Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Kasia90 napisał:

Osoba która rzekomo organizuje ten pozew zbiorowy na miliony złotych wali takimi ortografami że wątpię żeby ten pozew wyszedł poza jego wyimaginowaną rzeczywistość. Pozdrawiam. To musi być troll:

 

JkDvH7h.png

Dzieki że podzieliłaś się swoimi mądrościami? Osoba  ta ma taką wiedze na temat  e2  że tobie  zbraknie  życia by wiedzieć 50% tego co on ? Reszty nie będę tłumaczył dlaczego taka pisownia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kasia90 napisał:

Osoba która rzekomo organizuje ten pozew zbiorowy na miliony złotych wali takimi ortografami że wątpię żeby ten pozew wyszedł poza jego wyimaginowaną rzeczywistość. Pozdrawiam. To musi być troll:

 

JkDvH7h.png

 

Brak wykształcenia bije po oczach.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę kolejny co wszystkie rozumy pozjadał? Miałem nie pisać ale niech będzie bo widzę jedno mądrzejsze od drugiego?Z tego co wiem osoba nie mieszka w PL przynajmniej na co dzień. Mało  tego jedno z rodziców nie pochodzi z PL.Może mam nie prawdziwe informacje ale nie wydaje wyroków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym Forum i  na innych,cytuje się regulaminy .Tylko trochę zapomina się o tym że te regulaminy muszą być zgodne z prawem Polskim i traktami unijnymi. Zmiana warunków umowy w trakcie jej trwania bez zgody jednej ze stron może być traktowana jako przestępstwo. Wpierw zmuszono do zakupu modułu ,następnie do przejścia na abonament i wykupienie abonamentu na kanał C+4k ,a na koniec zablokowano ten kanał na module niebieskim . UOKiK powinno się zainteresować się praktykami Canal+ ,tak jak to zrobiło z Polskimi operatorami sieci komórkowych ,które zajumały ludziom kasę i teraz muszą ją oddać .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o jakiej zmianie umowy mowa skoro od zawsze w regulaminie tej opcji dodatkowej było, że tylko na 4K UltraBox+ działa? Klient dostał regulamin do umowy, złożył podpis i wszystko jest świadczone zgodnie z regulaminem do umowy, którą podpisał. Niestety, ale z prawnego punktu widzenia tak to wygląda.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pakiecie tak, ale zapis jest, że działa tylko na ultrabox, nie wiem czego tu nie rozumieć 

To tak jakby ktoś do umowy wziął wifibox i miał pretensje, że nie działa 4k skoro ma w pakiecie ale dekoder go nie obsługuje i miał roszczenia i chciał iść do uokiku lub sądu , to samo z modułem. 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już oceni UkOIK? dlaczego operator podpisywał umowy na module na C+4K by za kilka dni nie wysyłać triera na ten sprzęt odpowiedzialnego za C+4K.Nie wiedzieli o tym? a może im się odmieniło?Chyba juz nie pierwszy raz?Są mocno niezdecydowani co chcą i o co im chodzi.Edit@PawelTSW faktycznie błazny dają wifiboxa i wifi Premiumboxa do Superpremium 4K.Mi gdyby dali te dekodery do Superpremium 4K i nie poinformowali że nie działa pełna oferta to za kilka dni byłbym z tym u Rzecznika Praw i Konsumenta bo UKOIK zajmuje się tylko pozwami zbiorowymi a nie indywidualnymi.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operator może w każdej chwili zmienić regulamin a Klientowi dać możliwość jego nieakceptowania .To, że operator nie zawsze stosuje się do regulaminu mamy najlepszy przykład w dobieraniu opcji dodatkowych. Niestosowanie się operatora w tym przypadku również zaskarżysz do UOKiK ?Czy wyznajesz zasadę Kalego ?

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam dobierałem po 3 razy w trakcie umowy np MMP za free? Gdy mi to na rękę to oczywiste że nie będę skarżył. UKOIK nie zajmuje sie sprawami idywidualnymi tylko zbiorowymi. Ale rozumiem  te osoby   bo  znam osoby które maja abonament w PC+ na tym module tylko dla tego kanału. I jest to kolejna umowa u tego operatora?Znajomy  np ma 3 umowy niedawno pozbył sie czwartej?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów orientuje się jak ma działać  ta funkcja kontroli odległości sprzętu w dekoderach połączonych multiroomem  ?

Mam domek oddalony o 200m i połączony z moją domową siecią LAN przez most radiowy 5GHz, czy w takiej sieci usługa multiroom 

ma szansę zadziałania ? 

Pingi z najbardziej oddalonego punktu sieci do routera są na poziomie 1ms ale nie wiem czy to ma znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, darek53 napisał:

Czy ktoś z forumowiczów orientuje się jak ma działać  ta funkcja kontroli odległości sprzętu w dekoderach połączonych multiroomem  ?

Mam domek oddalony o 200m i połączony z moją domową siecią LAN przez most radiowy 5GHz, czy w takiej sieci usługa multiroom 

ma szansę zadziałania ? 

Pingi z najbardziej oddalonego punktu sieci do routera są na poziomie 1ms ale nie wiem czy to ma znaczenie.

Jeśli są w tej samej podsieci to nie ma problemu, chodzi o to by były połączone w sieć, nie chodzi o fizyczną bliskość :P

Będzie działać ?

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oba dekodery będą w jednej podsieci to będzie działać.

Czy w skrócie:

1. Dom A - Dekoder główny - sieć - 192.168.1.100

2. Dom B - Dekoder dodatkowy ( multiroom ) - sieć - 192.168.1.101

 

Dekodery mogą także być na dwóch końcach świata.

Jak routery są spięte po VPN to dekodery będą działać.

Dzięki VPN dekodery będą "myślały" że są w jednej podsieci :)

 

PS. Tak możliwość połączenia po VPN i korzystanie na dwóch krańcach świata była już opisana w 2013 roku :)

Można to zrobić także mając dekodery Polsatu.

 

 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tweed77 napisał:

 

Dekodery mogą także być na dwóch końcach świata.

Jak routery są spięte po VPN to dekodery będą działać.

Dzięki VPN dekodery będą "myślały" że są w jednej podsieci :)

 

 

Nie wiem czy regulamin forum pozwala na tej typu doradzanie, ale to fakt. Można mieć 2 dekodery na różnych krańcach świata i też będą w jednej sieci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oba dekodery będą w jednej podsieci to będzie działać.
Czy w skrócie:
1. Dom A - Dekoder główny - sieć - 192.168.1.100
2. Dom B - Dekoder dodatkowy ( multiroom ) - sieć - 192.168.1.101
 
Dekodery mogą także być na dwóch końcach świata.
Jak routery są spięte po VPN to dekodery będą działać.
Dzięki VPN dekodery będą "myślały" że są w jednej podsieci
 
PS. Tak możliwość połączenia po VPN i korzystanie na dwóch krańcach świata była już opisana w 2013 roku
Można to zrobić także mając dekodery Polsatu.
 
 


A przypadkiem jakiś czas temu nie wprowadzili kontroli czasu odpowiedzi, która chcąc nie chcąc po VPN będzie większa niż w sieci lokalnej ? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...