Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@shark moduł CAM w dekoderze niezależnym nie do końca spełnia oczekiwania

 

Tak samo nie da się jednego programu oglądać na dekoderze a innego przez komputer - tablet :)

 

Także znając specyfikację CI+ mogą ci zablokować możliwość nagrywania audycji - programów na dysk w dekoderze.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jak widać zależy od indywidualnych potrzeb każdego z klientów.

Wynotowałem już 3 wykluczenia, dobrze, aby każdy miał to na uwadze, a zwłaszcza zarządzający w nc+

- brak opcji multiroom

- przy oglądaniu wybranego programu brak możliwości nagrywania innego

- brak możliwości oglądania 1 kanału na dekoderze, a innego przez komputer (tablet)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest i zawsze będzie tylko utrrudnienie.Nie ma systemu który zablokuje na amen,zwyczajnie,nawet Sky na lewo żaden problem...nadawcy muszą zrozumieć że piractwo jest konsekwencją chorych cen za usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ma swoje plusy i minusy... Jakby nie patrzeć ogromny cios dla tych którzy posiadają własny sprzęt. nc+ po prostu chce ściągać pieniądze z tych co mają w różny sposób podzieloną jedną kartę na kilka odbiorników... a dedyki cierpią bo płacą za multiroom itp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest CI+ to tak, w przeciwnym wypadku czeka Cię przesiadka.

 

https://9.allegroimg.com/original/01e9b4/f4e4ad4344c683854913de8da7c9

ten nie zadziała gdyż jest w CI, a nie CI+

 

https://5.allegroimg.com/original/031a77/f69b6c2d40ffb22739e8e1a01105

ale ten już tak

 

Moduły CI+ będą wyłącznie działać.

 

Dlaczego moduł Conax (który pracuje w trybie legacy)ma nie działać skoro Conax zostaje?? Nie rozumiem? Na ten moduł mogę spokojnie podpisać umowę.

Podobno modułu na nagrze te nowe sprawiają problemy i nie wiem czy pójdzie na moim Openbox As4K

Edytowane przez satmaniak2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś co napisałem, napisałem moduł od cyfry + ten biały że tak go nazwałem czyli ten... https://satkurier.pl/uploads/14138.jpg i  jest w nim też cameleona czy mamy się czegoś obawiać skoro to moduł CI+ ale z kartą cameleon?

 

Po za tym w drugim Tv jest Aston czy tu już będzie wtedy klapa, problemy techniczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że w komunikacie nie ma modułu Conax tylko Nagra to nie znaczy że ten Conax nie będzie działał. Będzie działał jak ktoś ma na niego umowę, bądź ma nieaktywny to może sobie aktywować i będzie działał i dekodował kanały zakodowane w systemie Conax dla NC+ różnica polega na tym że jest w trybie legacy, a ten nowszy już nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...