Skocz do zawartości

Reklamy telewizyjne


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła się nowa reklama oranżady Heleny z Kubą Wojewódzkim. Nie podoba mi się zupełnie. W sumie nieźle musieli mu zapłacić, bo zawsze się zarzekał, że może wystąpić w reklamie jak dobrze mu zapłacą. Do tej pory była to tylko reklama Play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem najnowszą reklamę ''Carrefoura'', w której obok Jacka Braciaka pojawia się Julia Pogrebińska.

 

Także wróciła letnia reklama ''Hortexu'', którą wręcz lubię (RA-BAR-BAAR!).

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frontowiec, @Kuba2015 - niedawno (nie pamiętam kiedy) widziałem wersję, gdzie w trakcie RAAAAA-BAAAAAAR-BAAAAAAAR! wtrącono JAGOOOOOODA! (chyba że mi się zdawało)

 

Dzisiaj miałem okazję zobaczyć nową reklamę PLUSHa na kartę ze specjalnym udziałem najsłynniejszej polskiej YouTuberki - Banshee.

W tej reklamie udział wzięła nie tylko Banshee - zdaje mi się, że w scenie, gdzie Banshee siada na sofie, a jednocześnie na Miśka, był chłopak, który doszedł do finału którejś z edycji Must Be The Music, tylko nie pamiętam której - na pewno ósmej lub dziewiątej (chodzi mi o tego gościa w zielonej koszulce z żółtym napisem "10 Giga")  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale kto to jest?

Taka "gwiazda" wśród młodszych widzów (10-14 lat) na polskim YouTubie nagrywająca videoblogi, ogólnie dziewczyna prowadząca mało ciekawy i sztuczny kontent ;)

 

@Kuba2015 Nie każdy na tym forum interesuje się polskim YouTubem, żeby wiedzieć, kim jest "słynna polska youtuberka Banshee".

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka "gwiazda" wśród młodszych widzów (10-14 lat) na polskim YouTubie nagrywająca videoblogi, ogólnie dziewczyna prowadząca mało ciekawy i sztuczny kontent ;)

 

@Kuba2015 Nie każdy na tym forum interesuje się polskim YouTubem, żeby wiedzieć, kim jest "słynna polska youtuberka Banshee".

Łe tam, aż taka słynna to ona nie jest. Zresztą, to nie jedyna osoba z YT, która jest w reklamie. Ostatnio "Fantę" reklamuje niejaka Andżelika Mucha, znana w internecie jako littlemooonster96 (rok urodzenia: 1998, nick to pic na wodę). Szczerze mówiąc to jest drętwa jak drewno, więc trzyma poziom swoich nudnych filmów na YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragiczna jest ta reklama OBI w której gość potyka się o własne sznurowadła i przebija ścianę głową, później para ogląda to na komputerze i się z tego śmieje, czy to jest śmiejsze tego był nie powiedział. Nie wiem jak taka reklama ma zachęcić do zakupów w tej sieci sklepów.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragiczna jest ta reklama OBI w której gość potyka się o własne sznurowadła i przebija ścianę głową, później para ogląda to na komputerze i się z tego śmieje, czy to jest śmiejsze tego był nie powiedział. Nie wiem jak taka reklama ma zachęcić do zakupów w tej sieci sklepów.  

To już ta z grillem była lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą zobaczyłem w TVP Info reklamę jakiegoś SPA, w której występuje Katarzyna Skrzynecka z mężem Marcinem Łubieńskim. Nie wiem jak wy, ale ta reklama nadaje się raczej do lokalnych TVP3 i kablówek.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...