Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie 4 sprzęty z Conaxem i Nagra nie wymieniono? Philipsy? Może dlatego że je wycofano.

 

"Abonenci korzystający z dekoderów innych niż wskazane powyżej, mogą spotkać się z problemami w odbiorze usługi. Platforma nc+ dołoży wszelkich starań, aby każdy Abonent, odpowiednio wcześniej, został indywidualnie poinformowany o planowanych działaniach w celu uzgodnienia rozwiązania umożliwiającego odbiór usługi bez zakłóceń."

 

- czytajcie ze zrozumieniem.

Edytowane przez GTI MD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z TNK HD / N na kartę przechodzić nie ma za bardzo sensu. Lepiej zostawić w prepaid. 3 pakiety każdy po 20 zł. Oferta zbliżona do pakietu Comfort/Extra w NC+. Doladowujesz kiedy chcesz oglądać. Po przejściu na abonament później powrotu do prepaid nie ma.

 

Z NC+ mix jest sens przejść na pakiet Start+ za 19,99 zł na 12 miesięcy a resztę dobierać na czas określony np. HBO na 6 miesięcy. Później znów abonament na 12 miesięcy pakiet Start+ jak się uda to i 9,99 zł.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Po przejściu na abonament później powrotu do prepaid nie ma. [...]

A to jest właśnie bardzo ciekawe, bo można patrzeć na to w ten sposób, że nc+ blokuje możliwość korzystania z własnościowego sprzętu. Po wygaśnięciu abonamentu nie daje możliwości powrotu do pre-paid. Ciekawe co by na to powiedział UOKiK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagra wymienia karty Cameleon i Merlin na nowe Cayman w:

- NC+ CY-11 (Polska)

- Cyfrowy Polsat KA-12 (Polska)

- UPC UP-17(Polska)

- Vodafone NO-13 (Hiszpania)

- HD+ HDP-22 (Niemcy)

więc, wsparcie dla kart Cameleon i Merlin będą wygasały do końca 2019 roku.

Edytowane przez Canal+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jaki moduł CI+ mi zaproponujecie?
Mam TV Sony KD-55XD8505.
W tej chwili mam kartę cyfra+.
Wiem, za rok może dwa karta przestanie działać i związku z tym chciałbym by moduł działał po zmianie karty czy też w nowym systemie kodowania nc+ czy też Polsatu jeżeli będzie konieczność zmiany operatora (bardzo bym niechciał zmieniać operatora po tylu latach ale kto wie co przyniesie przyszłość)

 

Bardzo mi zależy na odbiorze programów 4K oraz na nagrywaniu programów przy wyłączonym telewizorze w trybie standby.

Edytowane przez Mr. Orbita
Ale zamieszanie, cofnąłem to - jednak jest w dobrym wątku, przpraszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma modułu uniwersalnego dla nc+ i Cyfrowego Polsatu. 4K w nc+ działa tylko i wyłącznie z ich oryginalnego modułu CI+ (niebieskiego), więc nie masz żadnego wyboru - albo ten, albo nic. Co więcej - ten moduł jest parowany z kartą, więc nie możesz włożyć tej, którą masz - musiałbyś ją oddać i zmienić na zestaw z nowym modułem i kartą nc+ CI+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak odbioru na własnym sprzęcie to moje rozstanie z NC+ i to jestem z nimi jeszcze z czasów Cyfry+ tak sporo czasu. Oj NC+ dużo dostanie wypowiedzeń umów tych abonentów którzy byli lojalni z nimi przez tyle lat tak jak ja jeszcze z czasów starej Cyfry+. Szkoda ale kiedyś przygoda z NC+ musi się skończyć. Mnie nie przekupią tańszymi pakietami i prezencikami bez możliwości odbioru na własnym sprzęcie. To moja ostatnia umowa z NC+ a miesiąc przed jej zakończeniem poleci wypowiedzenie. Ja byłem z Cyfra+ a potem NC+ tylko dla tego że była możliwość odbioru na moim Ferdku a bez tego nie ma takiej siły która mnie u nich zatrzyma. :sad:

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli była by taka opcja że wzamian za dwie karty dostanę dwa moduły to jestem w stanie rozważyć taką propozycję (o ile do tego czasu producenci tunerów zaczną w końcu produkować odbiorniki z dwoma slotami CI/CI+). Nagrywam sporadycznie przy tej ilości powtórek :)

Żaden sprzęt operatora w postaci tunera nie wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...