Skocz do zawartości

Narzekamy na platformę CANAL+


marioking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też czytam te dane co do APRU jak i ilości abonentów i nawet te dane powtarzam ale średnio wierzę czy są one prawdziwe.Łączone usługi mają na celu przyzwyczaić.A to tego nierówno kończące się umowy powodują  przedłużanie bo szkoda zniżek.Zwróć uwagę że każda nowa odsłona Smart domu jest coraz niej atrakcyjna dla abonenta.A Ekstraklasę już częściowo stracili bo jest sublicencja z Eurosportem podobnie LE.Utracili jeszcze inne prawa i wmawiali abonentom że dzięki  8C+ a nie 6C+ ich oferta się wzbogaciła.To świadczy jak traktują i za kogo maja abonentów tłumacząc takie bzdury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mikizncplus

trzeba przyznać że jako osoba prowadząca punkt nc+ to jesteś faktycznie bezstronnym źródłem w tym temacie :mrgreen:

 

Mam wrażenie, że co by tu ktoś nie napisał to i tak jesteś w stanie obrócić w pozytywy, ale pamiętaj rzeczywistości nie zakłamiesz :crazy:

W dzisiejszych czasach to firma jest dla abonentów a nie abonenci dla firmy ! Historia zna już kilka takich całkowicie nie pro klienckich firm, które przeszły do historii !!!

Taka polityka na dłuższą metę nie doprowadzi do niczego pozytywnego.

Przyrost klientów niczego nie oznacza bez porównania do przyrostów konkurencji. Co z tego że nc+ ma +8% jak polsat ma np. +30% :mrgreen:

 

 

Staram się też pokazać "jasne" strony firmy  :mrgreen:

Kondycja nc+ jak na razie ma się dobrze ale czasy pokażą :)

Ty masz punkt w Warszawie tam trochę inne realia.Ja np.bywam w punktach np w Lublinie czy innym mieście i kilka razy rozmawiałem jak idzie sprzedaż i naprawdę jest bardzo słabo.A punkty są w bardzo dobrych miejscach zresztą wystarczy zaobserwować ruch w punktach NC+ jak i CP.

 

Punkt mam na śląsku. Uwierz mi że najgłupszą rzeczą w tej całej branży jest fakt, iż ludzie najmniej zamożni, niegrzeszący inteligencją potrafią płacić rachunki w wysokości 200zł miesięcznie za pakiety, a to osoby z inteligentną twarzą biorą głównie pakiety niższe. Co do punktów CP znajomy z pasażu akurat twierdzi, że główny przychód ostatnim czasem zyskuje tylko dzięki plusowi, tym się głównie zajmuje chociaż punkt od kilku dobrych lat jest pod szyldem polsatu. Cóż firma w dzisiejszych czasach musi dywersyfikować rynki, aby się utrzymać. NC+ też zapewne się "połączy" z jakimś playem albo innym pochodnym aby zwiększyć obroty

Edytowane przez Mikizncplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byłem przekonany że wspominałeś  kiedyś coś o Warszawie.Może coś pomyliłem.Ja swojego czasu jak pytałem to pracownik powiedział o kilku nowych umowach miesięcznie.Jak spytałem czy kiedyś podpisał umowę na pakiet Vip za 199  zł to tylko potraktował to śmiechem. Może i obecnie to się zmieniło wtedy twierdził że umowy do max 100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mało mi się wydaje kilka umów miesięcznie. Każdy punkt ma w granicach co najmniej 30 nowych umów poczynając od najniższych w rankingu, po kilku miesiącach braku realizacji planu punkt dostaje plan naprawczy a w konsekwencji wypowiedzenie umowy :P chyba że są to tzw multirbrandy które nc+ zajmują się 
"z doskoku". W ubiegłym roku u mnie np dwu-trzykrotnie trafił się VIP. Ale są też umowy pubowe gdzie tam płacić można abonament w granicach od 200-1200zł miesięcznie  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnej stronie:

http://ncplus.pl/oferta/wszystkie-kanaly

próba pobrania pliku z odnośnika pt. "układ kanałów (plik PDF)", daje rezultat:

"UPS! Wygląda na to, że strona na którą próbowałaś(eś) wejść nie istnieje (błąd 404)

Prawdopodobnie została usunięta lub przeniesiona w inne miejsce.
Nie martw się – to nie koniec świata :)" itd. bla, bla.
I tak dzisiaj, wczoraj, przedwczoraj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z tej stronki od czasu do czasu, raz na parę m-cy - że tak napiszę: konfrontuję oficjalny układ dostawcy, z układem w swoim sprzęcie. Zawsze było OK, tzn. wchodziłem, pobierałem PDF-a i już. Rozumiem, że wczoraj, czy przedwczoraj mogli się szykować do aktualizacji, ale lista miała obowiązywać akurat od dzisiaj, tj. 7.01.2017. No chyba, że "dzisiaj" to dla nich np. 23:59. Nie napinam się, tylko zgodnie z tematem narzekam  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatnio poruszyła mnie wiadomość o dołączeniu do oferty CP Nowej TV. A Zoom TV i Metro na zasadzie wymiany to nie łaska?!?CP dogadał się z nową, a nc+ śpi? Tak ciężko "pogadać" z Zoom'em i Metro?  Nc+ nijak nie potrafi "dopinać swego". CP walczy, a nc+ ma w nosie! Grunt żeby kasa płynęła, najlepiej jak najmniejszym kosztem.

Edytowane przez Mr. Orbita
To nie jest zapowiedź nowości - przenoszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Doku ,że tak zapytam po co??

To co oferuje Polsat to jakaś niestrawna  parodia kanałów własnych nc+.To byłby kolejny gniot w ofercie operatora.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tam nie rozumiem tego całego ciśnienia na to co słoneczna platforma dodała do oferty a czego NC+ nie dodało. O czym mowa? O jakimś Metro i Zoom TV - kanały gnioty, których i tak większość nie ogląda. Jeżeli będziemy szli w kierunku ilość, a nie jakość to nc+ zmieni się w CP, w którym połowy kanałów nie da się oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakiej jakości piszesz? Obydwie platformy od dawna idą w ilość, a nie jakość. Przecież jedyna różnica między NC+, a Polsatem to paczka C+ oraz kanały własne produkowane przez C+ (Alekino/Domo/Planete/Kuchnia/Minimini/Teletoon) kontra Polsat Sporty...

Cała reszta to "kanały gnioty, których i tak większość nie ogląda".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Niestety nadal brak Metro i Zoom. To chyba najbardziej widoczne.

Nie dla mnie,kanały śmieciowe mało istotne w naziemnej mam i nie oglądam wcale :P  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...