Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W przyszłym tygodniu na żywo w Eleven:

 

PIŁKA NOŻNA 

 

ELIMINACJE MŚ 2018

 

24.03 21:00 E   Boliwia - Kolumbia

24.03 22:00 ES Ekwador - Paragwaj

25.03 00:30 E   Chile - Argentyna

25.03 03:15 E   Peru - Wenezuela

26.03 01:45 E   Brazylia - Urugwaj

 

CAMPEONATO PAULISTA

 

27.03 21:00 E Agua Santa - Paulista

27.03 23:30 E Santos - Sao Paulo

 

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN - LIGA MISTRZÓW

 

23.03 18:30 ETHW Kiel - MOL-Pick Szeged

26.03 16:00 ES VIVE Tauron Kielce - Mieszkow Brześć

26.03 18:00 ES HC Vardar - Orlen Wisła Płock

27.03 17:00 ES SG Flensburg-Handewitt - Montpellier HB

27.03 19:30 ES Rhein-Neckar Löwen - HC PPD Zagrzeb

 

KOSZYKÓWKA MĘZCZYZN - LEGA BASKET A

 

21.03 20:45 ES Pasta Reggia Caserta - Umana Reyer Venezia

26.03 18:00 E   Dolomiti Energia Trento - Banco di Sardegna Sassari

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo u nas kupił Canal+ chyba nie będą kupować wszystkiego po kolei,to co się da kupują na kilka rynków, jeśli nie mogę muszą kupować osobno, działają bardzo mądrze co pokazuje ich rozrost na kolejne rynki, nadają przez 7 miesięcy przez ten czas udało im się uruchomić swoje kanały na 6 rynkach,tylko bić brawo bo nikt tego tak wcześnie nie zrobił.

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu u nas tego nie kupili? Jakie są jeszcze prawa co na Eleven na inne kraje, a nie ma na Polskę?

Może ich lokalne strony internetowe odpowiedzą Ci na to pytanie? Podobno mają malezyjską ligę piłkarską w Malezji tylko, jakiś badminton na Singapur (chociaż już miał miejsce chyba) i jakiś baseball bodajże.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jakiś piętnastu minutach wrzucili reklamę PokerStars. Odniosłem wrażenie, że tą akcją zaskoczyli też komentujących, bo wyglądało to tak jakby wycięli ich w połowie zdania.

 

 

No właśnie nie, zrobili sporą pauzę przed reklamą.

 

.........

Dzisiejszy komentarz z MotoGP dużo bardziej emocjonujący niż w F1, powinni iść w tym kierunku.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fan tv

Niestety zapomnialem nagrac ten wyscig i nie bede sie z toba klocil o taka glupote, bo nie jestem w stanie okreslic czyja racja jest "mojsza".

Na zywo wygladalo to tak jak wczesniej opisalem. Komentatorzy sprawili wrazenie jakby byli zaskoczeni ta sytuacja.

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomciu masz rację.Generalnie to tak wygląda jakby naczelny dowiadywał się za 5 minut 12.00 że ma nowe prawa.A później siedzi i myśli co musi puścić a czego niestety nie.Dlatego teraz bardzo mało jest ligi szkockiej,belgijskiej i kosza a teraz to będzie jeszcze gorzej.Nie sądzicie że nawet 3 kanały to będzie za mało ? A oni cały czas kupują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fan tv

Niestety zapomnialem nagrac ten wyscig i nie bede sie z toba klocil o taka glupote, bo nie jestem w stanie okreslic czyja racja jest "mojsza".

Na zywo wygladalo to tak jak wczesniej opisalem. Komentatorzy sprawili wrazenie jakby byli zaskoczeni ta sytuacja.

Nieprawda. Nastąpiła długa kilkusekundowa przerwa w komentowaniu, bo dobrze wiedzieli, że ma wejść reklama. Aż sam się zdziwiłem, co taka długa cisza, bo wcześniej nawijali jak nakręceni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście program eleven na 1 kwietnia ?? Jest to co mówiliście. F 1 zabiera miejsce i czas na piłkę ligową.Ciekawe kiedy 3 kanał Eleven ??

1 kwietnia jest w piątek godzina 17 jest F1 to nie ma problemu z meczami 

3 kwietnia dzień wyścigu jest problem z meczem Ligi Hiszpańskiej ale druga połowę już dają na żywo 

 

I też gdzie jest powiedziane że muszą dawać wszystkie mecze ? Nie przypominam sobie aby mówili że np Ligę Hiszpańska będą dawać wszystkie mecze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście program eleven na 1 kwietnia ?? Jest to co mówiliście. F 1 zabiera miejsce i czas na piłkę ligową.Ciekawe kiedy 3 kanał Eleven ??

Od piłki nożnej masz Eleven. Eleven Sport jest do innych sportów i dopiero na końcu do piłki nożnej.

Według mnie powinno być 5-6 meczów LIgi Hiszpańskiej i włoskiej, ze 4 Ligi Francuskiej i Championship. Do tego Brazylijska, Eliminacje MŚ i wystarczy. Z Ligi Szkockiej i Belgijskiej powinni zrezygnować, bo i tak nie ma gdzie tego pokazać.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od piłki nożnej masz Eleven. Eleven Sport jest do innych sportów i dopiero na końcu do piłki nożnej.

Według mnie powinno być 5-6 meczów LIgi Hiszpańskiej i włoskiej, ze 4 Ligi Francuskiej i Championship. Do tego Brazylijska, Eliminacje MŚ i wystarczy. Z Ligi Szkockiej i Belgijskiej powinni zrezygnować, bo i tak nie ma gdzie tego pokazać.

Championship był by problem z taką ilością bo nadawca nie daje tylu w przekazie na Europe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...