Jump to content

geniusm

Users
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by geniusm

 1. Nie wiem, karty nic nie czyta.Poszukam phoneixa bo gdzieś chyba jest w rupieciach może nim coś zdziałam.
 2. Padł mi dzisiaj Cameleon. Ale tak konkretnie - nie widzi jej ferdek ani wifibox. Myślałem że to fedc ale wtedy by chyba na wifiboxie grało? Czyli co? Zostaje mi wymiana na caymana i używanie wifiboxa?
 3. Ależ dla mnie to nie problem, zresztą to nie o tym chciałem rozmawiać. Poza tym jak sam przyznałeś fakt iż nie idą uprawnienia może też zablokować FEDC ( przynajmniej do czasu następnej aktualizacji ). Więc jest jakiś plus tego rozwiązania :) Mi już kombinacje się nie opłacają, chcę tylko aby to pociągnęło do sierpnia, wtedy kończy mi się obecna umowa na światłowodzie. Wezmę sobie od nich tv i na tym moja czternastoletnia przygoda z cyfra+/nc+ się zakończy.
 4. A co to za kłopot raz na dwa miesiące przełożyć na chwilę kartę? Rozumiem jakbym musiał częściej ale to jest raptem 6 operacji w roku. Poza tym to się stało stosunkowo niedawno ( rok temu ?). Dawniej wszystko szło, później przestało iść z automatu ale dalej można było przez ICA pchnąć na Ferdku. Teraz z kolei w obliczu i tak zapowiadanego końca Cameleonów nie ma bardzo sensu kombinować. Ja wiem że przed FEDC nie ucieknę, chciałem tylko wiedzieć czy może się to stać w okresie między aktualizacją uprawnień. Umowa się kończy, przechodzę na nieokreślony i z tego co tu wyczytałem na forum może to być czynnik który sprawi że mnie jeszcze nie "zgaszą" :) Możesz jaśniej?
 5. To ja wiem, tylko że karta dostaje uprawnienia na 2 miesiące do przodu. Jak jest w Arivie to z bliżej nieznanych mi powodów uprawnień nie dostaje.Z tego powodu co dwa miesiące muszę odpalać wifiboxa żeby je dostała. Kilka dni temu tak właśnie zrobiłem ( szczęśliwie bez FEDC) i teraz mam uprawnienia gdzieś w okolice końca kwietnia. Pytanie brzmi czy w tym czasie mogą mi podrzucić kukułcze jajo czy przynajmniej do daty z karty mam spokój ?
 6. Mi się właśnie kończy umowa, trzeba będzie za radą kolegów z forum przejść na czas nieokreślony. Może dzięki temu dociągnę do końca żywota Cameleonów bez FEDC. A mam jeszcze pytanie - jak karta nie dostaje uprawnień to mogą mnie "zarazić" ? Czy jedynie w trakcie aktualizacji?
 7. Wifibox(y)+ też wymieniają czy tylko kartę nową dają do niego?
×
×
 • Create New...