Skocz do zawartości

Narzekamy na platformę CANAL+


marioking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Śledzę forum od lat, ale to mój pierwszy wpis (wstyd!).

Po 11 latach pożegnałem się z Cyfrą, od kwietnia konkurencja i małe podsumowanie:

nc+ robi z siebie platformę premium i popieram wszystkich co złożone wypowiedzenia realizują do końca - tak jak sam zrobiłem. Za wieloma kanałami nie idzie w parze oferta programowa i precedensy typu Eleven moga być częstsze, a dobrych filmów jakby coraz mniej

nie zgodziłem się na extra+ 8C multi za 79,90, bo było to drożej i mniej ("11" !) niż miałem; wg konsultantów taka jest wartość oferty, wg mnie wartość jest taka ile jest gotów dać nabywca

obecnie mam u konkurencji pakiet premium za 50 na 12m (he, jak znacie kogoś pracującego w konsorcjum Solorza to można, również 30 zł bez HBO można...), ale...

no właśnie - HBO to gorsza oferta niż Canal+ imho; natomiast te wywalczone triumfalnie przez niektórych cinemaxy i filmboxy - porażka, jak dla mnie słabe nowości i dobre starocie, szkoda czasu

jestem fanem sportu (polska i angielska piłka!) i nie wiem jak sobie poradzę po Euro :?: niemniej teraz uważam, że cena nc+ oraz konkurencji (choć tańsza) są - OBIE - wygórowane, średnio o jakieś 20 zł na każdym pakiecie

teraz będę miał czas na zaległe książki, zgrane seriale, tv online  :wink:  i - jest wiosna, idzie lato - więcej zajęć poza domem, a szanowna TV (którakolwiek) ma być tylko wieczornym dodatkiem - tanim i ciekawym, nie drogim i często nudnym

więc jeśli jesteście uzależnieni od TV, w tym sportu - negocjujcie, płaczcie i płaćcie, jeśli nie - pokażcie właścicielom stacji co o nich myślicie i rezygnujcie z przedłużania umów

może za rok wrócę, ale liczę że na lepszych warunkach, startując od jak najniższego pakietu, bo tylko wtedy można coś wytargować - czego sobie i Wam życzę

Edytowane przez Mr. Orbita
Wątek ofert służy do konkretnego wstawiania i komentowania otrzymywanych ofert. Inne dyskusje proszę prowadzić w stosownych wątkach. Przenoszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "kupie" siła :wink:  C+ wraz z elven mogłyby się jeszcze o coś pokusić.. trochę tych praw do wydarzeń sportowych pozostało jeszcze w Polsat Sport... :razz:, oj musiałby Solarz szukać innej nazwy dla kanału Polsat Sport.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sportu nie oglądam, tak że wiesz.... Ale niech stracą wszystkie prawa sportowe to może będzie taniej----- i zostaną HBO, Cinemax i kanały popularnonaukowe oraz zostanie też najnowocześniejszy sprzęt. :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja  chciałbym  by Nsport +  dołączył do pakietu Start+    lub Canal+.  Wtedy można by było   miec  Start+   Canal+ 6+  i  jakiś  bonus własny  typu  Adventure itp a z Pplsatu reszta w Smartdomie.

 

Reklamują się  wtymi kanałami  własnymi a taki Nsport  jest dopiero od comfort+        

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wydaje mi się, ze kanał nSport+ powinien już być w cenie pakietu Start+. A przynajmniej już z paczką kanałów Canal+. Ale jakby nie patrzeć to oni nieźle to sobie wykombinowali. Chcesz CANAL+ - możesz wziąć CANAL+Start

chcesz do tego nSport+ - już musisz wziąć CANAL+Comfort

chcesz do tego  Eurosport2 - już musisz wziąć CANAL+Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez na nSport nic nie ma poza słabszymi meczami. Ponadto w C+online masz to wszystko wiec po co komu nsport

 

 

Też wydaje mi się, ze kanał nSport+ powinien już być w cenie pakietu Start+. A przynajmniej już z paczką kanałów Canal+. Ale jakby nie patrzeć to oni nieźle to sobie wykombinowali. Chcesz CANAL+ - możesz wziąć CANAL+Start

chcesz do tego nSport+ - już musisz wziąć CANAL+Comfort

chcesz do tego Eurosport2 - już musisz wziąć CANAL+Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można złożyć reklamację z tytułu utraconych uprawnień sygnału po przedłużeniu umowy? Po akceptacji maila dotyczącego przedłużenia straciłem dostęp do niektórych programów które były wcześniej i miały być dalej. Po klilku dobrych godzinach zadzwoniłem do nich i poinformowano mnie że być może dekoder nie pobrał uprawnień chociaż kto to wie jaka była prawda... Po rozmowie telefonicznej kanały zaświeciły jednak jakby nie patrzyć straciłem dostęp do programów na kilka godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy obecnych podwyżkach abo wiesz kolego chyba warto chwytać się wszystkiego aby coś jeszcze ugrać do abonamentu. Poczytaj tematy dotyczące przedłużeń umowy i zobacz co tam się dzieje. Ludzie walczą o każdą ilość czy to w $ czy to w programach. nc+ zachowuje się jak zachowuje więc można wykorzystać okazję. Jeszcze w styczniu 2015 roku bym to zla...ł  :wink:

 

Widać po Twoim podpisie że kiedyś nie potrafiłeś ogarnąć swojego przedłużenia umowy i masz abo z kosmosu. Ja to miałem + 2 Canal+ i HBO za 54.90.

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...