Skocz do zawartości

Camilieu

Użytkownicy
 • Zawartość

  199
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutralna

O Camilieu

 • Tytuł
  Czasami wpadam
 • Urodziny 30.12.1997

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Mazowsze/Podlasie

Ostatnie wizyty

118 wyświetleń profilu
 1. Jeszcze kilkanaście minut temu w EPG Jedynki w Naziemnej Telewizji Cyfrowej można było zobaczyć następujący opis serialu "Dziewczyny ze Lwowa": https://i.postimg.cc/gJZTxB44/IMG_20181006_212600.jpg Nie przypominam sobie, by w tym serialu występowała postać Andreasa. Nie przypominam sobie również, by w odcinku 32. zajmowano się sprawą wycieku dokumentów...
 2. Kilka minut temu na Jedynce widziałem zapowiedź "Korony królów". Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że tekst zapowiedzi brzmiał następująco: "Korona królów. Dziś o 18:30", a zapowiedź wyemitowano... po emisji premierowego odcinka serialu.
 3. Camilieu

  Polsat

  Warto dodać, że problem dotyczy jedynie Naziemnej Telewizji Cyfrowej - na satelicie nie ma problemów z przycinaniem i dropami. Teraz dodatkowo zanikł dźwięk.
 4. W dzisiejszym (a właściwie już wczorajszym) "Golu Extra" na TVP3 źle podpisano fragmenty meczów emitowane na końcu programu: najlepszą - zdaniem redakcji programu - paradę kolejki podpisano jako "Asysta kolejki", a największy kiks kolejki podpisano jako "Parada kolejki".
 5. (Jeżeli to, co teraz napiszę, bardziej pasuje do wątku „TVP3”, to proszę o przeniesienie ) Zauważyłem duże problemy z dźwiękiem na TVP3 Białystok - nie wiem, od jakiego czasu trwa taki stan, ale co najmniej od 3:40 (bo wtedy włączyłem telewizor) nic nie słychać. Czyżby jakaś poważniejsza usterka? Dodam, że nie wyłączyłem dźwięku w telewizorze - z innymi kanałami na MUX-ie 3 i na pozostałych MUX-ach (z wyjątkiem nadającej teraz statyczną planszę TVP Historii) jest wszystko w porządku.
 6. Camilieu

  [ALL] TVP 3

  Jeśli chodzi o odstępstwa od pasma wspólnego, to niektóre ośrodki mają o godzinę dłuższy program z rana (np. TVP3 Lublin nie przechodzi o 8:00 na pasmo wspólne, tylko do 9:00 emituje swój poranek, podobnie jest w ośrodkach we Wrocławiu i w Opolu, czy jeszcze gdzieś - nie wiem ).
 7. W dzisiejszych "Wiadomościach" Marcina Kierwińskiego z... (nie będę mówił, z jakiej opcji politycznej, bo o polityce się tutaj nie dyskutuje ) podpisano jako "Maciej Kierwiński".
 8. Pierwsza wpadka w 2018 roku - opis w EPG nie zgadza się z nadawanym programem:
 9. Mała "wpadka" dosłownie sprzed chwili. Na początku "Sport Fleszu" emitowanego na TVP3 Lublin lektor przywitał się z widzami słowami: Sport Flesz, 29 stycznia. Dobry wieczór.
 10. We wczorajszym „Teleexpressie Extra” na TVP Info zanikł dźwięk w momencie, kiedy to Michał Cholewiński zapowiadał Extra Hit Marka Sierockiego.
 11. Kilka minut temu doszło do małej „wpadki” (właściwie usterki) w „Kwadransie politycznym” na TVP1. Zarówno czołówka programu, jak i początek rozmowy Doroty Łosiewicz z gościem, poszły w eter bez dźwięku (i wcale nie chodzi o to, że miałem wyłączony dźwięk w telewizorze - gdyby tak było, to bym o tym nie pisał )
 12. W dzisiejszym głównym wydaniu Teleexpressu, gdy Rafał Patyra zapowiadał jeden z materiałów, na chwilę w studiu zgasło światło nad jego głową.
 13. Camilieu

  Układ kanałów Cyfrowego Polsatu – dyskusja ogólna

  Dziwi mnie, że Supertennis nie wylądował tam, gdzie inne zagraniczne kanały sportowe FTA - przecież wolne są pozycje: - 401 (tam kiedyś był Rai Sport 2, obecnie chyba nic tam nie świeci) - od 405 do 409 Zresztą, wszystkie te zmiany są moim zdaniem nielogiczne - Golf Channel ląduje w śmietniku, który panuje na liście CP od pozycji 111 i dalej, TVO pojawi się wysoko jak na kanał telezakupowy... Może to czas, by technicy słonecznej platformy pomyśleli o ułożeniu nowej oficjalnej listy?
 14. Camilieu

  TV&TV

  Ten włoski kanał miał rozpocząć nadawanie 1 września, a jak na razie jego emisja (chyba) nie ruszyła (przynajmniej ja nie natrafiłem na nim na żadną transmisję). Czy ktoś z Was natrafił na coś innego na tej stacji niż plansza informująca o starcie kanału? Dla przypomnienia: TV&TV to sieć telewizyjna, która w założeniu pozwalałaby na wykupienie przez Internet czasu antenowego na emisję własnych, unikalnych treści, a te po weryfikacji i akceptacji miałyby trafić na antenę o ustalonej porze. Ponoć swego czasu na stronie SAT Kuriera było tak duże zainteresowanie tym kanałem, że zdecydowano się na publikację wywiadu z przedstawicielem tej stacji - link tutaj: https://satkurier.pl/news/160501/tvtv-wywiad-z-przedstawicielem-nowego-kanalu.html
 15. Camilieu

  [ALL] TVP 1

  Też oglądałem „The Wall” i w sumie... pozostaje mi podpisać się obiema rękami i nogami pod tym, co pisali koledzy wyżej - fajny program, czekam na następny odcinek
×