Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – współpraca ze spliterami


bogi66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak na ograniczeniu do 2 tu erow dziala, cos sie dzieje oni to na stale wprowadzili wlasnie czy co? Bo nie wiem czy dzownic i prosic o multiroom zeby mi dali tanio czy czekac?

Tylko czekają na takich. Dadzą Ci w standardowej cenie +wymiana sprzętuna ADB. Tylko brać :lol2:

 

Umnie działa na 3. Nie stwierdziłem problemów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dotyczy zestawów z kartami Conax ktoś mówił że to i tak nie potrwa długo no ale to oznacza 6 kart w 6 dedykach

 

Ferdki ogólnie są wolne z przełączaniem kanałów i ze stabilnością sam miałem swego czasu jednego ale nie dla siebie to często się przegrzewał i wieszał i poszedł na allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy trwały do godz. 22.00, teraz wszystko wróciło do normy. Testowane opcje były dwie :) Dużo osób zauważyło że mając sprzęt nc+ (dydyk) ich karta potrafiła się zblokować po przełączaniu szybkim 5/6 kanałów. Infolinia informowała że mają awarie :) test chyba się nie udał jutro znaczy się dziś :) " Replay "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz piszesz to pisz wszytko.

Miesięczne ARPU z usług abonamentowych wyniosło 68 zł (+4% rok do roku)

Łączne przychody osiągnęły poziom 1,606 mld zł (-5% rok do roku)

EBITDA wyniosła ok. 280 mln zł (+45% rok do roku)

 

TVN juz zyskuje a nie traci..

ogolnie jest dobrze tylko liczba abo spada..glownie Ci poszli co podostawali po 50-60 zl po bylem N pakiety premium.

 

teraz sie nie dziwie ze chca splitery ukrocic..

ale nie tym sposobem panowie..

 

jak ktos ma splitera na 7 osob i placi fuul 160 zl to jesli dwie z tych osob wezma pakiety po 50 zl to bedzie dobrze..

liczba abo wzrosnie ale dochod NIE.

dajcie ludziom patrzec na spliterach i swoim sprzecie za mala opłatą...jak za multirum i bedzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od rana na jednym dekoderze leci TVP HD (diviso po kablu) na drugim Canal+ Film (diviso air) i nic sie nie wiesza...

pytanie - jak przyblokują te ECM do 2/10 - jakie są szanse że Ferdek i C+ dekoder SD dadzą sobie radę ze spliterem? bo czytam ten wątek i mam już mętlik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bat

zysk chlopie zysk..kasa sie tylko liczy.

 

od wczoraj ok 22 wszystko dziala normalnie..

pewno do wieczora..

 

wczorej kumplowi istotnie sie zawiesil orginalby dekoder..

dzwonil i mu facet powiedzial ze pewno ma splitera.

dopiero po chwili sie przyznal z emieli mala awarie...

beda sie bawic na zywym organizmie...niech to ustawia na 3-4 i koniec..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do testów to nie jest różowo

na jednym forum to już wręcz wybuchł wulkan ludzie zaczeli się nawet zbierać i informować UOKiK

chodzi o 1 ciekawy post. Dziecko chce sobie oglądać mini mini jeden z lepszych kanałów dla młodych widzów no i nie może

pyta się ojca czemu nie działa a ojciec na forum właśnie mówi i co ja mam synowi powiedzieć?

 

Mało tego co niektórzy zaczeli kontaktować się w tej sprawie z prawnikami którzy racja dają abonentom podali jaki art.. nie będę tutaj tego cytować

jest już strona facebookowa która zbiera lik'ei

 

widać można to nazwać kolejnym failem by nc+ by iti

a konsultanci wkręcają bajki o źle ustawionej antenie swoją drogą to ma być niby zasłona dymna nc+

 

Pomyśleć że jeszcze niedawno miałem a wręcz ustawiałem się by mieć kolejną umowę na 24msce a tutaj taki placek

teraz to już na bank 15mscy ale interesuję mnie TYLKO i wyłacznie mój własny sprzęt i te 2 karty a ze splitterów korzystałem całe 24h nie sprawdziły się i oddałem ale to było w czasach kiedy nie było HD ani dvb-s2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...