Skocz do zawartości

Narzekamy na platformę CANAL+


marioking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zazwyczaj na kanały typu Premium  narzekają ci, którzy nie mają do nich dostępu, a narzekają tak dla zasady.

Mam od lat to śmieszne premium na którym do południa nie ma fajnych filmów bo na c+ leci "Pan Tadeusz" a po północy ładuje się starocie z lamusa żeby nie nadawać obrazu kontrolnego do rana. :wink: Filmy, ktore leciały już 10 razy na antenie c+ w końcu opatruje się dopiskiem wieczór specjalny z.... i można walnąć go ponownie jako rarytas. :grin: Miałem HBO na którym kompletnie nie było co oglądać bo ile razy można patrzeć na "Ironmana" :? Nie chcę już nawet wspominać jakie to premium w którym nie mogę zobaczyć meczu ligi angielskiej o 16.00 w sobotę bo nadawca ma jakieś śmieszne problemy a ja za to ponoszę konsekwencje.  :censored:

Edytowane przez BizzareX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wybacz, ale ty chcesz premiery do południa lub póżną nocą, czyli wtedy, kiedy mało kto ogląda, bo większość jest w pracy lub najzwyczajniej w świecie kładzie się spać?. To chyba logiczne, że w tym czasie daje się starsze produkcje i tyczy się to WSZYSTKICH kanałów Premium. Poza tym żaden na świecie kanał Premium nie wypełni ci ramówki od rana do późnych godzin nocnych premierowym materiałem.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mnóstwo wolnych zawodów w których ktoś pracuje w nietypowych godzinach, są ludzie którzy po kilku dobach w pracy mają na przykład trzy dni wolne, są też ludzie bogaci, którzy nie muszą pracować i mogą oglądać telewizję w dowolnej chwili, mamy też emerytów itd...itp... Oprócz tego w dobie urządzeń mobilnych na których można oglądać telewizję to praktycznie wszędzie i o każdej porze można oglądać telewizję.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież po to ma się dekoder PVR żeby to nie ramówka decydowała o tym kiedy oglądamy TV ... Ustaw sobie nagrywanie :) Nie jesteś pępkiem świata i żaden kanał TV nie będzie się dostosowywał do harmonogramu twojego życia. 

 

Pzdr

Edytowane przez stonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ta karykatura faktów. To zadna dyskusja. Kolega @BizarreX powtórzył odczucie wielu osób. I dokładnie przedmówco wiesz o czym mówi, i że nie żąda premier o 8 rano.(a raczej względnie ciekawej powtórkowej ramówki, a nie młócki tego samego zestawu programików  I dlaczego uważasz się za lepszego klienta bo ogladasz tv wieczorem, a ci ogladający przed południem nie płaca?. Sam przejąłem karte o abonenta, który nie dał rady unieść cięzaru abonamentu z C+. Wcześniej dokładali się starsi rodzice bo to oni ogladali tv do 15. A od wielu juz miesiecy żadnego urozmaicenia do 15 na Canal+.. Wieczne powtórki kilku formatów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież po to ma się dekoder PVR żeby to nie ramówka decydowała o tym kiedy oglądamy TV ... Ustaw sobie nagrywanie :) Nie jesteś pępkiem świata i żaden kanał TV nie będzie się dostosowywał do harmonogramu twojego życia. 

 

Pzdr

Tak ale co nagrywać na ten dysk jak nic ciekawego nie leci  :-| Ustawię nagrywanie meczu w sobotę o 16..00 a nagra mi się golf. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak.Mam nc+ od 2 lat.Opłata miesięczna 86 zl.(pakiet z canalami ) Umowę wypowiedziałem ,ale za "chińskiego boga " na takich warunkach i z taką ofertą programową to ja dziękuję i wybieram najniższy pakiet.(mam także cp full )

Edytowane przez flot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może  nie narzekanie a taka ciekawostka.Dziś będąc w Centrum NC+ w małym miasteczku by odebrać zestaw satelitarny zapytałem o sklep tv sat gdzie mogę kupić brakujące elementy.I żadnej oferty czy zachęty by kupić u nich np.kabel złączki itp.Sprzedawca podał mi sklep i adres gdzie mogę to kupić.Dziewczyna która wklepywała do systemu podobnie wydała co miała wydać i nara.Nie wiem czy Centrum NC+ nie ma takich rzeczy na stanie a może im po prostu nie zależy bo mają aż tak duże prowizje na umowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz już centrum, są salony nc+ ;) 

Po wyrównaniu standaryzacji punktów, nie można trzymać kabli, anten itd na widoku to też czasem nie ma miejsca na zapleczu. Z drugiej strony nie zawsze się opłaca posiadanie drukarki fiskalnej i płacenie za niej, aby w ciągu roku sprzedać kilka [beep]ereli i powiększyć dochód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno jak byłem w tym punkcie to pracownik twierdził że to Centrum NC+ bo wcześniej takiego nie było w tym mieście.Szczerze to nie rozumie jak można sprzedać np antenę a np kabel itp już nie bo nie posiadają w ofercie.To może nic poza dekoderami nie wydawać bo co mi po antenie jak nie mam reszty osprzętu.Osprzęt jak i antenę kupię gdzie indziej.Tylko ten napis NC+ by inni widzieli  :lol2: Nie wiem jakie jest zaplecze ale miejsce na wiele tv jest.Za to np reklamówek na osprzęt czy pudełka na antenę nie ma i wszyscy muszą widzieć co się  niesie.A tak swoją drogą wczoraj chciałem się upewnić czy aby na pewno  mam ten zestaw na koncie i na E-obsłudze konsultant twierdził że powinienem wszystkie brakujące elementy zakupić u nich w punkcie.Całe szczęście że obok na tej samej ulicy jest sklep gdzie można było wszystko kupić łącznie z miernikiem poziomu sygnału.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widać 'dawno' byłeś :)

Paliwo w salonie samochodowym też kupujesz? Już CI opisałem wyżej dlaczego punkty niektóre nie prowadzą sprzedaży detalicznej, no ale cóż. Reklamówki akurat są, ale może nie chcieli Ci dać :D IMO antenę chyba się wygodnie niesie osobno niż w jakimś opakowaniu :P 

wybrednemu nigdy nie dogodzisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i dawno nie pamiętam.Porównanie z z salonem samochodowym jest najlepsze :lol2: O reklamówki nawet nie prosiłem chciałem byle co by nie było widać co dokładnie niosę.Tu nie chodzi o wybredność skoro nie ma miejsca do zaparkowania w okolicach punktu to nie muszą wszyscy na około widzieć co niosę.Zwykłe pudełko by wystarczyło bo trudno coś innego co by pomieściło tą antenę.Niestety pudełka mają ale z większą ilością anten w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO antenę chyba się wygodnie niesie osobno niż w jakimś opakowaniu :P

wybrednemu nigdy nie dogodzisz ;)

Serio... tylko Ja pytałem o antenę w kartonie...hmm, kiedyś to był standard. Edytowane przez Mr. Orbita
Poprawione cytowanie, proszę trzymać się tematu wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mnóstwo wolnych zawodów w których ktoś pracuje w nietypowych godzinach, są ludzie którzy po kilku dobach w pracy mają na przykład trzy dni wolne, są też ludzie bogaci, którzy nie muszą pracować i mogą oglądać telewizję w dowolnej chwili, mamy też emerytów itd...itp... Oprócz tego w dobie urządzeń mobilnych na których można oglądać telewizję to praktycznie wszędzie i o każdej porze można oglądać telewizję.

 

Jednak nie jest to zbyt duża grupa ludzi, aby stacje TV dla nich emitowały premiery swoich programów, filmów i seriali przed południem. Jest to tylko niewielki %. Co do ludzi bogatych, to myślę, że oni bardziej od siedzenia przed TV wolą czas spędzać na wydawaniu pieniędzy.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jasne zrezygnuje :lol2: Zobacz że to premium od lat mu nie odpowiada i dalej z nieznanych powodów abonuje te kanały.Tu już takich na pęczki było co nie pasowało a dalej przedłużali umowy i dalej narzekają.

 Na bezrybiu i rak ryba  :wink: Ale poważnie mówiąc to kropla drąży skałę i niezadowolenie abonenta co widzę po sobie również często rozkłada się w czasie.Zaczynałem od najwyższych pakietów a potem schodziłem tylko w dół, a z ich strony nie było zainteresowania dlaczego tak robię, czy mogliby mi jakoś pomóc albo doradzić.Troska z ich strony pojawiała się tylko wtedy kiedy chcieli wepchnąć mi jakieś śmiecie typu History albo kiedy kończyła się umowa.Stracić klienta jest bardzo łatwo ale sprawić żeby wrócił to już nie jest tak prosta sprawa.  :-|

Edytowane przez BizzareX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi oferowali przedłużenie umowy (wielokrotnie) to jakoś troski o abonenta nie zauważyłem - zrezygnowałem i nie żałuję- no chyba że wprowadzą nową pakietyzację z filmem bez sportu- to się zastanowię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję poczucia humoru.:-D

Wybór ramówki kanałów CP jako "alternatywy" wobec oferty filmowej Nc+ chyba zadziałał u ciebie w myśl powiedzenia" na złość mamie odmrożę sobie uszy"(bo przecież nie o cenę abonamentu chodzi?.. :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o cenę, chodzi o zasadę, film kupię- sportu- nie kupię bo nie chcę i mnie on nie interesuje. Jak mi nie sprzedadzą Canal+ film bez Canal+ sport to nie kupię. Sprzedaż tzw. wiązaną przerabiałem za czasów komuny.. Czekam, podobno mają rozdzielić film od sportu- zobaczymy. Z samych HBO i Cinemax mam do oglądnięcia około 20 filmów, tak mi to schodzi :)

Edytowane przez filolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich decyzje są w ogóle bzdurne i nie przemyślane oddzielili sport od filmu o co większość walczyło.Zaraz póżniej sie z tego wycofali Eleven dawali od pakietem C+ następnie od najtańszego pakietu teraz znowu z C+.Cały czas jest jedna wielka kombinacja i manipulacja w której wiadomo o co chodzi.Kombinują i motają by jak najwięcej wyciągnąć od abonentów.Jak najmniej  zainwestować w ofertę  a jak najwięcej wyciągnąć zysków.Ale abonenci to widzą i nie są głupi.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...