Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – współpraca ze spliterami


bogi66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam ofertę nc+ z opcją Multiroom Standard i mam pytanie bo posiadam w sumie dwie inne z wyglądu karty Cameleon i czym one się różnią?

7abusave.jpgnowac.jpg

 

Datą produkcji na pewno polewo starsza seria CY01, po prawej nowsza CY02. Nowszy będzie booltoader w tej po prawej. ROM może być nowszy w tej po prawej, ale revision aplikacji karty doprowadzony do tej samej wersji update'ami z satelity. Wysoce prawdopodobne że jest inny hardware karty (nowszy procesor i koprocesor)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze by przemalowywali. Nie było potrzeby zamawiać jak maja magazyny ze sprzętem którego chcą sie pozbyć.

 

Należy jednak się podziwiać mniej więcej za kilkanaście miesięcy nowych kart Nagra MA z nowym ROM'em z kompatybilnością z tunerami/modułami z systemem Conax.

Nie wiadomo tylko czy nazwa NC+ dotrwa .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko żebyś z tą ironią nie był prorokiem

ale mam pytanie poważne z technicznego punktu widzenia co jest prostsze zmienić soft w dekoderze i zmienić kartę czy wyprodukować nową kartę hybrydę na dwa systemy z czego jeden jest skazany na wymarcie bo od x lat nikt nie zrobił nic żeby go podtrzymać przy życiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zejdę z tematu. Wymiana kart po Cyfrze Plus nie potrzebna wg mnie aby tylko zmienić jej logo z Cyfra Plus na NC+. Dlaczego? Może być tak jak po fuzji z Wizja TV - była nowa niby nazwa "Nowa Cyfra Plus" a potem wrócili do starej nazwy "Cyfra Plus". Teraz wg. mnie też tak będzie. Jak odkupią udziały w NC+ od TVN-u to wróci nazwa "Cyfra Plus" a zresztą już to mogą zrobić bo wszak Canal Plus Group ma 51% udział w NC+ więc większość mają by to zrobić :-)

Ja bardzo się przyzwyczaiłem do nazwy Cyfra Plus i dalej na NC+ mówię Cyfra Plus :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze by przemalowywali. Nie było potrzeby zamawiać jak maja magazyny ze sprzętem którego chcą sie pozbyć.

 

Należy jednak się podziwiać mniej więcej za kilkanaście miesięcy nowych kart Nagra MA z nowym ROM'em z kompatybilnością z tunerami/modułami z systemem Conax.

Nie wiadomo tylko czy nazwa NC+ dotrwa .....

 

wymiana karta jedno

dezaktywacja starych drugie

 

przypomnij sobie ile trwala wymiana kart z 0065 na 0068 ile trwało przejście w polsacie z Nagry 1 na 2

 

większość forumowiczów przedłuży jeszcze ze 2 umowy

 

ciekawe skąd wezmą kase na kolejne wymiane ponad 2 mln plastiku skoro umowy sportowe się kończą

ma nastąpić reorganizacja canal+

 

poza tym czytałem tutaj że u właśicicieli sprzętu by ADB że Comedy Central SD już niet tylko HD a na sprzęcie nagra tego nie ma

Tak więc nadal ITI keiruje wszystkim

Teraz pojawią sie kolejne promocje z hasłem " Julian wie że Polacy nadal nie rozumieją pakietu a Julian nie wie gzie pracuje bo tu Euro niet "

oraz ilość klientów którzy odejdą

Trochę zejdę z tematu. Wymiana kart po Cyfrze Plus nie potrzebna wg mnie aby tylko zmienić jej logo z Cyfra Plus na NC+. Dlaczego? Może być tak jak po fuzji z Wizja TV - była nowa niby nazwa "Nowa Cyfra Plus" a potem wrócili do starej nazwy "Cyfra Plus". Teraz wg. mnie też tak będzie. Jak odkupią udziały w NC+ od TVN-u to wróci nazwa "Cyfra Plus" a zresztą już to mogą zrobić bo wszak Canal Plus Group ma 51% udział w NC+ więc większość mają by to zrobić :-)

Ja bardzo się przyzwyczaiłem do nazwy Cyfra Plus i dalej na NC+ mówię Cyfra Plus :-)

 

Bo jest tak ja komentuje to @bogdan425 migracje to my mamy a nadal wszystko po staremu.

 

Czemu więc kartki z logiem NC są tylko w conax :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak informuje dział sprzedaży nc+, 29 października 2014 roku w godzinach 7:00-12:00 nastąpiło testowe wyłączenie możliwości podziału sygnału z jednej karty kodowej w systemie dostępu warunkowego Nagra MA (S4/N3). W przypadku pomyślnego przebiegu powyższego procesu, możliwość ta ma zostać wyłączona na stałe. Prawdopodobnie chodzi tu o możliwość wyeliminowania popularnych w Polsce splitterów kart oraz sharingu.

 

https://satkurier.pl/news/107683/nc-test ... y-nma.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wyłączą tylko ograniczą ECM i tyle na razie sobie testy robią żeby dojść na ile mogą sobie pozwolić zeby działały ich orginalne dekodery zwłaszcza te PVR przykładowo Pace z nagrywaniem który potrzebuje wiecej niż 2 ECM bo inaczej będzie sie wieszał przy nagrywaniu i jednoczesnym skakaniu po kanałach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa czyli Fergusony na strych, kupić muszę kilometry kabla i router, zrobić przekucia, zawołać fachowca żeby końcówki kabli zarobił. No jest wyjście i można by kupić niezwykle tanie adaptery 137 pln za sztukę. Potem zapłacić jeszcze 49 pln za aktywacje każdego deka i jeszcze płacić co miesiąc 5-20 pln za każdy dekoder. Im się coś pop.....iło w tych żabich główkach. To ja mam inwestować w ich chory multiroom ! Przy 4 TV to ja to będę musiał zgłosić do urzędu jako poważną inwestycję i rekonstrukcję domu. Dlaczego, w tym kraju życie jest tak durne ? Niewolnictwo na każdym kroku w imię dziwnych idei i niby oszczędności. :censored: !

 

5. Korzystając z Forum nie można:

 

i. Zamieszczać treści wulgarnych, obscenicznych, obraźliwych (również w postaci skrótów), naruszać dóbr osobistych, obrażać uczuć religijnych, ośmieszać innych osób, naruszać zasad współżycia społecznego ani dobrych obyczajów,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa czyli Fergusony na strych, kupić muszę kilometry kabla i router, zrobić przekucia, zawołać fachowca żeby końcówki kabli zarobił. No jest wyjście i można by kupić niezwykle tanie adaptery 137 pln za sztukę. Potem zapłacić jeszcze 49 pln za aktywacje każdego deka i jeszcze płacić co miesiąc 5-20 pln za każdy dekoder. Im się coś pop.....iło w tych żabich główkach. To ja mam inwestować w ich chory multiroom ! Przy 4 TV to ja to będę musiał zgłosić do urzędu jako poważną inwestycję i rekonstrukcję domu. Dlaczego, w tym kraju życie jest tak durne ? Niewolnictwo na każdym kroku w imię dziwnych idei i niby oszczędności. :censored: !

 

5. Korzystając z Forum nie można:

 

i. Zamieszczać treści wulgarnych, obscenicznych, obraźliwych (również w postaci skrótów), naruszać dóbr osobistych, obrażać uczuć religijnych, ośmieszać innych osób, naruszać zasad współżycia społecznego ani dobrych obyczajów,

 

 

Wiesz gdyby te [beep]ny zapodał znajomym dziewczynom to by skomentowały to że strasznie jęczysz :brawo:

 

powiem tak nikt nie kazał kupować ograniczonych Fergusonów wiem jak firma traktuje klienta

 

co do tego co mowiłeś to jest inne wyjście

 

lepiej kupić transmitery prądem ja takowe stosuje ale w przyszłości mam zamiar je wymienić na każdy z nich z tzw mostkiem wifi czyli tam gdzie adapter tam i wifi

 

kupujesz najtańszy cryptobox i stawiasz na nim albo E2 albo XMBC do wyboru co wolisz

łaczysz ten box ze swoim ferdkiem prądem po sieci adaptery są dostępne

dalej niestety mówić nie moge regulamin forum ale powinieneś wiedzieć o o chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wyłączą tylko ograniczą ECM i tyle na razie sobie testy robią żeby dojść na ile mogą sobie pozwolić zeby działały ich orginalne dekodery zwłaszcza te PVR przykładowo Pace z nagrywaniem który potrzebuje wiecej niż 2 ECM bo inaczej będzie sie wieszał przy nagrywaniu i jednoczesnym skakaniu po kanałach .

prv ma 4 ecam a zwykłe 2 np: sagemcom :P :P

 

a wymiana niedługo z półroku i koniec starych kart i aktualizacja niektórych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już teraz nie wiem.

Czy żądać od NC+ wymiany karty parowanej na nieparowaną i używać splitera czy wziąć ich multiroom i bulić za prąd. Opłatę miesięczną za 2 dekoder mogę znieść, ale dlaczego Mediabox w trybie czuwania żre tyle prądu, to pewnie dodatkowe 10zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...