Jump to content

Camilieu

Users
 • Content Count

  204
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About Camilieu

 • Rank
  Czasami wpadam
 • Birthday 12/30/1997

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Mazowsze/Podlasie

Recent Profile Visitors

246 profile views
 1. Coś jednak może być na rzeczy. Z racji na zmiany na multipleksach przeskanowałem wczoraj wszystkie częstotliwości i, co dziwne, z MUX-u 4 nie wyszukuje mi Polsatu News W dekoderze mam ustawione wyszukiwanie wszystkich kanałów, także tych kodowanych. Przed wczorajszym skanowaniem miałem dostęp do kanału informacyjnego Polsatu. MUX4 odbieram w Białymstoku.
 2. Czas na znalezisko z innej beczki. Nagranie z ARD zarejestrowane na taśmie magnetofonowej, a w nim m.in. przeprosiny za usterkę w poprzednim programie i początek 17. Konkursu Piosenki Eurowizji. Materiał nagrano 25 marca 1972 roku (data ustalona na podstawie terminu organizacji Eurowizji). https://www.youtube.com/watch?v=4-2__uiAovU
 3. Camilieu

  TVP Wilno

  O to, jaka jest jakość TVP Wilno w litewskim DVB-T, należałoby zapytać kogoś, kto mieszka na Litwie lub w pobliżu północno-wschodniej granicy naszego kraju - wydaje mi się, że litewski MUX z polskimi kanałami dałoby się odebrać np. gdzieś koło Sejn, Puńska, ewentualnie może jeszcze w Suwałkach i okolicach. Ja oglądałem TVP Wilno przez Internet i z tego, co widziałem, to jakość streamu nie była jakaś zła. Niestety, nie mogę podać dokładnych danych dotyczących parametrów obrazu (fragment strumienia łapałem przez grabber), ale za to podrzucam kilka zapów, by pokazać, jak kanał prezentował się na ekranie komputera:
 4. Camilieu

  TVP Wilno

  Od blisko godziny w DVB-T w okolicach Wilna i w Internecie nadaje TVP Wilno. Pierwszą wyemitowaną pozycją był serwis informacyjny "Info Wilno". Premierowe wydanie prowadziła Agata Dorodko. Co ciekawe, podczas oglądania serwisu rzucił mi się w oczy dość wyraźny brak synchronizacji obrazu z dźwiękiem. W tej chwili na kanale emitowana jest relacja z oficjalnej uroczystości otwarcia wileńskiego oddziału TVP.
 5. Wpadka sprzed kilkunastu minut. W trakcie meczu Ruch Chorzów - Olimpia Grudziądz pokazywanego na TVP3 nagle pojawił się czarny obraz i zanikł dźwięk, a następnie na chwilę wskoczyły obrazki z kamer internetowych (na TVP3 nazywa się to "Wokół nas"). Szybko uporano się z usterką, ale po powrocie do transmisji pogorszyła się jakość komentarza. EDIT: Komentarz szedł w kiepskiej jakości do 33. minuty meczu.
 6. Jeżeli piszę o tym w złym miejscu, proszę o przeniesienie posta w inne miejsce - nie znalazłem wątku o wpadkach w zagranicznych telewizjach Na kanale VOA TV Europe mniej więcej do godziny 16:45 leciał przekaz ze studia (chyba po turecku), w którym m.in. było widać, jak prezenterka ćwiczy tekst przed prawdopodobnym wejściem na wizję (nie wiem, czy doszło do wejścia, bo przekaz nagle przerwano), poprawia ubranie po zamocowaniu mikrofonu czy sprawdza wiadomości w komórce. Przekaz trwał co najmniej 25 minut EDIT 7 IX 2016, 16:29 Czyżby to był jakiś codzienny program? Teraz widzę tą samą kobietę, z tym że dzisiaj np. robi makijaż, nuci jakąś melodię - czekam na dalszy rozwój sytuacji EDIT 16:48 Wiem jedynie, że zawsze ten przekaz ze studia (a właściwie z pomieszczenia redakcji) kończy się ok. 16:45
×
×
 • Create New...