Jump to content

Recommended Posts

Ta strona nie była aktualizowana od czasu kupna NTLa przez Winnickiego. Za to prawdziwą możesz znaleźć w programie tv onetu i w MUX L3 już do EPG jest wbita nowa ramówka. A czy teraz NTL nadal kończy program o 0:00 a zaczyna o 6:00?

• Haha 1

Normalnie jakbyś widział co przeglądam w (o)necie :)

Właśnie patrzę na nową ramówkę.

Ja za bardzo nie czytam nic na Onecie, ale program to sprawdzam. A na którym macie TVR? (MUX L3). Ja mialem na 800 i sobie przestawiłem na 21

W dniu ‎2019‎-‎10‎-‎01 o 20:56, rotalplus napisał:

Tu mowa o dwugłosie - 2 kanały emitujące podobne lub jednakowe treści a jeden FTA drugi kodowany. Netflix nie ma nic do tego

A niedługo może być trzeci, czyli Echo24. Czy nam się to podoba, czy nie, dla nadawcy ważne jest, aby kanał był stale rentowny, a najłatwiejszym na to sposobem jest korzystanie z tego, co się ma, oraz telezakupów.

• Confused 1

Jak dla mnie - nowa ramówka NTL Radomsko ciekawa, tylko kurczę za dużo telezakupów - ale skoro czasami brakuje audycji do ramówki, to można dodać "zapychacz" - telezakupy. 

• Confused 1
  • Upvote 1

Że aż to nazwę: NTL teraz dzieli pasmo naziemne na MUX L3 z Mango 24. Aż nagrałem przejście z naszej stacji na ten kanał kojarzący się z owocem. Wrzuciłem to na YT na swój kanał NagraniaDVBT 2019. Zapraszam. A od wczoraj w MUX L3 ramówka aktualna. Zamiast telezakupów by mogli dać Listę Śląskich Szlagierów (przecież je nie lubią tylko ślązacy), lub pasmo Nuty.TV

Może @PowerTV  planuje 2 wersje NTL Radomsko jedna naziemna i druga satelitarna ?

Z satelity nadal jest EPG po staremu, dla przykładu: 12:00 Lista Śląskich Szlagierów 🙄

30 minut temu, maks27 napisał:

Może @PowerTV  planuje 2 wersje NTL Radomsko jedna naziemna i druga satelitarna ?

Z satelity nadal jest EPG po staremu, dla przykładu: 12:00 Lista Śląskich Szlagierów 🙄

Po prostu nie zaktualizowano i to wszystko.

Czemu niektórzy tutaj wymyślają takie głupoty? 🙄 😄

• Like 1
  • Haha 1

@Emil.1603  Jakie głupoty, na dekoderze PC+ jest stare EPG.

A już był taki okres że NTL Radomsko miał dwie wersje. W analogu było co innego, w MUX L3 coś innego,  nawet zdarzał się że serwis informacyjny leciał jednocześnie w 2 wersjach. 

Odbieram sygnał od 1 dnia, nawet bez anteny "na kawału drutu"  miałem odbiór analogowy na przyzwoitym poziomie. Co logiczne sygnał cyfrowy również od dnia włączenia odbieram. Sam nadajnik analogowy widziałem z okna.

Więc jeśli nie wiesz nie zarzucaj że piszę głupoty. Możliwe że w PC+ jest emitowane stare EPG, wieczorem sprawdzę na dekoderze CP..

Głupoty, głupoty. Skoro na satelicie masz ten sam przekaz, to zwyczajnie może nie miałeś/nie było zaktualizowanego EPG i tyle. U mnie wszystko się zgadza.

• Like 1

To dlaczego na dedykowanym dekoderze obu platform są różnice w opisie programu, który jest w obu platformach ?

Mój dekoder specjalnie odłączyłem od prądu aby pobrał EPG.

Maks to że na satelicie może widnieje stare EPG to nie znaczy że jest inny przekaz.  Zobacz co faktycznie leci na tym kanale.  Po prostu EPG się nie zaktualizowało i tyle. 

• Upvote 1

@wojtekmedia2  Doskonale wiem że jest 1 przekaz satelitarny. Natomiast dekoder CP pobiera zmienione EPG, dekoder PC+, mam Mediabox+ pobiera je w starej wersji. Możliwe że obu platformach obsługuje je inny dostawca i stąd taki stan. @PowerTV najlepiej wie czy tak jest i może się mylę, jednak opisuję co widzę. Może korekta ramówki nie dotarła do PC+ ?

Natomiast @Emil.1603 zarzuca mi  pisanie głupot. 

Ale tak serio są jeszcze ludzie którzy kupują te głupoty? Już nawet pasmo ero w Polonii 1 się przejadlo 

Czy nastąpi zmiana oprawy graficznej? Patrząc już na sam element "reklama", to przeczuwam że pozostałe też są nijakie:

U mnie w MUX L3 z nadajnika Łódź - Sienkiewicza EPG aktualne, ale nie ma na na tych nowych kanałach Winnickiego i na kanałach 4FUN Media. DAJCIE EPG DO NUTY.TV!!!

Czy program na weekend jest aktualny? Coś mi się wydaje że chyba nie.  Bardziej przypomina ten stary A nie od Winnickiego.

Jest lista szlagierow po staremu jest msza a koncert życzeń jest o 12 40 i trwa tylko godzinę. A sobotniego szlagierowo nie ma już wcale. 

Msza Święta jest emitowana bez dźwięku zarówno naziemnie jak i na satelicie 🤔

@PowerTV możesz to poprawić ? Myślałem że to dla niesłyszących, jednak brak całkowity głosu, napisów i tłumacza języka migowego.

Edited by maks27

Nie wiem , czy tylko ja to widzę, ALE na ekranie po lewej stronie od środka w dół są dwie linie , pionowa i pozioma. Widoczne TYLKO ciemnym ekranie. Myślałem że to wina mojego tv , ale tylko na NTLu to widać. Widziałem teraz na mszy , parę razy na jakiś bajkach i na paru programach. Na życzenie mogę zrobić screena i podrzucić . Odbieram przez sat. A po "drugie primo" (jak mawiał klasyk) czy wszystkie odcinki Gadzeta mają tytuł Cyrk ? Bo do tej pory 4 leciały o tym tytule. 

Msza bez dźwięku - szkoda , ale pewnie taki sygnał dostajecie 

Edited by ppm
Literowka
  • Upvote 1

Dobrze widzisz.

To się pojawiło równocześnie ze zmianą logo z wielkiego białego na mniejsze pomarańczowe.To jest okienko na którym są miniatury na autopromocji..

Msza Święta na YouTube kanał Tyniec.tv była Ok. Podejrzewam że stąd jest brany sygnał.

Edited by maks27