Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie stwierdzenie że "kilka" abonamentów ma karty cameleon jest nie na miejscu trochę.

 

Jeśli komuś zależy na podstawowych kanałach w rozsądnym abonamencie na pewno nie udaje się do nc+ tylko do CP. Na własnym przykładzie widzę że w miejscowości w której mieszkam jako nielicznych mam nc+ reszta 90% to abonenci CP dlaczego - bo jest tańszy i dla zwykłego oglądacza wystarczy.

 

Klient stracony to klient który już nie wróci !

 

Czy zaraz po tym jak połączyli się decyzję były przekalkulowane ? Narzucono że tak trzeba zrobić efekty były jakie były chyba każdy pamięta.

 

Przecież nikt nas nie zmusi do tego abyśmy zostali z nimi skoro to przekalkulowali nie ma problemu oddamy karty ale wraz z tym po kieszeni dostaną też abonenci z własnym sprzętem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klient stracony to klient który nie wróci!Bez jaj ale śmiać mi się chce.Zrozum,płatną tv abonuje się dla treści,które mnie interesują.Nic ponadto.Nie chcesz,oddasz kartę i nikt płakać nie będzie.Dziś narzeka się na utratę przez platformy praw do filmów czy sportu.Bez tego abonenta nie będzie.Tyle w temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego klient zrażony, który odszedł do konkurencji to dodatkowo kilku następnych, których zrazi do platformy z której odszedł.

 

Jakoś Niemcy nie robią problemów zaczynają mecze puszczać w 4K w platformie HD+ to oferta prepaid jest :)

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale wiem,jest wszędzie.Ale kombinatorów w Polsce jest zdecydowanie więcej.I nadal twierdzę że jeśli myślisz że kogoś gadką typu odejde wystraszysz to mam niestety złe wieści.
Moim tokiem czyli jakim?Wziąłem nc+ dla piłki i kilku kanałow.To zły tok?

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozum jedno - też mam NC+ i Polsat i HD+ i planuję jeszcze kilka innych ofert pay TV - chcę mieć wszystko w jednym dekoderze a nie robić wystawek sprzętu.

To także jest powód.

Za wszystkie oferty płacę legalnie.

Więc w czym problem ?

 

Poza tym tak postujesz w kwestii parowania kart i własnego sprzętu a sam regulaminu NC+ nie przestrzegasz jak masz SkyQ :mrgreen:

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy są rynkiem specyficznym to raz a dwa u nich ryzyko piractwa jest zdecydowanie mniejsze:)

Co za bzdura ! Jaki on specyficzny?

Czy Hiszpanie, Włosi czy Francuzi to też naród specyficzny?

 

Nie zamierzam nikogo straszyć człowieku czytaj ze zrozumieniem.

To czy odejdę będzie moją decyzją w końcu mam do tego pełne prawo i nie będę musiał mu nawet mówić że to z powodu końca kart cameleon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora @dziobalek7 zaczać  czytać i inne fora gdzie co i jak piszą abonenci NC+.Nie wiem ilu ich jest a udziela się nie mało a opłaty abonamentowe często są ponad 100zł.Ale jak twierdzisz że operator tego nie odczuje to zapewne tak jest wszak baza abonencka ogromna teraz trzeba już wliczać wszystko co możliwe by to jako tako wyglądało.Edit a operator zaraz póżniej powinien się wziąć za tych co wyworzą sprzęt za granice bo to nie legalne i przez takich byliśmy poszkodowani wszyscy gdy był ban na ligę angielską.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja chyba nie jestem jedyny z kartą cameleon :/ ale okej zaczekajmy na spokojnie do momentu kiedy kart już nie będzie. 

Wtedy popiszemy sobie kto leje żale jak zostaną abonenci z ich sprzętem :>

 

Jestem jak najbardziej za tym że z piractwem trzeba walczyć. Abonenci kart cameleon to nie abonenci drugiego sortu skoro w ofercie są moduły to trzeba zadbać też o takich abonentów ... (cały czas mam nadzieje że jeśli są tam jacyś analitycy to mają głowy na karku)

Czy ja to będę miał w 2 kartach czy w dwóch sparowanych modułach mi to nie przeszkadza ale chce mieć sprzęt który mi odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie stwierdzenie że "kilka" abonamentów ma karty cameleon jest nie na miejscu trochę.

 

Jeśli komuś zależy na podstawowych kanałach w rozsądnym abonamencie na pewno nie udaje się do nc+ tylko do CP. 

 

Tak samo nie na miejscu jest pisanie, że ich sporo. Jeżeli komuś zależy na podstawowych kanałach, to wcale nie idzie do CP, tylko korzysta z DVB-T, ewentualnie w mieście z tv kablowej, gdzie dodatkowo można mieć szybki Internet bez limitu, a nie jakieś mulące LTE.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo nie na miejscu jest pisanie, że ich sporo. Jeżeli komuś zależy na podstawowych kanałach, to wcale nie idzie do CP, tylko korzysta z DVB-T, ewentualnie w mieście z tv kablowej, gdzie dodatkowo można mieć szybki Internet bez limitu, a nie jakieś mulące LTE.

 

 

Smart HD jeszcze jest nieparowane i z sat.

Kablówki w żadnym wypadku.

Jak padnie internet to nic nie pooglądasz sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ilu obecnych abonentów z NC+ i CP jest w zasięgu kablówki?Polecam wyjazdy poza miasto gdzie nie ma dostępu do kablówek by zobaczyć ile misek wisi.Kombinatorzy będą kombinować i ogladać NC+ bez płacenia.I żeby te wszystkie kolejne zaostrzenia i uzależnienia od opetratora nie spowodowała że kombinatorów będzie jeszcze więcej.Bo abonenci maja jak tu widać w jednym z opisów T90 wyobraża sobie ktoś tą antenę z dekoderem NC+? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się jak po wakacjach legacy zgaśnie na modułach CP.

Nie zgaśnie, możesz być tego pewien. :P

 

Pora @dziobalek7 zaczać czytać i inne fora gdzie co i jak piszą abonenci NC+.Nie wiem ilu ich jest a udziela się nie mało a opłaty abonamentowe często są ponad 100zł.Ale jak twierdzisz że operator tego nie odczuje to zapewne tak jest wszak baza abonencka ogromna teraz trzeba już wliczać wszystko co możliwe by to jako tako wyglądało.Edit a operator zaraz póżniej powinien się wziąć za tych co wyworzą sprzęt za granice bo to nie legalne i przez takich byliśmy poszkodowani wszyscy gdy był ban na ligę angielską.

i za Włochów, którzy abonują nc+ dla Serie A, bo jest taniej niż w Mediaset Premium. :rofl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...