Skocz do zawartości

NTL Radomsko


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie zmiany nazwy, to ja mam mieszane uczucia, ponieważ NTL to jest jednak historyczna marka (jak kiedyś TeDe czy Bryza i inne lokalne od Odry), ale z drugiej strony włoski Canale 5 kiedyś nazywał się... Telemilano, ale jakoś nikt nie narzeka na obecną od wieeeeeelu lat nazwę. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV

Dziś włączyłem pełne strojenie czyli wszystkie zakresy analogowe i cyfrowe.

No i moje zdziwienie że ofercie analogowej sieci kablowej Multimedia jest NTL, natomiast w ofercie cyfrowej już nie. Teraz analog jest stopniowo wyłączany i praktycznie mało kto pasmo analogowe wyszukuje mając dekoder lub moduł CAM w tv.

Może przy okazji zapowiadanego startu NTL HD uda się wejść do oferty cyfrowej MM, nawet w ulotkach wrzucanych do skrzynek jest pozycja 226 "kanał lokalny" i jest pusta ta pozycja na liście Operatora. Na pewno to zwiększenie zasięgu, tym bardziej że są już w ofercie: Top Kids, Adventure, Power HD, ToTv chyba też.

Jedynym kanałem lokalnym jest TVP3, więc trzymam kciuki za wejście do oferty cyfrowej Multimedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za wyjaśnienie dystrybucji NTL w Multimedia. Umowa jest podpisana, więc dziwiło nas, gdy ktoś pisał że nie ma. Czyli jest w analogu, a o cyfrę musimy się zatem jescze postarać.

 

TW1 to za bardzo zalatuje klimatami SB, a w tamtych czasach właściciel MWE donosił, ale co najwyżej do nocnika :P

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wszystkie kanały pod jeden brand? Jak TVN, czy Polsat?  Np:

ADVENTURE ->  TOP ONE / Power 1

NTL ->                 TOP TWO / Power 2

Nuta TV ->          TOP Music / Power Music 

Power TV ->       TOP Disco  / Power Disco  / Power Dance

Top Kids     ->     TOP Kids   / ?

Junior Music  -> TOP Kids Music / ?

Ultra TV 4K     ->  ULTRA TOP 4K / Ultra Power 4K

TO!TV  / TVR  - nie mam pomysłu :D;) 

 

 

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, nieczęstygość napisał:

@Emil.1603 Kto jak kto, a myślałem, że Ty wyłapiesz jak prześmiewczy był to post, niestety kolega @Darek z Ozimka wziął go na poważnie...

Przecież sam się z tego zaśmiałem ?

 

22 minuty temu, nieczęstygość napisał:

A niby dlaczego?, przecież na NTL to nawet w Radomsku nie zaglądają :D :D

Składam przeciw! Redaktor naczelny tvpolsat.info tam zagląda, a przynajmniej zaglądał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nieczęstygość napisał:

A może wszystkie kanały pod jeden brand? Jak TVN, czy Polsat?  Np:

ADVENTURE ->  TOP ONE / Power 1

NTL ->                 TOP TWO / Power 2

Nuta TV ->          TOP Music / Power Music 

Power TV ->       TOP Disco  / Power Disco  / Power Dance

Top Kids     ->     TOP Kids   / ?

Junior Music  -> TOP Kids Music / ?

Ultra TV 4K     ->  ULTRA TOP 4K / Ultra Power 4K

TO!TV  / TVR  - nie mam pomysłu :D;) 

 

 

Może być ?

Power Power TV

Junior Power TV

To! Power TV    :)

A serio sama nazwa NTL nie jest zła.

Edytowane przez wuzel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał, żeby Panu Michałowi się chciało chcieć. Żeby bardziej niż nowinki technicznie była dla niego ważniejsza treść. Żeby wziął do ręki kamerę i coś nakręcił. Jak na razie własne produkcje są tylko w adenture. Reszta obce materiały no ni Pan bajki nigdy nie stworzył ani klipu nie nakręcił. A co do to tv to już Pan tam nic nie rusza bo razem z piechockim zepsuliscie stacje, która jeszcze długo mogła żyć. Programy na żywo, prezenterzy którzy są teraz w tvn 24, czy tvp2. A obecnie klipoteka. Wziąć prezenterke, operatora, obejrzeć jak wygląda program muzyczny w polo tv czy w 4 fun i brać przykład. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pietryga511
W dniu 27.09.2019 o 16:37, nieczęstygość napisał:

A może wszystkie kanały pod jeden brand? Jak TVN, czy Polsat?  Np:

ADVENTURE ->  TOP ONE / Power 1

NTL ->                 TOP TWO / Power 2

Nuta TV ->          TOP Music / Power Music 

Power TV ->       TOP Disco  / Power Disco  / Power Dance

Top Kids     ->     TOP Kids   / ?

Junior Music  -> TOP Kids Music / ?

Ultra TV 4K     ->  ULTRA TOP 4K / Ultra Power 4K

TO!TV  / TVR  - nie mam pomysłu :D;) 

 

 

O ile normalnie nie popieram takiego pisania fanfików, to w tym przypadku aż się prosi o ogarnięcie tego portfolio w jakiś lepszy sposób :D;)

 

NTL -> MWE

TVR -> MWE 2

Adventure -> MWE Adventure

NUTA -> MWE Nuta

Power -> MWE Nuta Dance

Junior Music -> MWE Nuta Junior

TO!TV -> MWE Nuta Polo

Top Kids -> MWE Kids

Ultra 4K -> MWE 4K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matjot nie uważasz, że gdyby to było takie łatwe, to już parę lat temu lokalność zostałaby wywalona z koncesji, żeby zamiast opłacać reportera, montażystę itd wsadzić tam powtórkę "Usterki"? ;)

Polsat Sport News to inna sprawa, kanał "wyspecjalizowany sportowy" został zmieniony na "wyspecjalizowany przeznaczony dla osób niepełnosprawnych".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV ja zasugerowałbym aby w MUXie NTL Radomsko umieścić także kanał TVS w wersji SD. Zauważ że w wiadomościach NTL Radomsko często opisywany jest region nie tylko Radomska ale Częstochowy.

Chciałbym zauważyć iż w samej Częstochowie jest doświetlenie MUXem NTL Radomsko. Możliwe że z anteny NTL Radomsko znikną Śląskie Szlagiery a one bardziej pasują do kanału TVS.

Edytowane przez ziomq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ze strony NTL zniknie info o nadajniku analogowym na kanale 9 ? Na tym kanale od dawna jest dostępny MUX VIII.

Kiedy na stronie będzie info o obecności na liście Cyfrowego Polsatu ? Jakby ktoś nie wiedział to 197.

Czyżby NTL wstydził się obecności w CP ? Nie informuje się o tym co wpływa ujemnie na oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...