Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piszecie tak jakbyście mieli wgląd w bazę abonentów nc+ wiedzieli ile abonentów tej platformy odbiera ofertę na własnym sprzęcie, a nie macie. Myślę, że nc+ wie lepiej, bo w przeciwnym razie nie ryzykowaliby sporym odpływem klientów. Moim zdaniem większość klientów, to typowi klienci, którzy biorą dekoder od operatora, a tylko nieliczni używają swojego sprzętu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu będzie afera bo abonenci nie rozumieją oferty nc+ i ich polityki i odbije się to na kimś z zarządu jak kiedyś :) Oni doskonale wiedzą że ludzie płacą wysokie abonamenty na pół, dlatego delikatnie monitorują rynek i patrzą ile ludzi wymienia dekodery i przedłuża umowy z dwoma kartami cameleon (tym mogą z bomby wymienić karty bo mają ich na 24 m na smyczy) a ile pozostaje na umowach bezterminowych i może w każdej chwili wypowiedzieć umowę (i tu mają problem niezrozumienia oferty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że wielu krzykaczy i tak zostanie bo bądźmy szczerzy...tv nie ma się dla swojego dekodera a dla oferty którą ma dana platforma.Już widzę jak ktoś,co tydzień oglądający mecze rezygnuje...i co ogląda?

Także polecam spokój,pokrzyczą a i tak zostaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz czy CP nie czeka na ruch nc+?W pewnych kwestiach nawet konkurencji ze sobą wspólpracują a zwłaszcza w kwestiach bezpieczeństwa tak jak np Apple i Microsoft czy Apple i Samsung...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ dużo więcej by straciło pozostawiając te karty, jak pisałem to już jest skalkulowane. Przychód z tych abonentów, którzy odejdą jest mniejszy niż dodatkowe koszty związane z pozostawieniem Cameleonów na rynku. I nie mówię tu o tym, że prawa są droższe, ale pewnych praw nie byliby w stanie pozyskać to równałoby się już ze znaczną utratą abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zrozumieć że każdy nabywca praw a dziś jest ich więcej niż kiedyś stoi przed tymi samymi wymaganiami.Nie dostosują się praw nie pozyskają.

 

Niech sobie kupią zakodują i oglądają.

 

Właściciele praw - nadawcy zapominają o jednej podstawowej kwestii że żyją z naszych pieniędzy a nie na odwrót.

 

Ja i jak większość ludzi możemy żyć bez tv - oni bez naszych pieniędzy już nie.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij, że dadzą 2 Cam-y. Niektórzy zapominają, że jest też wielu co ma sprzęt po Cyfrze i jest tylko w nc z powodu, że mają 2 PVR. Czy nc pozostawi im 2 PVR? Nie. Dadzą szrota PVR Ready, bo trzeba będzie kabelkiem spiąć dekodery lub Wi-Fi.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie kupią zakodują i oglądają.

 

Właściciele praw - nadawcy zapominają o jednej podstawowej kwestii że żyją z naszych pieniędzy a nie na odwrót.

 

Ja i jak większość ludzi możemy żyć bez tv - oni bez naszych pieniędzy już nie.

 

Wierz mi...tak nie jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klientowi trzeba oferować treści za które zapłaci a nie mówić:chodź do nas z własnym dekoderem a my Ci damy ligę japońską żużla bo konkurencja która ma własny dekoder kupiła wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty na prawdę nie jesteś w stanie pojąć, że nie wszyscy są i myślą tak jak Ty? Od paru osób co zrezygnuje nic mi się nie stanie, będą sobie żyć tak jak żyją, jak żyje CP, który od początku paruje karty z dekoderami, jak żyją operatorzy w innych krajach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@umek - @dziobalek życzę powodzenia z takim podejściem.

 

Dojdzie do tego że dostawca internetu - telefonii komórkowej będzie oferował jedyny słuszny modem - telefon.

 

Bo będzie wiedział lepiej od ciebie z jakiego sprzętu masz korzystać.

 

To jest tylko telewizja i bez tego można żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...