Skocz do zawartości

Reklamy telewizyjne


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na antenach TVN 24 i TVP Info pojawiły się reklamy Toyoty z udziałem Włodzimierza Zientarskiego. Wygląda to jak typowa rozmowa dziennikarki z gościem, co ciekawe na dole wyświetlane są belki i scroll podobne do tych "oryginalnych" z TVP Info i TVN 24.

Edytowane przez misiek2000wp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj natomiast wróciła w telewizji reklama ''Cisowianki Perlage'' z Monicą Bellucci. Co ciekawe, gdy Bellucci rozmawia z kelnerem po włosku to nie ma napisów.

 

Także od kilku dni jest emitowana reklama ''Euro RTV AGD'', w której to grający na giełdzie mąż krzyczy do swojej żony ''Kupuj!'', a żona jest w wspomnianym sklepie.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zauważyłem najnowszą reklamę ''Lidla'', w której obok Doroty Wellman i Karola Okrasy występuje Krzysztof Ibisz.

 

Także pojawiła się najnowsza reklama ''Plusa'', w której siatkarze Stephana Antigi niosą prezenty Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka z wyprzedaży.

Edytowane przez Frontowiec
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w tv dosyć często leci reklama Grupy Adamed. W pewnym momencie pojawia się polska flaga która faluje do tyłu :) Doscyć powszechne zjawisko ot choćby w programach informacyjnych. Montażysta ma ujęcie najazdu na kominek a potrzebuje oddalającą się kamerę to ujęcie które posiada puszcza od tyłu. Na pierwszy rzut oka wszystko jest OK ale po wpatrzeniu się widać jak płomienie snują się do drewna zamiast do komina. To samo jest z wodą, fontannami, wodospadami. Niby wszystko jak należy, woda płynie tyle że do góry. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jest emitowana reklama ''TUI'', w której głosem jest Wojciech Mann (ciekawe czy nie będzie miał z tego kłopotu przez szefostwo ''Trójki''? - już raz miał kłopoty, jak wystąpił w reklamie banku).

 

Także od kilku dni pojawiła się najgorsza moim zdaniem reklama ''T-Mobile'', w której na końcu pojawia się kobieta, która męskim głosem mówi ''Mój ty, mój ty'' i ''Gorąco''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyną są słabsze wyniki, raczej siatkarzy niż Plusa. ;)

 

Nowy rok z grubej rury otwierają też nowe (albo nowa? Nie wiem, czy tylko jedna jest taka) reklamy o "zmianie operatora" na Orange z Robertem Górskim. Wcześniejsze od biedy uszły, a teraz mamy wiadomo co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...