Jump to content

vito007

Users
 • Content Count

  164
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralna

About vito007

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ..................................................................................................................... Z obawy o możliwość podpadnięcia pod słynny już art.212 KK pierwszy wiersz zawiera tylko kropki. Bez żalu rozstaję się z NC+ i ich znakomitym "kontentem", życząc im jak najgorzej. Czas wesprzeć rodzimy biznes ze słoneczkiem. A zresztą TV sat to nie wszystko......
 2. Mam dwa "camele" i niedługo kończy mi się umowa. Dzwonią niemal codziennie namawiając do przedłużenia umowy i obiecują, że będę mógł kontynuować umowę na dotychczasowych zasadach, z tymi samymi kartami. Wiem, co są warte ich "obietnice", ale pewnie znalazłby się jakiś paragraf na takich "konsultantów". Czy takie praktyki nie podpadają czasem pod oszustwo?
 3. Decyduje data otrzymania wypowiedzenia przez nc+. Data stempla pocztowego dotyczy korespondencji urzędowej (np.sądy) Patrz Kodeks Cywilny.
 4. Może kogoś zainteresuje: do oddania w dobre ręce umowa do VII 2019 Vip+ (+XXX), dwa Cameleony (działające) + 1 Pace(159) 170zł/mc Warszawa i okolice [email protected]
 5. Konwerter Unicable Opticum Legacy Twin LNB SCR2 UNC2 (8 głowic)
 6. Działać będzie, pytanie jak długo jeszcze? Nikt Ci nie odpowie.
 7. Jak ktoś nie chce/nie umie grzebać przy e2, ewentualnie używa jeszcze splitera i np pace, to nie jest to kompletny bezsens. Za 50PLN ma rozwiązanie problemu.
 8. Albo oscam "z FEDC" (ew wgrać enigmę z nowym oscamem), albo "bloker" rozwiązujący problem z fedc.
×
×
 • Create New...