Skocz do zawartości

Reklamy telewizyjne


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak sądzę, że to tylko jakaś kampania. Dzisiaj zarówno w Fakcie, jak i w Gazecie Wyborczej umieszczono reklamę Lidla z kucharzami, i tam jest wzmianka że koniec jednego jest początkiem czegoś nowego, więc albo zmienią koncepcję, albo zaproszą kogoś nowego. Ciekawe jest to, że obydwa dzienniki umieściły reklamę na 5 stronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zobaczyłem dwie najnowsze reklamy telewizyjne:

 

1). Reklama ''Rossmana'', w której dzieciaki na produkty szkolne wołają ''czek''.

 

2). Reklama chwilówek ''Bocian'', w której dzieciaki mówią ''Co robimy gdy nie ma siana?. Dzwonimy po naszego Bociana''. Dla mnie dzieci nie powinny występować w reklamach typu chwilówki-pożyczki.

 

Także zauważyłem, że Magdalena Różczka zaczęła ponownie czytać reklamy telewizyjne, m.in. ''Avon'' czy ''Veroni Mineral''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2). Reklama chwilówek ''Bocian'', w której dzieciaki mówią ''Co robimy gdy nie ma siana?. Dzwonimy po naszego Bociana''. Dla mnie dzieci nie powinny występować w reklamach typu chwilówki-pożyczki.

Dokładnie! Jestem tego samego zdania. Wygląda to tak, jakby te reklamy "chwilówek" były skierowane właśnie do dzieci albo żeby przynajmniej dzieci naciągały na coś swoich rodziców, a ci, chcąc spełnić te zachcianki, zadłużali się właśnie w tego typu firmach pożyczkowych... :/:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, coś się chyba niedobrego dzieje z tą firmą od dawna. Kiedyś czarnoskóry mówiący śmiesznie w dubbingu, jadący tyłem na koniu, potem jakaś Azjatka na kręgielni i teraz kolejna beznadziejna reklama. Dla kogo ta firma dedykuje swoje produkty? Wygląda na to, że do idiotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam przed nową reklamą Oreo, ciężko cokolwiek powiedzieć więcej. ;)

 

Miałem "szczęście" na nią trafić. Beznadziejna piosenka, animacja rodem z "Pory na przygodę"(pewien koszmarny serialik na Cartoon Network), w zasadzie nie wiadomo czy to o ciastku jest, czy o wampirze jakimś. Durna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam przed nową reklamą Oreo, ciężko cokolwiek powiedzieć więcej. ;)

 

Miałem "szczęście" na nią trafić. Beznadziejna piosenka, animacja rodem z "Pory na przygodę"(pewien koszmarny serialik na Cartoon Network), w zasadzie nie wiadomo czy to o ciastku jest, czy o wampirze jakimś. Durna.

Też miałem "przyjemność" obejrzeć tą reklamę i ja sam nie wiem o czym to jest. Czy to jakiś teledysk, bajka na niegrzeczne dzieci czy ...(tu wpisz co chcesz).

Takiej bzdury to juz dawno nie widziałem w TV, ale to chyba pobiło wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...