Jump to content

geniusm

Users
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About geniusm

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie wiem, karty nic nie czyta.Poszukam phoneixa bo gdzieś chyba jest w rupieciach może nim coś zdziałam.
 2. Padł mi dzisiaj Cameleon. Ale tak konkretnie - nie widzi jej ferdek ani wifibox. Myślałem że to fedc ale wtedy by chyba na wifiboxie grało? Czyli co? Zostaje mi wymiana na caymana i używanie wifiboxa?
 3. Ależ dla mnie to nie problem, zresztą to nie o tym chciałem rozmawiać. Poza tym jak sam przyznałeś fakt iż nie idą uprawnienia może też zablokować FEDC ( przynajmniej do czasu następnej aktualizacji ). Więc jest jakiś plus tego rozwiązania :) Mi już kombinacje się nie opłacają, chcę tylko aby to pociągnęło do sierpnia, wtedy kończy mi się obecna umowa na światłowodzie. Wezmę sobie od nich tv i na tym moja czternastoletnia przygoda z cyfra+/nc+ się zakończy.
 4. A co to za kłopot raz na dwa miesiące przełożyć na chwilę kartę? Rozumiem jakbym musiał częściej ale to jest raptem 6 operacji w roku. Poza tym to się stało stosunkowo niedawno ( rok temu ?). Dawniej wszystko szło, później przestało iść z automatu ale dalej można było przez ICA pchnąć na Ferdku. Teraz z kolei w obliczu i tak zapowiadanego końca Cameleonów nie ma bardzo sensu kombinować. Ja wiem że przed FEDC nie ucieknę, chciałem tylko wiedzieć czy może się to stać w okresie między aktualizacją uprawnień. Umowa się kończy, przechodzę na nieokreślony i z tego co tu wyczytałem na forum może to być czynnik który sprawi że mnie jeszcze nie "zgaszą" :) Możesz jaśniej?
 5. To ja wiem, tylko że karta dostaje uprawnienia na 2 miesiące do przodu. Jak jest w Arivie to z bliżej nieznanych mi powodów uprawnień nie dostaje.Z tego powodu co dwa miesiące muszę odpalać wifiboxa żeby je dostała. Kilka dni temu tak właśnie zrobiłem ( szczęśliwie bez FEDC) i teraz mam uprawnienia gdzieś w okolice końca kwietnia. Pytanie brzmi czy w tym czasie mogą mi podrzucić kukułcze jajo czy przynajmniej do daty z karty mam spokój ?
 6. Mi się właśnie kończy umowa, trzeba będzie za radą kolegów z forum przejść na czas nieokreślony. Może dzięki temu dociągnę do końca żywota Cameleonów bez FEDC. A mam jeszcze pytanie - jak karta nie dostaje uprawnień to mogą mnie "zarazić" ? Czy jedynie w trakcie aktualizacji?
 7. Wifibox(y)+ też wymieniają czy tylko kartę nową dają do niego?
×
×
 • Create New...