Jump to content

Serceirozum135

Users
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutralna

About Serceirozum135

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U mnie też tak jest, tydzień temu wedlug EPG włączyłem LŚS (MUX L3) a tu... Franklin!!!!!!!!!!! A wczoraj LŚS mialo 600 notowanie robili gale musieli na YT transmitować bo ich Winnicki na bruk wyrzucił!
 2. Jest nieaktualne, ale czasem aktualizują, i znowu po kilku dniach jest nieaktualne. Po drugie, pisałem już do nadawcy, nie odpisuje. A po yrzecie - naprawdę pół czasu antenowego telezakupów zastąpić trzeba LŚSem i innymi programami ze starej ramówki.
 3. No właśnie, a teraz gdzie oglądać? Łużyce, gdzie też emitowano LŚS zawiesiło nadawanie, ale to chyba koniec tej telewizji. A Winnicki zaraz szybko ich wyśle na bruk.
 4. Ramówka jest beznadziejna, a do LŚS i Proboxa to już totalny brak szacunku. Oni to by mogli wziać udział w tegorocznym Wychowaniu przez czytanie
 5. U mnie w MUX L3 z nadajnika Łódź - Sienkiewicza EPG aktualne, ale nie ma na na tych nowych kanałach Winnickiego i na kanałach 4FUN Media. DAJCIE EPG DO NUTY.TV!!!
 6. Że aż to nazwę: NTL teraz dzieli pasmo naziemne na MUX L3 z Mango 24. Aż nagrałem przejście z naszej stacji na ten kanał kojarzący się z owocem. Wrzuciłem to na YT na swój kanał NagraniaDVBT 2019. Zapraszam. A od wczoraj w MUX L3 ramówka aktualna. Zamiast telezakupów by mogli dać Listę Śląskich Szlagierów (przecież je nie lubią tylko ślązacy), lub pasmo Nuty.TV
 7. Ja za bardzo nie czytam nic na Onecie, ale program to sprawdzam. A na którym macie TVR? (MUX L3). Ja mialem na 800 i sobie przestawiłem na 21
 8. Ta strona nie była aktualizowana od czasu kupna NTLa przez Winnickiego. Za to prawdziwą możesz znaleźć w programie tv onetu i w MUX L3 już do EPG jest wbita nowa ramówka. A czy teraz NTL nadal kończy program o 0:00 a zaczyna o 6:00?
 9. Niech będzie jak będzie, ale na jakich pozycjach są te nowe kanały? I coś znikneło? Top Kids JR jest na 28, to wiem, ale te, co dziś doszły. Nie potrzebuję już, wiem, co jest, ale słabsza jakość.
 10. Ja dziś muszę przeskanować telewizor, ciekawi mnie TVR, TO!TV i Nuta.TV. A Junior Music bym wywalił, a dal jego pasmo na Power TV. By może to trochę ożywiło ten [beep]iany kanał z disco polo. Nie zdobędą nim popularności, wszyscy na co dzień nie słuchają disco polo, bo najgorsza muza, a na imprezie najlepsza. A na imprezach muzykę serwuje DIDŻEJ, A NIE TELEWIZJA!!!
 11. Co myślicie: uruchomią dziś Nuta.TV czy Power TV czy może Polsat HD?
 12. By mogli wykupić od Polsatu Daleko od noszy. Na razie nie odpisują i nic nie unegocjowałem. Ale czemu jeszcze nie ma testu na kolejny kanal uruchamiany dziś? I kiedy Polsat HD w MUX L3?
 13. Ja lubię telezakupy, ale bez przesady, by mogli dać program z TVR
 14. Napisałem do siedziby Nuty.TV maila, dziś w nocy skanujcie telewizory!!! KOLEJNE KANAŁY NA MUX L3 JUŻ W NOCY!!!! Musi być telesprzedaż!!! A Lista Śląskich Szlagierów będzie w weekendy, próbuję negocjować pasmo codzienne albo w NTLu, albo w Nucie.TV
×
×
 • Create New...