Skocz do zawartości

NTL Radomsko


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@PowerTV wspominałeś że po rekonfiguracji MUX L3 (chyba jutrzejszej gdyż jutro przez dzień będzie milczał nadajnik Kamieńsk) zwiększy się zasięg.

Wspominałeś także, że masz mapki zasięgu. Czy mógłbyś je udostępnić?

Od siebie dodam że działam na dwie anteny. Lokalizacja okolice miejscowości Radoszyce, woj. świętokrzyskie, powiat konecki.

Jedna antena skierowana pomiędzy Dobromierz (aby mieć regionalne TVP Kielce oraz MUX8) oraz Kamieńsk (aby mieć MUX L3 oraz TVP Łódź) ustawiona tak pomiędzy.

"Po staremu" jestem teoretycznie poza zasięgiem a w rzeczywistości odbieram poprawnie.

Odległość według emimaps czyli narzędzia Emitela to 63 km.

Edytowane przez ziomq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmiana nazwy, a zmian ramówki poprawi oglądalność. Gdy było więcej serwisów informacyjnych, co godzinę, sam oglądałem Kurier. Teraz jak są 2 wydania wieczorem zamiast je nagrywać i potem obejrzeć szukam informacji z regionu na lokalnych portalach internetowych..

Na pewno zachęciła by mnie do ogládania obecność w sieci Multimedia, tym bardziej, jeśli będzie w HD. A skoro kanału nie ma to logiczne że wśród klientów Multimedia wynosi 0,00 %.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV czy zmiana nazwy jest rzeczywiście tak ważna skoro stacje mają już pewną rozpoznawalność. Bez zmiany ramówki z nową nazwą zainteresowanie kanałami będzie chwilowe. Stawiał bym na zmianę ramówki i agresywną reklamę kanałów między innymi na kanałach Power TV i Nuta Tv. Ale ja tu szefem nie jestem :).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na pewno zniechęci zmiana nazwy, nie tędy droga. Zmiana logo i oprawy już zachęci, ale nie dla loga tylko dla zawartości włączam dany kanał.

Sugestia dużo ludzi sugerowało się komunikatem na antenie: 

Oglądaj nas na kanale 36.

Natomiast według LCN kanał NTL Radomsko zapisuje się pod numerem 23. Na pozycji 36 jest TVP Sport HD.. wiele osób nieobeznanych technicznie dziwiło się pozycji kanału na liście, że jest inna niż powiedzieli w tv.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, PowerTV napisał:

NTL to ogólnopolski kanał uniwersalny z malutkim pasmem informacji lokalnych.

A z czasem pewnie dobijecie to pasmo lokalne, aby móc wciskać więcej powtórek swoich ciekawszych programów dla abonentów Cyfrowego Polsatu mimo że znaczna ich większość część nie ma z pewnością żadnego pojęcia o istnieniu takiego kanaliku, a o szeroką promocję/reklamę/marketing nawet się nie pokusicie. Super! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...