Skocz do zawartości

Reklamy telewizyjne


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie ja myślę raz tak raz tak. Zmienia mi się co chwila. Gdy powróciła po roku to powiem szczerze że byłem raczej pozytywnie zaskoczony. Czasem denerwuje, czasem aż chce się to podśpiewywać. :)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama lodów spod marki Nestle jest, przynajmniej dla mnie, jedną z bardziej irytujących ostatnimi czasy. Natomiast reklama Oreo, która wróciła ostatnio, jest naprawdę sympatyczna.

 

Niemożliwe, żebym chwalił reklamę z piosenką, ale jednak - reklama Oreo wybija się in plus na tle innych reklam z motywem piosenki, których przecież coraz więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast ostatnio wyjątkowo drażni reklama E.Leclerc, może dlatego, że nie rozumiem, co mówi ta kobieta w różowych słuchawkach (kiedyś nagrałem blok reklamowy z tą reklamą i nawet na słuchawkach nie rozumiałem, co ta kobieta mówiła - coś w stylu „Biegpak!”, ale czy dobrze zrozumiałem, nie wiem :( )

 

Trochę denerwują mnie również reklamy:

-Lidla, gdzie Dorota Wellman chodzi przebrana za indyka [swoją drogą, to reklamy Lidla nie są ostatnio jakieś ciekawe, nawet te z pieniędzmi - jedynie tylko reklama z 2-złotówką była nawet nawet („Śmiali się: drobniaaaki...” :D )]

-Rankomatu z Januszem przebranym za baletnicę (nie zmieni tego nawet fakt, że w tej reklamie występuje całkiem ładna kobieta)

-oranżady Hellena z Kubą Wojewódzkim (jeszcze ją toleruję, ale mam wrażenie, że przestanę, bo jest emitowana dość często w kilku wersjach)

-Vivusa (tego jest wszędzie pełno :/ )

-Wedla (głównie przez lektora, który nie wiedzieć czemu definitywnie kojarzy mi się z amerykańskimi filmami, ale przyznam również, że pomysł z Warrgorem też jest lekko poroniony)

-Orange z Orłami Górskiego Roberta

 

A z tych lepszych? Na pewno OBI z gościem, który schodzi z drabiny i dziurawi ścianę głową, także z montowaniem umywalki jest niezła, spoko jest też reklama AXE („Po co ci coś innego, kiedy masz to coś swojego?”) i - może zabrzmi to dziwnie - ostatnio podoba mi się melodyjka z reklamy gontu rolowanego, która jest emitowana w pasmach lokalnych Trójki :) Jak mi się coś przypomni, to dopiszę ;)

Edytowane przez Camilieu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lektorem w reklamach ''Wedla'' jest prowadzący ''Postaw na milion'' Łukasz Nowicki, który też czyta zapowiedzi programowe w TVP1.

 

Ostatnio bardzo mi się podoba najnowsza reklama ''Netii'', w której pojawia się rodzina kolorowych piłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast ostatnio wyjątkowo drażni reklama E.Leclerc, może dlatego, że nie rozumiem, co mówi ta kobieta w różowych słuchawkach (kiedyś nagrałem blok reklamowy z tą reklamą i nawet na słuchawkach nie rozumiałem, co ta kobieta mówiła - coś w stylu „Biegpak!”, ale czy dobrze zrozumiałem, nie wiem :( )

Wydaje mi się, że tam ona mówi "Big bang!", czyli to hasło, którym się promocje w E.Leclerc określa. Swoją drogą to ta reklama ogólnie jest trochę bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frontowiec, to, że Nowicki jest lektorem w reklamie Wedla (i w wielu innych też), to akurat wiem ;) Mówiąc o tym, że nie przepadam za tą reklamą głównie przez lektora, chodziło mi o to, że w niej Łukasz Nowicki ma dość dziwną (a na pewno nietypową jak na niego) manierę w głosie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem, że wróciła wiekowa reklama ''Skittles'' z jedzącym tęczę Żyrafą i Jamajczykiem, który się śmieje jedząc wypróżnione przez Żyrafę cukierki.

 

Także pojawiła się najnowsza reklama ''Carrefoura'', w której pojawia się dziewczyna Napoleona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zobaczyłem w stacji TVP Sport reklamę kompleksu basenów termalnych "Hungarospa" w Hajdúszoboszló na Węgrzech.

Przypomniały mi się poprzednie lata, kiedy to rok w rok byłem tam z rodziną na wczasach. Tam jest naprawdę bardzo fajnie. :)

Jak dobrze pójdzie to może za rok znowu tam pojadę. :) Tyle off-topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''T-Mobile'' chyba pozazdrościł ''Playowi'' reklam z celebrytami, gdzie wraz z tym w najnowszych reklamach tej sieci telefonii komórkowej występują Natalia Nykiel, Agnieszka Szulim i Piotr ''Kędzior'' Kędzierski.

 

Także zauważyłem najnowszą reklamę ''Orange'' z Sercem, Rozumem i Królikiem, którzy promują ''kablówkę ze światłowodu''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...