Działo się, warto było wstać tak wcześnie  ;)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo przypadkowo odpalili to albo rzeczywiscie szybka reakcja na krytykę. 1 reklama, która trwała 20 sekund była podczas wyścigu w każdym bądź razie. Trzeba jednak przyznać, że Eleven zdecydowanie lepiej to pokazał niz Polsat. Jedynie studio do poprawy bo nie licząc prowadzącego to pozostali Panowie kompletnie nie trzymali jakiegokolwiek poziomu i zaprezentowali się fatalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując:

- Wyścig fajny, działo się, szkoda, źe Ferrari skopało sobie taktykę,

- Szkoda Haasa, bo Alonso zepsuł im wyścig. Zrobił typowego Maldonaldo. Moim zdaniem gość z roku na rok rozmienia się na drobne i prezentuje coraz niższy poziom.

- Komentarz z toru - super,

- Studio to porażka, zwłaszcza ten gość/właściciel toru kartingowego. Nie miał pojęcia o czym mówi. Najlepsze było to, jak zaczął od pochwały nowego systemu kwalifikacji .Aż mnie zęby zabolały i pomyślałem, że prawdziwek Zientarski to przy nim mega kozak.

 

Mam nadzieję, że Eleven wyciągnie wnioski i podczas następnego wyścigu nie będzie takich akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cohade a co zdecydowanie lepiej pokazał Eleven niz pokazywał Polsat? Nie mówie o komentarzu, bo tu każdy ma swój gust, i ja np: lubiłem Borowczyka, ale Sokół też mi nie przeszkadza ( kiedy obydwaj razem komentowali to było najlepiej).

@tomciu komentarz z toru? możesz rozwinąć?

@robson konferencje i dekoracje zawsze w Polsacie były. Chyba nie oglądałeś nigdy po zakończeniu wyścigu.

Edytowane przez bartas_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz był ze studia.

Szkoda,że nie mają reportera na torze.

W wywiadzie dla Onetu - Mikołaj Sokół powiedział,że Eleven nie bedzie wysyłać komentatorów na tor i on będzie komentował tylko te na które nie będzie jeździł.

Nie wiem czy też zauważyliście,ale jakość obrazu uległa pogorszeniu na Elevenach w nc+,nawet na Eleven HD.

Edytowane przez begos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie rozumiem tych zachwytów, jeżeli chodzi o komentarz Sokoła. Oczywiście, facet zna się na F1 jak mało kto, ale taki suchy, pozbawiony emocji komentarz, wyrzucany z siebie z prędkością karabinu maszynowego, do mnie nie przemawia. Sama relacja, wyłączając reklamę podczas wyścigu, w porządku. Mam nadzieję, że podobny przerywnik już nigdy więcej się nie powtórzy. Dobrze, że zostali aż do zakończenia ceremonii bez emisji reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując:

- Wyścig fajny, działo się, szkoda, źe Ferrari skopało sobie taktykę,

- Szkoda Haasa, bo Alonso zepsuł im wyścig. Zrobił typowego Maldonaldo. Moim zdaniem gość z roku na rok rozmienia się na drobne i prezentuje coraz niższy poziom.

- Komentarz z toru - super,

- Studio to porażka, zwłaszcza ten gość/właściciel toru kartingowego. Nie miał pojęcia o czym mówi. Najlepsze było to, jak zaczął od pochwały nowego systemu kwalifikacji .Aż mnie zęby zabolały i pomyślałem, że prawdziwek Zientarski to przy nim mega kozak.

 

Mam nadzieję, że Eleven wyciągnie wnioski i podczas następnego wyścigu nie będzie takich akcji.

Komentarz nie byl z toru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to dokładnie były reklamy? Co tam reklamowali? :)

 

Ma ktoś jakieś zrzuty z tego studia? ;)

 

Haha. Telewizja premium i reklamy w trakcie wyścigu. Brawo...

CANAL+ SPORT również jest premium i ma reklamy. Zagraniczny wielce chwalony Sky Sports również ma reklamy, a jest premium.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to dokładnie były reklamy? Co tam reklamowali? :)

 

Ma ktoś jakieś zrzuty z tego studia? ;)

 

CANAL+ SPORT również jest premium i ma reklamy. Zagraniczny wielce chwalony Sky Sports również ma reklamy, a jest premium.

 

Reklamy na Sky w trakcie wyścigu? Albo a Canal+? Podczas czego? Meczów LM czy polskiej Ekstraklasy? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO JEST TV od 12.00 do 2.15 same fajne mecze i prawie wszystkie live, za tak nie wielką kasę, c+ wysiada pod każdym względem 

Emil.1603

http://player.pl/strefa-sport/formula-1-odcinki,4419/odcinek-5,grand-prix-australii-studio-przed-wyscigiem,S00E05,60251.html

Edytowane przez kocik89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same fajne mecze?Widać nie masz tych kanałów i masz blade pojecie jakie są mecze z ligi włoskiej i francuskiej gdzie ciężko trafić na bardzo dobre spotkanie.Dziś jest max 3 spotkania godne uwagi w których i tak wiadomo kto wygra przed pierwszym gwizdkiem.Gdzie w C+ dziś są ciekawe spotkania Ligi Angielskiej.Dla mnie co najwyżej Eleven jest bardzo dobrym uzupełnieniem C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same fajne mecze?Widać nie masz tych kanałów i masz blade pojecie jakie są mecze z ligi włoskiej i francuskiej gdzie ciężko trafić na bardzo dobre spotkanie.Dziś jest max 3 spotkania godne uwagi w których i tak wiadomo kto wygra przed pierwszym gwizdkiem.Gdzie w C+ dziś są ciekawe spotkania Ligi Angielskiej.Dla mnie co najwyżej Eleven jest bardzo dobrym uzupełnieniem C+.

Valencia CF - Celta Vigo vs : Pogoń Szczecin - Cracovia? Gratuluje gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kocik 89 nie oglądam Ekstraklasy drugie wspomniane przez Ciebie spotkanie też mnie kompletnie nie interesuje.@neuro_wrw_gang_ pierwszy mecz kompletnie mnie nie interesuje drugiego też nie mam zamiaru oglądać choć często oglądam tą ligę.Spotkania francuskiej i włoskiej to są dwie ligi po których najczęściej czuję niedosyt.Dla mnie nie ilość się liczy.Dziś zobaczę tylko z francuskiej PSG-Monaco choć na wielki spektakl się nie nastawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej hierarchii mocnych lig piłkarskich, pierwszeństwo mają te, gdzie trybuny pękają od nadmiaru widzów, bo mimo że oglądam w TV, to czuć elektryzujący klimat stadionów. BPL i na równi  Bundesliga oraz La Liga. Z reszty oglądam co najwyżej skróty. Czy na żywca czy w TV, puste trybuny są po prostu smutne, a bez klimatycznej kibicowskiej atmosfery, nawet sportowo całkiem niezłe mecze zaczynają nużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat PSG - Monaco nie interesuje.Na pewno zobaczę Villareal- Barca,pierwszą połowę Toro - Juve.

Rewelacja PSG-Monaco jest bee ale Bordo-Bastia zobaczysz. :lol2: @kocik89 porównujesz duży pakiet i jego cenę i dwa kanały i ich opłatę?Już nie wspominam o tym dziadostwie Player.tv o którym już wiele osób pisało pieśni pochwalne :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...