Skocz do zawartości

Narzekamy na platformę CANAL+


marioking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ale jak skompiradła z C+ przemyślą sprawę to zaraz pójdą w ich ślady.  :wink: Poważnie mówiąc to miałem na myśli że nie mam nic do kanałów, które od lat są sprofilowane pod seriale czy inne gatunki ale jak widzę kanał, który od wieków był typowo filmowy a nagle z dnia na dzień przekształca się w coś zgoła innego to jestem trochę zszokwany  :evil:

Edytowane przez BizzareX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio przeglądając w gazecie ramówkę programu "Filmbox" zorientowałem się że kolejny kanał w nc+ idzie na szrot. :evil: Kiedyś leciały tam filmy wprawdzie stare a niektóre powtarzane co drugi dzień jak "Next" z Cagem :crazy:  ale teraz widzę że seriale już całkowicie zawaliły ramówkę i mamy kolejny klon AXN. Kurczę jak tak pójdzie to za chwilę wezmą się za C+ i będzie można sporo zaoszczędzić na prawach filmowych. :idea:  :roll:

Przecież zwykły FilmBox to kanał basic (jak np. taki Polsat Film), który od już od dłuższego czasu emituje reklamy przerywając film (kolega chyba dopiero się obudził). Pozostałe Filmboxy, tj. FilmBox Extra HD, FilmBox Premium, FilmBox Family, FilmBox Action i FilmBox Arthouse nie przerywają filmów reklamami, bo są traktowane jako Premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop inaczej za dużo reklam spory odpływ abonamentów.

Przecież mogli by ograniczyć słuchaj z 3-5 reklam na film do 2-3.

Sfinansujesz im straty?

Najpierw w tym premium musieliby puszczać coś co jest godne nazwy "Premium".

Mało jest? Chyba żartujesz. Na HBO i C+ masz praktycznie wszystkie filmy, które leciały w kinach, ok. rok po premierze, o serialach, dokumentach i sporcie nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sfinansujesz im straty?

 

Mało jest? Chyba żartujesz. Na HBO i C+ masz praktycznie wszystkie filmy, które leciały w kinach, ok. rok po premierze, o serialach, dokumentach i sporcie nie wspomnę.

Mało jest albo wcale dla kogoś kto sobie ściaga nowości wiadomo skąd. Dla takiej osoby to już nie są wtedy atrajcyjne kanały "Premium" i będzie wiecznie marudził.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o narzekaniu...jeśli Panowie jesteście lobbystami lub macie jakiś inny ukryty cel pouczania zabłysnijcie w temacie "chwalimy". Może tam warto dopisywać peany. To pole zostawcie sfrustrowanym, niezależnie czy słusznie, czy bez powodu.

Szkoda, ze w swej "madrości" nie zauwazyliscie sedna frustracji. Rozwadnianie. A niektórzy to już ośmieszają swe komentarze naiwnością.

Co do prośby o obniżkę płacy. Nie wiem kto to pisze,ale poziom no comment.

Jak zauważyłem ów komentator wyrazał swego czasu wielkie nadzieje co do oferty C+Seriale. Ile tam miało być premier, jakie nowości. Może zechce wrócić do tamtych naiwnych wyobrazeń i wyobrażić sobie, ze to nic innego jak 'proszenie się o obniżkę pensji" z ta róznicą, ze delikwentowi brakuje odwagi udać się do szefa ale pensję i tak obniżą bez jego "prośby".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj na kanały typu Premium narzekają ci, którzy nie mają do nich dostępu, a narzekają tak dla zasady.

Zgubiłeś się kolego temat o narzekaniu, a ty mi tu z takim czymś wyjeżdżasz ja nikomu tego pakietu nie zazdroszczę, ale na samym c+ nie kiedy idzie zauważać, że leci film z zwyklej stacji i jakie to według ciebie premium.

Zróbcie ankietę puśćcie ją w obieg pytając o reklamy to zobaczycie, że tysiące ludzi ma tego dość dlatego uciekają do dostawców tv internetowej.

A komu ja to mówię.

Edytowane przez Sylwiusz25x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że lepiej jakby reklam nie było, ale ja wiem z czym to się wiąże. Wzrost cen, ponieważ stacje podniosły by cenę od gniazdka, a operator przerzuciłby to na klienta lub obniżenie jakości kanału.
Jakoś zbytnio nie widać aby ludzie uciekali od operatorów, CP rośnie rok do roku, podobnie nc+ czy UPC.
Co do C+Seriale, to tak miałem nadzieje, że kanał będzie lepszy. Wyszło jak wyszło, co też skomentowałem w odpowiednim dziale. W styczniu dojdą 4 nowe seriale, zobaczymy czy to stały trend, czy jednorazowy wyskok.
Jeśli chodzi o starsze filmy na kanałach premium, to jest to normalna praktyka, by wypełnić ramówkę. Robią tak najwięksi nadawcy.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jeździłeś maluchem i nie narzekałeś, a dziś do Opla wstyd wsiąść. Czasy się zmieniają i wpływy z reklam dla platform cyfrowych to nieoceniona pula do ich rocznego budżetu. Śmiem twierdzić, ze gdyby nie reklamy to słabo stałyby akcje platform, bo nie sądzicie chyba, ze z opłat abonamentowych stałoby ich na pozyskiwanie nowego kontentu. Nie chcesz reklam to nagrywaj film i sobie je przesuwaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...