Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – współpraca ze spliterami


bogi66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@asiafan, tak dedyk działa w jednym pokoju LX w drugim. Co dziwne na LX-ie nie miałem żadnych problemów w czasie testów, natomiast pace trochę ścinał co 20 sek. przez 20 min. I teraz mam problem z jedną domowniczką która stwierdziła "dlaczego u ciebie w dekoderze jest m jak miłość a u mnie nie" z tym że na to pytanie ma odpowiedzieć nc+ w czasie 30 dni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję , żebyśmy się jednak tu na tym forum troszeczkę więcej szanowali moi drodzy.Wypowiedzi sprowadzające się do stwierdzenia , że sprzedawcy z NC + myślą jedynie o oszukiwaniu nas i jak o coś pytamy to bez sensu , bo i tak zrobią co chcą , a to my jesteśmy tylko oszustami , a nie broń Boże partnerami w biznesie uważam za niedorzeczne i świadczą jedynie o tym jak bardzo niektórzy z forumowiczów mają wypaczone trzeżwe spojrzenie na rzeczywistość.Ja posiadam spliter od czasów , kiedy jeszcze cyfry nie można było w ogóle podzielić i był on jedynym na to sposobem.Rownież niedawno dowiedziałem się , że płacę za jakiś VOD , który do niczego nie jest mi potrzebny.Zawsze przy przedłużaniu umowy , mówię,że posiadam spliter i od odbioru przy jego pomocy sygnału warunkuję podpisanie aneksu.Prosiłem NC + o inne rozwiązania , ale oni po prostu albo to olewają , albo nie są w stanie sobie z tym poradzić.Chodzi mi o możliwość odbioru na ich sprzęcie za pomocą tunerów wbudowanych już w odbiorniki telewizyjne.?Tunery satelitarne w postaci jakiś tam kolorowych skrzyneczek nie są mi do niczego potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje tak chwal sie przy przedłużaniu umowy że masz splitter i jeszcze powiedz że dzielisz sygnał na sasiada a co jak już sie chwalić to ić na całość , o czym ty piszesz przez takie osoby jak ty które klepią takie rzeczy mamy to co mamy zaraz będziesz mógł ten splitter wyrzucić do kosza i będziesz sobie warunkował aneks. Chłopie ograni sie dla nich splitter jest nie legalny a przez takie gadanie tylko wszystkim pod górę robisz. Ręce opadają przez takich ludzi brak mi słów na taką bezmyślność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spliter jest legalny i mówię o jego posiadaniu zawsze przy przedłużaniu umowy oraz warunkuję od tego jej podpisanie.Gdyby to było takie niestosowne,to konsultant powinien mi o tym powiedzieć , a on wręcz zapewnia mnie , że wszystko jest w porządku,więc cała sytuacja jest jasna i klarowna dla obu stron.Co do mądrali , który mówi o dzieleniu z sąsiadem cyferki informuję cię kolego ,że do najbliższego mam 350 m i jeśli chodzi o inne rozwiązania podziału sygnału nie są dla mnie przeszkodą żadne pieniądze.Po prostu NC+ nie potrafi dostosować się do potrzeb klientów.Nie stosuję splitera z powodu jakichkolwiek oszczędności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie zapomni do nich zadzwonic i sie spytac dlaczego tobie przyblokowali ten splitter jak przestanie dzialac i kanaly sie benda ciac i poros ich wtedy zeby odblokowali bo to legalny sprzet , dla nich legalne jest to co oni oferuja a nie z wolnego rynku taka jest ich filozofia zeby zarabiac a nie tracic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie moje małe spostrzeżenie na tema działania spliterów jest takie, że jak najbardziej są one legalne i legalnie sprzedawane w sklepach i tu nie ma o co się spierać. Natomiast każda platforma ma, to w poważaniu czy komuś takie urządzenie będzie działać, czy też nie.

Mozesz warunkowac jego działanie przy przedluzaniu umowy

Czegoś tak śmiesznego dawno nie czytałem i nie mam na celu w jakikolwiek sposób ubliżyć autorowi tego postu, ale pisząc kolego coś takiego dobrze się nad tym zastanowiłeś? Pozdrawiam i miłego weekendu życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Splitter nie jest i nigdy nie był legalnym urządzeniem! Legalnym jest MultiRoom a splitter był traktowany z przymrużeniem oka przez C+ jako zabawki części abonentów. Czy splitter jest wspominany w umowie z C+/NC+? NIE! Tak więc nie jest oficjalnym sprzętem od NC+. Wbijcie to sobie do głowy koledzy. Wszystko się kiedyś kończy i pewne wygody też. NC+ musi zdobywać nowych klientów w tym także na ich MultiRoom a splittery to niestety nie ułatwiają a wręcz blokują. Dla mnie lepiej jak zrobią licznik ECM niż jakby sparowali karty z ich sprzętem bo wtedy do widzenia korzystanie z własnych dekoderów a tak tylko przykręcają uprawnienia karty do dekodowania równolegle na kilkunastu dekoderach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O następny!

Jaki to znów splitter nielegalny?

Opamiętaj się!

 

 

A ponieważ jest to forum publiczne i zostałem na nim jako użytkownik splittera nazwany złodziejem proszę o podanie danych osobowych użytkownika o nicku - @Maker3 - memberlist.php?mode=viewprofile&u=2981

Jak widzę administracja w ogóle nie zareagowała na publiczne zniesławienia dużej grupy użytkowników!

Robię zrzuty postów na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spliter jest legalnym urządzeniem produkowanym przez firmy zewnętrzne, a nie przez platformy Sat. Nie jest on brany w żadnym wypadku przez platformy jako ich sprzęt i dlatego nie jest przez nie rekomendowany. Nikt z korzystających z tych urządzeń w żadnym wypadku nie może mieć roszczeń, ani pretensji do platform, że coś im nie działa, bo to już byłby absurd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu (nie wiem być może tak jest do dzisiaj) niektóre kablówki za dodatkowe gniazdko analogowe wtedy jeszcze żądały dodatkowej opłaty.Podobnie w telekomunikacji płaciło się kiedyś za drugie gniazdko.Oczywiście ludzie sami dzielili sygnał rozgałęźnikami nie informując o tym operatora.Podobnie jest ze splitterami.Dopóki sygnał nie jest udostępniany "osobom trzecim" jest się w prawie.Oczywiście operator nie daje gwarancji na działanie tego typu wynalazków.Oferuje płatną usługę dzielenia sygnału na którą daje gwarancję działania więc nie powinno nikogo dziwić że próbuje zablokować "konkurencję" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@asiafan, tak dedyk działa w jednym pokoju LX w drugim. Co dziwne na LX-ie nie miałem żadnych problemów w czasie testów, natomiast pace trochę ścinał co 20 sek. przez 20 min. I teraz mam problem z jedną domowniczką która stwierdziła "dlaczego u ciebie w dekoderze jest m jak miłość a u mnie nie" z tym że na to pytanie ma odpowiedzieć nc+ w czasie 30 dni :D

 

no to ja pozdrawiam i będę z Tobą w kontakcie bo masz boxa na linuchu Duo2 tanieje i tanieje zapewne cenowa rewolucja w stosunku do dm7080 jeszcze pewnie 2 miechy i w będzie w cenie xspeed l3 :brawo:

 

jednak wstrzymuje się z zakupem owego boxa bo nie wiadomo co będzie po całkowitym przejściu na dvb-s2 mpeg4 jedynie co wiemy to to że Kudeslki może wprowadzić zestawy conax/nagra jako tunel [ taki zestaw funkcjonuje w Indiach jako conax/seca czy seca/conax ]

 

A na obecna chwile czekam na grudzień z przedłużeniem i biore 15mscy i nie dłużej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...