Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rewelacja PSG-Monaco jest bee ale Bordo-Bastia zobaczysz. :lol2: @kocik89 porównujesz duży pakiet i jego cenę i dwa kanały i ich opłatę?Już nie wspominam o tym dziadostwie Player.tv o którym już wiele osób pisało pieśni pochwalne :lol2:

Ten duży pakiet to Entry + jest tam tylko ta paczka, ty jesteś poważy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nie wiem skąd to oburzenie gdy napisałem że dla mnie Eleven jest tylko dobrym uzupełnieniem paczki C+.@kocik89 było nie uciekać do CP teraz na ich FP byś nie płakał jaka ich oferta jest bee a zniżki w NC+ dla stałych  poleciały. :lol2:

 

Czerstwy@oglądam co chcę.Mnie interesuje ten mecz,Ciebie inny i luz.Żyjemy w wolnym kraju ( chyba ) i mamy możliwość wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast LM,angielska która jest prawie zawsze pierwszym wyborem a z pozostałych tylko ewentualnie mecze ze ścisłej czołówki.Dodatkowo ręczna która śmiem twierdzić na komentarz trochę lepszy na C+@kocik89 Super prawa FA CUP?Oglądałeś je?Ja tak były mecze gdzie drużyny grały nawet nie drugim a trzecim składem i to wcale nie dawno.Takie tam podejście mają niektórzy do tych rozgrywek.

 

Dlatego ze moim zdaniem absolutnie tak nie jest.W C+ ,interesuje mnie tylko Liga Mistrzów.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o ilość meczy to jak najbardziej eleven jest win i to nie budzi wątpliwości, ale nie jeśli chodzi o jakość. Zapomniałeś jeszcze dodać NBA w c+. Jeśli chodzi o mnie to jednak bardziej interesują mnie mecze na C+ możliwe, że interesuje się ligą angielską i ekstraklasą, poza tym zawsze oglądam LM. 

Takie ligi jak LL, Serie A czy francuska niestety nie jest wg mnie ciekawa, no może zdarzą się jakieś fajniejsze mecze, ale to sporadycznie. 

Dlatego nie ma co się kłócić każdy ogląda to co lubi i nic tego nie zmieni, ważne, że mamy możliwość wyboru. Ja mam pełną ofertę i oglądam co mi się w danej chwili podoba. 

Dla przykładu zaraz obejrzę mecz Torino - Juve ze względu na postawione duże pieniądze na ten mecz a później derby Manchasteru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Więc nie wiem skąd to oburzenie gdy napisałem że dla mnie Eleven jest tylko dobrym uzupełnieniem paczki C+.@kocik89 było nie uciekać do CP teraz na ich FP byś nie płakał jaka ich oferta jest bee a zniżki w NC+ dla stałych  poleciały. :lol2:

Tak to mój błąd, Ale jak bym tam był, wziąłbym stary pakiet 11 + z c+ i bym nie odpoczął finansowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o ilość meczy to jak najbardziej eleven jest win i to nie budzi wątpliwości, ale nie jeśli chodzi o jakość. Zapomniałeś jeszcze dodać NBA w c+. Jeśli chodzi o mnie to jednak bardziej interesują mnie mecze na C+ możliwe, że interesuje się ligą angielską i ekstraklasą, poza tym zawsze oglądam LM. 

Takie ligi jak LL, Serie A czy francuska niestety nie jest wg mnie ciekawa, no może zdarzą się jakieś fajniejsze mecze, ale to sporadycznie. 

Dlatego nie ma co się kłócić każdy ogląda to co lubi i nic tego nie zmieni, ważne, że mamy możliwość wyboru. Ja mam pełną ofertę i oglądam co mi się w danej chwili podoba. 

Dla przykładu zaraz obejrzę mecz Torino - Juve ze względu na postawione duże pieniądze na ten mecz a później derby Manchasteru. 

Tego NBA jest tam tak mało, w porównaniu do innych krajów to wstyd

Taka sztuka dla sztuki

Edytowane przez kocik89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ kunkore, bartas_20 i pozostali
 
Wiadomo, że komentowali to ze studia. Zrobiłem po prostu zbyt duży skrót myślowy, ale nie chciało mi  się już tego poprawiać :)
Co do samego komentarza z wydarzeń na torze, to jest IMO lepiej, dużo lepiej. Sokół nigdy nie był orłem komentatorki ale i tak zrobił progres od czasów Borowczyka. Nie boi się więcej i składniej mówić. Tylko niech, tak jak napisałem wcześniej popracuje trochę nad wymową.
Jeżeli chodzi o akcję z Alonso, to po prostu skomentowali to na chłodno. Ja oglądając tę kolizję miałem podobne odczucia. Bardziej mi było szkoda bolidu Haasa  niż McLarena. Ferdek jest już wypalony i najwyższa pora aby odszedł na emeryturę.

 

@Emil.1603

 

Po jakiś piętnastu minutach wrzucili reklamę PokerStars. Odniosłem wrażenie,  że tą akcją zaskoczyli też komentujących, bo wyglądało to tak jakby wycięli ich w połowie zdania.
 

Valencia CF - Celta Vigo vs : Pogoń Szczecin - Cracovia? Gratuluje gustu

Ja też. Ten drugi mecz będzie ciekawszy ;)

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...