Skocz do zawartości

Reklamy telewizyjne


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobijają mnie reklamy T-Mobile z Kotem, a szczególnie najnowsza reklama z Kingą Preis o szybkim i niezawodnym internecie w T-Mobile.

Śmiech na sali, jeszcze długo długo T-mobile nie będzie miał tak szybkiego internetu jak w tym pseudo przeboju.

 

Heh, dokładnie! Ta reklama też strasznie działa mi na nerwy! :/:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Preis popsuli taką fajną serię. Kot SUPER!!! Cleo - OK. Ale Kinga Preis - ona się do tego (reklamy) nie nadaje !!!

 

Co do reklamy "hat-trick", to moje zdanie jak wyżej. Popsuli fajną serię.

 

Ale tak jest jak się wymyśla kolejne rzeczy byleby pasowały do poprzednich. Pierwsze jest najlepsze, drugie - OK, trzecie - jeszcze ujdzie, ale kolejne zazwyczaj (w 95% przypadków) są już naciągane.

Edytowane przez A&G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku bądź kilkunastu dni w telewizji nadawana jest reklama namawiająca do kupienia "leku na żylaki" rzekomo tańszego dzięki "refundacjom". Dla mnie to pic na wodę, bo nie dość że wykonanie reklamy nie należy do najlepszych, to jeszcze nikt ot tak nie robiłby "promocji" na lek.

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem jak wy, ale bardzo mi się podoba reklama ''Wawel'' pt. ''Z miłości do radości'' w której występują Anna Dymna, Jan Mela, ks. Jacek Stryczek, Ewa Błaszczyk i Tomasz Schimscheiner. Jest ona świetnie zrobiona.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku bądź kilkunastu dni w telewizji nadawana jest reklama namawiająca do kupienia "leku na żylaki" rzekomo tańszego dzięki "refundacjom". Dla mnie to pic na wodę, bo nie dość że wykonanie reklamy nie należy do najlepszych, to jeszcze nikt ot tak nie robiłby "promocji" na lek.

Faktycznie, to musi być jakiś szwindel, coś podobnego do tych prasowych reklam środków na różne dolegliwości, gdzie na 2 stronach się jakieś cudowne historyjki opisywało. Teraz tego już się nie praktykuje. W ogóle to jest to bardzo długa reklama, trwa chyba 4 minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w TVP Info zobaczyłem najnowszą reklamę ''Triumpha'', zrobioną w stylu Disney'owskim.

 

Także zauważyłem, że wróciła reklama chwilówek ''Bocian'' z dzieciakami na trzepaku, które mówią takie słowa: ''Gdy potrzeba w domu siana, zadzwoń bracie do Bociana!''. Nie wiem jak wy, ale udział dzieciaków w takich typu reklamach jest wręcz skandaliczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jejku! Jak ja dawno nie zaglądałem do tego tematu! :o Pora dodać coś od siebie:

 

Widzę, że nikt nie wspomniał o reklamie wafli ryżowych Kupiec, która - moim zdaniem - bardzo przypomina mi reklamę Oreo z wampirem. Poza tym wafelki zamiast głów - idiotyczny pomysł!

Ostatnio strasznie irytują mnie również reklamy Orange, zarówno te z Sercem, Rozumem i Renią, jak i z Robertem Górskim grającym kioskarza.

 

Niedawno pojawiły się natomiast dwie nowe reklamy:

1) Media Markt z ojcem i synem oglądającymi mecz w telewizji - w momencie gdy słychać okrzyk „Goooooool!”, młody tańczy po suficie niczym Michael Jackson

2) Wedla z Warrgorem, który pamięta o Dniu Matki i wysyła matce w prezencie Ptasie Mleczko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...