Skocz do zawartości

NTL Radomsko


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, maks27 napisał:

Może @PowerTV  planuje 2 wersje NTL Radomsko jedna naziemna i druga satelitarna ?

Z satelity nadal jest EPG po staremu, dla przykładu: 12:00 Lista Śląskich Szlagierów ?

Po prostu nie zaktualizowano i to wszystko.

 

Czemu niektórzy tutaj wymyślają takie głupoty? ? ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603  Jakie głupoty, na dekoderze PC+ jest stare EPG.

A już był taki okres że NTL Radomsko miał dwie wersje. W analogu było co innego, w MUX L3 coś innego,  nawet zdarzał się że serwis informacyjny leciał jednocześnie w 2 wersjach. 

Odbieram sygnał od 1 dnia, nawet bez anteny "na kawału drutu"  miałem odbiór analogowy na przyzwoitym poziomie. Co logiczne sygnał cyfrowy również od dnia włączenia odbieram. Sam nadajnik analogowy widziałem z okna.

Więc jeśli nie wiesz nie zarzucaj że piszę głupoty. Możliwe że w PC+ jest emitowane stare EPG, wieczorem sprawdzę na dekoderze CP..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtekmedia2  Doskonale wiem że jest 1 przekaz satelitarny. Natomiast dekoder CP pobiera zmienione EPG, dekoder PC+, mam Mediabox+ pobiera je w starej wersji. Możliwe że obu platformach obsługuje je inny dostawca i stąd taki stan. @PowerTV najlepiej wie czy tak jest i może się mylę, jednak opisuję co widzę. Może korekta ramówki nie dotarła do PC+ ?

Natomiast @Emil.1603 zarzuca mi  pisanie głupot. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Msza Święta jest emitowana bez dźwięku zarówno naziemnie jak i na satelicie ?

@PowerTV możesz to poprawić ? Myślałem że to dla niesłyszących, jednak brak całkowity głosu, napisów i tłumacza języka migowego.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem , czy tylko ja to widzę, ALE na ekranie po lewej stronie od środka w dół są dwie linie , pionowa i pozioma. Widoczne TYLKO ciemnym ekranie. Myślałem że to wina mojego tv , ale tylko na NTLu to widać. Widziałem teraz na mszy , parę razy na jakiś bajkach i na paru programach. Na życzenie mogę zrobić screena i podrzucić . Odbieram przez sat. A po "drugie primo" (jak mawiał klasyk) czy wszystkie odcinki Gadzeta mają tytuł Cyrk ? Bo do tej pory 4 leciały o tym tytule. 

Msza bez dźwięku - szkoda , ale pewnie taki sygnał dostajecie 

Edytowane przez ppm
Literowka
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzisz.

To się pojawiło równocześnie ze zmianą logo z wielkiego białego na mniejsze pomarańczowe.To jest okienko na którym są miniatury na autopromocji..

Msza Święta na YouTube kanał Tyniec.tv była Ok. Podejrzewam że stąd jest brany sygnał.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro  na antenie jest co innego niż w EPG to niech nadawca potem nie dziwi się że jest niska oglądalność. Mamy inne stacje tv które o to dbają, ewentualnie zmiany w ostatniej chwili nieuwzględnione w EPG, ale nie jak w tym przypadku ramówka z poprzedniego miesiąca przed zmianami jako aktualna.

Ale cóż nie mamy obowiązku oglądania tv dlatego żeby ucieszyć właściciela. Tu właściciel wstydzi się własnego kanału nie wspominając już o innych swoich stacjach które jak TVR mają "puste" EPG czyli jego całkowity brak.

Edytowane przez maks27
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...