Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – współpraca ze spliterami


bogi66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/zestaw-air-diviso-mul ... 94591.html

 

od pół roku mam - zero problemów. Ariva 250 jest podłączona na kablu w salonie, a do sypialni (przez betonowy strop i dwie ściany) dochodzi sygnał bezprzewodowo na THOMSON TS 4P. Nawet teraz gdy koledzy raportują problemy, wszystko u mnie śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz jeszcze kopić przerobionego nboxa (jeśli chodzi o cenę jest chyba nawet lepsza od arivy) i tam ostawić sobie taką konfiguracje by działo na 2 i więcej tv (arivy można tylko 2 podpiąć z jednej karty ) ale wersja z nboxem jest znacznie bardziej skomplikowana w ustawieniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak!

Jeden Pace HD PVR 500 bez splitera , w środku oryginalna karta C+ o nr. 124 ... . i zanika sygnał (czarny ekran) po kilku godzinach. Dzieje się to chyba szybciej (chociaż nie ma reguły) jak usiłuję coś nagrać.

Kontakt z BOA to jakieś szaleństwo. Jeden gość twierdzi , że jest jakiś problem zbiorowy inni nie widzą problemu i każą wymieniać mi sprzęt na nowy( w ciągu 10 dni zrobiłem to 4 razy i jak myślicie?!)

Coś pokopali i ciekawe jak z tego wybrną?!

Sprawdźcie swoje 500ki na samej karcie (piszcie od jakiego nr. wasze karty się zaczynają) szczególnie podczas nagrywania i przełączania kanałów koniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonałem dziś 1 pisemną reklamację wraz ze złożeniem rezygnacji od 31marca 2015roku popartą pojawiającymi się problemami technicznymi z odbiorem na własnym sprzęcie.Opisałem problem i wysłałem.Mam czas moge pisać i dzwonić.Splitter na 8 tv robi takie przycinki że domownicy sami stwierdzili że dvbt+ smart hd+ wystarczy...(reszta pseudo premium sport dostepna w iptv...)Powoli nc+ pokazuje pazurki dla splitterowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszą koledzy na innym forum wynika, że licznik ECM =2 działa. Testy robione na kanałach TVP 1 HD,TVP HD,CANAL+ FILM HD,CANAL+ Film HD i Kuchnia+ HD .

 

Nie jest to prawda. Robiłem dziś próby na dwóch moich tunerach PVR ( niededykowanych ) z nagrywaniem dwóch kanałów i oglądaniem trzeciego. Nie stwierdziłam żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wszelkie listy trafiaja spod tego adresu do bardzo szybkiego i niewyobrażalnie pojemnego urządzenia pamięci masowej jakim jest /dev/null ;)

 

Reklamacjami si enie przejma za bardzo, wypowiedzneiem umowy prędzej.

 

Nie uwzględniona lub nie korzystnie rozpatrzona reklamacja moim zdaniem = wypowiedzenie umowy. Dla mnie to oczywista oczywistość. Myślę , że nc+ zdaje sobie sprawę z tego , że wielu ludzi myśli podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to prawda. Robiłem dziś próby na dwóch moich tunerach PVR ( niededykowanych ) z nagrywaniem dwóch kanałów i oglądaniem trzeciego. Nie stwierdziłam żadnych problemów.

 

 

Nie zarzucaj nam kłamstwa. To że u ciebie działa, to nie znaczy, że tak jest u wszystkich.

Miałem też spokój do dzisiaj, a koło południa zaczął mi się zacinać oryginalny PACE PVR z włączonym nagrywaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszą koledzy na innym forum wynika, że licznik ECM =2 działa. Testy robione na kanałach TVP 1 HD,TVP HD,CANAL+ FILM HD,CANAL+ Film HD i Kuchnia+ HD .

 

Nie jest to prawda. Robiłem dziś próby na dwóch moich tunerach PVR ( niededykowanych ) z nagrywaniem dwóch kanałów i oglądaniem trzeciego. Nie stwierdziłam żadnych problemów.

 

Coś w tym może być ponieważ o ile w moim dedykowanym Pace 500 zwiechy zdarzają się średnio co dwie cztery godziny, to w Fergusonie Ariwa 120 z jedną głowicą i z kartą oryginalną bez splitera sytuacja ta zdarza się owszem , ale znacznie rzadziej średnio po ośmiu dziesięciu godzinach.

Dodam tylko , że nagrywanie przyspiesza występowanie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uwzględniona lub nie korzystnie rozpatrzona reklamacja moim zdaniem = wypowiedzenie umowy. Dla mnie to oczywista oczywistość..

 

Nie zawsze.... Jedni się godzą na olewanie ich inni ostro reagują i potrafią wymóc.

Dlatego skutecznie działa samo wypowiedzenie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...