Skocz do zawartości

Reklamy telewizyjne


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio w telewizji jest emitowana reklama Polskiego Radia 24, która moim zdaniem jest bardzo ciekawa.

 

Także zauważyłem najnowszą reklamę ''4LifeDirect'' w której występuje dawno nie widziana w telewizji Stanisława Ryster.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas niedzielnego biegu w którym brała udział Justyna Kowalczyk, pani która komentowała chwaliła się swoimi osiągnięciami i na to pan Jóźwik odrzekł - Brawo Ty. Po czym na chwilkę zamilkł bo chyba dotarło do niego że właśnie rzucił hasłem z reklamy. Za coś podobnego Kurzajewski został zawieszony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to była ta sama co dotychczas komentowała, to była to Bernadeta Bocek, teraz zwana Piotrowską. A Jóźwik jak widać nie zawodzi, zawsze był trochę przymulony, tępy. Jego wpadki sportowe były żenujące. Nie sądzę, żeby został zawieszony za takie słowa. Co innego wystąpić w reklamie, czy w programie świadomie coś reklamować. Jóźwik chlapnął coś głupio, jak tysiące razy w swoim komentarzu. Jóźwik dodatkowo ma mocną pozycję w TVP dzięki Szaranowiczowi, więc raczej nic z tego zawieszenia nie będzie. A szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i reklama Media Expert jest dość często pokazywana w telewizji, ale widać, że czegoś się nauczyli, bo "Włączamy niskie ceny" w tej aranżacji nie jest wcale złe, a i reklama jest bardziej zjadliwa niż rok temu. Ja natomiast z reklam emitowanych obecnie nie lubię reklamy Juniorboxu w Play (za często puszczają, codziennie po południu leci z kilkanaście razy), a także tej RTV Euro AGD - no rozumiem, że to już 25 lat istnienia tej sieci sklepów, ale z tym "Dawaj, dawaaaaj!" i "Kupuj, kupuuuuj!" wykrzyczanym przez gościa odbierającego telefon z dźwiękiem dzwonka rodem ze Sonych Ericssonów to troszeczkę przesadzili...

Mnie natomiast zastanawia ta reklama emitowana na TVP Warszawa: 

. Co jak co, ale głos lektorki nagrany jest w trochę amatorski sposób (czyżby jakaś komórka ze słabym dyktafonem?), tekst jest niczym z jakiegoś wierszyka dla uczniów klas 1-3 podstawówki, no i lekka "stylizacja" na przedwojenną polszczyznę ("kwestyji") - ktoś mi powie, dlaczego akurat ten spot musi być emitowany w takiej, a nie innej formie w telewizji, gdzie sprawia jeszcze gorsze wrażenie niż na YouTubie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...