Skocz do zawartości

Reklamy telewizyjne


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem PLAY powinien zmienić swoje żenujące reklamy. Promocja produktów tej sieci przez non stop te same 2 nudne gęby grających "Przedstawicieli Playa" + znane osobistości (nie zawsze gwiazdy sportu, lecz często pseudo celebrytów) nie przysparza im nowych klientów ani nie powoduje zainteresowania się tą siecią, tym bardziej że ostatnio nic ciekawego nie oferują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jedna z najgorszych jest w tej chwili reklama Alianz, jeden gościu tłucze tylna szybę po zapatrzył sie na laskę, drugiemu auto stacza się z pagórka, kolejny przypadek to zderzenie dwóch aut dodatkowo jeszcze te dziwaczne miny i krzyki, dla mnie jest to żenujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jedna z najgorszych jest w tej chwili reklama Alianz, jeden gościu tłucze tylna szybę po zapatrzył sie na laskę, drugiemu auto stacza się z pagórka, kolejny przypadek to zderzenie dwóch aut dodatkowo jeszcze te dziwaczne miny i krzyki, dla mnie jest to żenujące.

Nic dodać, nic ująć! Uważam dokładnie tak samo! Ta reklama też działa mi na nerwy. :? I to mimo tego, że mam ubezpieczenie mojego samochodu właśnie w Allianz. :>

Heh, zatrzymać samochód ciągnąc za jego antenkę radiową to by był nie lada wyczyn... ;):jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się natomiast podoba emitowana w TVP Info reklama ''Raid'' w której do domu pewnej rodziny przychodzą komary o ludzkich rozmiarach, którzy chcą wejść do nich mówiąc że wygrali czek o wysokości 1,000,000 zł lecz gdy widzą ''Raid'' to znikają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecne reklamy są jak żwyność w opakowaniach sama chemia tak reklamy sięgnęły dna niestety jeszcze z 3-4 lata temu można było jeszcze jakoś te reklamy ogarnąć ale teraz to już jestem zero jeśli chodzi o inteligencje

 

Nic tylko leki na wszystko pomijam środki na erekcje oraz ilość powtarzanych w pętli głupich typu mediaextert

 

Dla starszych osób porównajcie sobie to co było kiedyś

 

 

 

Frugo Knor Baltona Turbo Pollena 2000

 

A ten klip to takie komiczne podsumowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w TV powróciła reklama suplementu diety "Proliver". Jak widzę tę reklamę to mnie normalnie szlag jasny trafia! Od razu zmieniam kanał! :/

Generalnie nie mogę patrzeć na te wszystkie reklamy wszelkiej maści leków i suplementów diety. Zwłaszcza tych ostatnich! Że też ludzie są tacy naiwni i wierzą w te ich "cudowne" działanie... :roll::/ Brak słów! :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się natomiast podoba emitowana od kilku miesięcy reklama ''Banku BPH'', w której pojawiają się pluszowe zwierzątka nazywane ''odsetkami'' - przypominają mi ''Gremliny''.

Ta reklama jest troszku dziwna. Facet naprawia amerykański samochód. Drzwi do garażu są typowo amerykańskie, takie bardzo szerokie. Gdzieś tam w międzyczasie przejeżdża trójkołowy rowerek ze wstążeczkami na kierownicy, dokładnie taki jaki można czasem zobaczyć na amerykańskich filmach. Aż się zacząłem zastanawiać czy ta reklama nie jest zapożyczona.

 

Dzisiaj widziałem reklamę jakiegoś kleju do sztucznych szczęk która wygląda jak parodia reklamy. Najpierw pan i pani szeroko się uśmiechają aż nadto wybielonymi zębami a później trzymają w zębach jedną bułkę szczerzą się do siebie. Czyżby target tej reklamy był aż tak wyluzowany? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że to już koniec reklam ''Lidla'' z Pascalem Brodnickim i Karolem Okrasą:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/pa ... idla-wideo

 

Wczoraj natomiast wróciła reklama ''Snickersa'' z Alexis z ''Dynastii'', a dzisiaj pojawiła się najnowsza reklama ''Vivus.pl'' w której głównym tematem jest pożyczka na szkolną wyprawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie taki koniec. Wszystkie odcinki Okrasa łamie przepisy zaczynały się od zakupów prowadzącego w Lidlu. Każda powtórka będzie niejako reklamowaniem Lidla przez Okrasę. Cieka jak to rozliczają? Lidl płaci ekstra za każdą powtórkę czy może takie powtórki są w jakimś pakiecie reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...