Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

APS-y NC+ dalej aneksują umowy na pojedyńcze karty Cameleon (gołe) na umowach i odbiór na własnym sprzęcie! Kolega dzisiaj poszedł do APS aneksować bo miał multiroom post Cyfra+ 2 niezależne karty Cameleon a umowa się mu kończy za miesiąc. Ma blokadę na aneksowanie takiej umowy i przymus pobrania sprzętu od NC+ czyli dekoder i wymiana Cameli na parowane z dekoderami karty Cayman. Nie dało rady przedłużyć tak to sobie ujął kartę jedną (zrezygnował z Multiroom!) i aneksował na pojedyńczej karcie Cameleon dalej. :sad: Umowa na 2 lata do 2020 roku. W APS-ie sprzedawca mu powiedział że komunikat na stronie NC+ o unifikacji zabezpieczeń nie tyczy się pojedyńczych samych kart na umowach i ich odbiorze na własnym sprzęcie.  Sprzedawca mu oznajmił z uśmiechem, iż: "NC+ wzięła się za Multiroom post Cyfra+". Takie info dostał. Wrócił do domu z jedną kartą Cameleon a jedną oddał w APS-ie protokołem podpisanym odręcznie sprzedawcy że zdaje kartę. Infolinia tak samo aneksuje już tylko pojedyńcze karty Cameleon na umowach - odp. sprzedawca APS. Nie ma możliwości aneksowania umów na Multiroom post Cyfra+. To jest info dla APS żeby tak odp. klientom którzy wychodzą z APS bo nie mogą aneksować umowy i próbują przez infolinię NC+.

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Cameleony są w dwóch odrębnych lokalizacjach, to brak promocyjnych ofert wcale nie będzie bardzo odczuwalny przy umiejętnym wykorzystywaniu opcji włącz/wyłącz... Nc+ będzie miała problem z pewną  specyficzną i świadomą grupą abonentów. Nawet jak obrzydzą ludziom Cameleony do granic możliwości, to niektórzy i tak pozostawią karty  :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej wszystkim,

 

Mam taką sprawę, mam starą kartę z Cyfry+ typu Cameleon i zepsuł się dekoder. Z tego co się orientuję ta karta ma wpis "FEDC" jak na zdjęciu.

Próbowałem ją zastępczo włożyć do dekodera na E2, ale nie dekoduje programów.

 

FEDC.jpg

 

Czy można kupić jakiś inny dekoder na wolnym rynku aby mogła działać? (sytuacja ma miejsce w Holandii i najbliższy zjazd i możliwa wymiana do PL we wrześniu...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to czytam i zastanawiam się czy jeśli przedłużę umowę, którą mam do końca kwietnia to coś mi może grozić w sprawie dalszego posiadania cameleona? Dostałem go do Multiroomu kilkanaście miesięcy temu. 

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytałem artykuł że już od sierpnia stopniowo zostało to uruchomione. Czy mając takiego Cryptoboxa z kartą z Multiroomu można się jakoś zabezpieczyć przed tym ewentualnie po zablokowaniu ponownie uruchomić? Jedynym ratunkiem jest dekoder na Linuxie? Każdy taki dekoder by się nadawał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Proszę o pomoc. Od czwartku dwa Camele przestały działać na własnym sprzęcie i spliterze. Pace tez nie działa. W lutym przedłużałem umowę. W salonie sprawdzili mi że działają tylko z Wi-fi  Premium Box. Rozumiem, że nie mam teraz jak wybrnąć z tej umowy ? Co wogóle mogę teraz zdziałać ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...