Skocz do zawartości

Reklamy telewizyjne


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu lokują w ''Must Be The Music'' parówki ''Berlinki'', tak samo w ''Małych Gigantach'' dzieciom towarzyszy osoba przebrana za ''Kubusia''.

A w M jak Miłość zauważyłem bo akurat leciało w domu jak lokowano za10groszy.pl :lol2:

 

Dość fajna najnowsza reklama Bricomarche z kransoludkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bardzo dużo słucham radia szczególnie w pracy i zauważyłem niepokojąca tendencję, w większości bloków reklamowych dominują leki lub suplementy diety, gdy tak człowiek słucha radia cały dzień co oszaleć można wcale sie nie dziwię, że Polacy są lekomanami i spożywają tabletki równego rodzaju jak cukierki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bardzo dużo słucham radia szczególnie w pracy i zauważyłem niepokojąca tendencję, w większości bloków reklamowych dominują leki lub suplementy diety, gdy tak człowiek słucha radia cały dzień co oszaleć można wcale sie nie dziwię, że Polacy są lekomanami i spożywają tabletki równego rodzaju jak cukierki.

Zgadza się! Zdecydowana większość reklam to właśnie reklamy leków i wszelkiej maści suplementów diety. I to nie tylko w radiu, ale też i w TV.

A potem ludzie zażywają to na potęgę, na własną rękę, w większości zapewne bez konsultacji z lekarzem (mimo takich "regułek" w reklamach przy reklamie leku) i po prostu zwyczajnie się trują.

Już najbardziej to drażnią mnie reklamy suplementów diety. Tych dopiero jest na potęgę! Jeszcze więcej, niż typowych leków. A prawda jest taka, że te suplementy diety są nic nie warte. To praktycznie zwykłe placebo. Suplementy te są nawet klasyfikowane jako zwyczajna żywność. Nie podlegają nawet kontrolom farmaceutycznym. A ludzie po prostu tak naiwnie w nie wierzą... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...