Skocz do zawartości

Narzekamy na platformę CANAL+


marioking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj dzwoniłem żeby wyłączyć HBO (poprzedni + miesiąca z jednym płatnym miesiącem) i konsultant próbował mi wmówić, że zgodziłem się na HBO do końca trwania umowy. Kiedy powiedziałem, że chcę odsłuchać moją wcześniejszą rozmowę natychmiast zmienił front i wyłączył. To jest jawne naciąganie ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na to liczą chytrusy z nc+ że zastrasza ludzi i jak widać wychodzi im to swietnie.
No coz, jak ludzie bez TV żyć nie moga...

Edytowane przez Mr. Orbita
Offtopic, wydzielam do wątku narzekania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głęboko w pewnym miejscu mam czyjeś decyzje i pieniądze i tak- ja prawdopodobnie zakończę wieloletnia współpracę z tą firmą dla zasady, że nie godzę się być dymanym.
Tylko ze z punktu widzenia takich jak Ty forum jest bezcelowe, bo narzekać to każdy ale potem godzić się na zlodziejskie warunki to chętnie.... :]
Ja bez sportu żyć nie moge, ale znajdę substytut w postaci wyjścia do pubu obejrzeć mecz albo po prostu odpuścić, ale mieć satysfakcję że nie dam sie doić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mervel - słusznie - ja wolę kanały filmowe i możliwosć nagrywania filmów aby obejrzec np bez reklam i w dowolnym czasie ale też dam rade bez enki - kiedys tez nie bylo i dało się żyć

od dzis testuje CP- jest inaczej niz w N ale działa poprawnie,

do mnie nadal nie dzwonia i trudno - prosic sie nie bede

 

@Pawop - forum jest wlasnie w tym celu zeby wymieniac informacje np o tym ze oferta nie jest jednorodna tylko ceny sa przypisane abonentom wg dziwnych kryteriow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FightBox  jest za 2zł    Filmbox Arthous także . Kolejne kanały dodatkowo płatne  w NC+  .  Czyli mamy  tak   Sundance  1.99  Mezzo   5zł   Red  15   Hustler  4,99        Hitory HD/H2  3.99    SportKlub nie znam ceny ale chyba też 2zł   no i mamy pakiecik dodatkowo płatny . Fatalny tok myślenia ludzi ITI  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak komuś się nie podobają oferty - podwyżki itp. to niech nie przedłuża i koniec. Takiego Sportu jak na nc+ nie obejrzycie nigdzie indziej - ktoś wspomniał o pubie/necie - niektórzy nie chodzą do pubów z różnych względów a wszystkiego na necie nie obejrzysz.

Po co takie rozkminanie i wytykanie komuś, że się godzi na podwyżkę - chce to się godzi, płaci, ogląda i nikomu nic do tego.

Każdy by chciał mega pakiety za 60zł ale niestety...

 

Ktoś mówił, że wczoraj nie dali hitu LE BVB-LFC na C+ tylko na Eurosporcie bo muszą się dzielić prawami - a może dla kogoś innego 2 inne mecze które puścili były hitami - o tym już nikt nie pomyśli. Każdy miał wybór co chce obejrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w to co czytam... to, że ktoś jest fanem Podbeskidzia i wybierze mecz z Łęczną zamiast Legia-Lech to nie znaczy, że jest to obiektywny wybór i redakcja nc+ raczej bierze to pod uwagę... ;]
Tak samo nikt o normalnych zmysłach nie zrezygnowałby z meczu Borussia-Liverpool na rzecz.... Villareal-Sparta czy może Braga-Shachtar ? 

Podzielili LE bo nie było ich stać i ostro przepłacili za super ligę polską i prysła ich 'na wyłączność' ale do podwyżek to teraz hurr durr i w sumie mają rację bo ludzie i tak to łykną 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie kumasz, że istnieje zycie poza TV i ja z tego skorzystam- skoro interesuje mnie powazny sport, ale chciwa korporacja chce mnie wydoić to im mówię 'nara' i nie dostaną ode mnie ani grosza. 

W necie jest wszystko i większość w HD.

Tym bardziej nie widzę sensu, ze  zaglądasz na forum skoro i tak płacisz krocie im i godzisz się na ich politykę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ bigbaks

Jak chcesz oglądać inne mecze niż hity to sobie oglądaj na innych kanałach. TV premium ma być TV premium, płacę za nią spore pieniądze, chcę usiąść i oglądać najlepsze spotkania i filmy, a nie szukać ich na innych kanałach !

Co to za telewizja która stawia się w segmencie premium jeżeli nie może zapewnić swoim abonentom najlepszych (medialnych) spotkań !

 

i nie pisz mi że jak mi nie pasuje to żebym nie "łykał" ... bo jak "łykałem" to mieli ligę polską na wyłączność, mieli LM ręcznych na wyłączność, mieli francuską, włoską, hiszpańską, teraz nie mają, a ja muszę być nadal ich abonentem, nie dali mi prawa do rezygnacji z ich usług.

Więc ja sobie również daje prawo do nazywania ich okrojonej oferty zwykłym złodziejstwem !!!

Edytowane przez plockier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie kumasz, że istnieje zycie poza TV i ja z tego skorzystam- skoro interesuje mnie powazny sport, ale chciwa korporacja chce mnie wydoić to im mówię 'nara' i nie dostaną ode mnie ani grosza. 

W necie jest wszystko i większość w HD.

Tym bardziej nie widzę sensu, ze  zaglądasz na forum skoro i tak płacisz krocie im i godzisz się na ich politykę 

Chcesz to oglądaj Sobie mecze na necie Twoja sprawa. Płacę im tyle ile chce i co Ciebie to interesuje. Sam zaglądasz na to forum i żalisz sie na oferty, wytykasz innym, że biorą drogo - co żal Ci ściska 4 litery, że nie masz nc+ i musisz wyładować tu swoje emocje? Poświęć lepiej ten czas na oglądanie powtórek meczów na necie niż pisanie tych [beep]n tyle tutaj.

@ bigbaks

Jak chcesz oglądać inne mecze niż hity to sobie oglądaj na innych kanałach. TV premium ma być TV premium, płacę za nią spore pieniądze, chcę usiąść i oglądać najlepsze spotkania i filmy, a nie szukać ich na innych kanałach !

Co to za telewizja która stawia się w segmencie premium jeżeli nie może zapewnić swoim abonentom najlepszych (medialnych) spotkań !

 

i nie pisz mi że jak mi nie pasuje to żebym nie "łykał" ... bo jak "łykałem" to mieli ligę polską na wyłączność, mieli LM ręcznych na wyłączność, mieli francuską, włoską, hiszpańską, teraz nie mają, a ja muszę być nadal ich abonentem, nie dali mi prawa do rezygnacji z ich usług.

Więc ja sobie również daje prawo do nazywania ich okrojonej oferty zwykłym złodziejstwem !!!

A kto powiedział, że chce inne oglądać - mówię, że każdy ma wybór i ten wybór był.

Skoro uważasz, że ta telewizja nie jest premium to zmień/nie przedłużaj umowy i już.

A gdzieś było napisane, że masz zagwarantowaną ligę polską na wyłączność czy LM ręcznych na cały okres trwania umowy? - chyba wiesz na co się godziłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz Ci zacytuję, przeczytaj i postaraj się zrozumieć co jest tutaj napisane:

 

"i nie pisz mi że jak mi nie pasuje to żebym nie "łykał" ... bo jak "łykałem" to mieli ligę polską na wyłączność, mieli LM ręcznych na wyłączność, mieli francuską, włoską, hiszpańską, teraz nie mają, a ja muszę być nadal ich abonentem, nie dali mi prawa do rezygnacji z ich usług.

Więc ja sobie również daje prawo do nazywania ich okrojonej oferty zwykłym złodziejstwem !!!"

 

Jestem ich abonentem i mam prawo wyrażać swoją opinię na temat oferty która została mi zmieniona w trakcie trwania umowy !

Co zrobię dalej to już nie Twoja sprawa, wypowiadam się na temat tego co jest tu i teraz (a właściwie to czego już nie ma na tych pseudo premium kanałach)

 

Co do wyboru, to gdzie ten wybór miałem jak mam paczkę canal+ start i nie mam Eurosportu 2?

Zdecydowałem się na paczkę canal+ bo liczyłem że będę tam miał najlepszy sport na wyłączność a okazuję się że .... [beep]a

 

Prawa głosu mi nie zabierzesz, mam prawo narzekać, tak jak Ty chwalić tą złodziejską platformę nc+ !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu się czepiasz innych że "rozkminiają" i wytykają tą złodziejską politykę nc+ ?

 

 

... Po co takie rozkminanie i wytykanie komuś, że się godzi na podwyżkę - chce to się godzi, płaci, ogląda i nikomu nic do tego....

 

Jesteś ich adwokatem czy płaca Ci za to ???

Jak nie to nie czepiaj się, to jest forum i tu się dyskutuję, a to odpowiedni temat do narzekania na NC+

Proponuje Ci założyć wątek chwalę i uwielbiam NC+ jak Ci tak bardzo pasują ich podwyżki i prawo wyboru oglądania (jakie Ci dali) meczy za dodatkową kasę w kanałach eleven  :censored:

BRAWO TY ! :crazy:

 

Jak chcieli być uczciwymi to mogli dać abonentom canal+ do końca ich umów paczkę eleven za damo, a po skończonej umowie prawo wyboru płacisz dodatkowo lub rezygnujesz !

Edytowane przez plockier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę bardzo personalnie to odebrałeś... ;) ale nie przejmuj się- zawsze możesz włączyć dekoder i pokazać znaczki na programach, że C+ i Hbo masz. Powodzenia w oglądaniu Euro w premium telewizji, oraz wielu lig na 'wyłącznośc'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz już pisałem i widocznie nie dotarło- dla mnie liczy się sport, więc polsatu nigdy nie miałem i miec nie będę.

Skoro nc+ zrobiło się pazarne to mojej kasy nie dostanie- i tak dla zasady z tv po prostu rezygnuję. Sport obejrzę poza domem, lub w necie a filmy i seriale przez netflix i kartę do kina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak chcieli być uczciwymi to mogli dać abonentom canal+ do końca ich umów paczkę eleven za damo, a po skończonej umowie prawo wyboru płacisz dodatkowo lub rezygnujesz !

Chwila moment!!!!! Weź głęboki oddech.. odpręż się. Na elevenach są pokazywane również te  widowiska sportowe, które wcześniej nie były prezentowane przez nc+. C+ nie byłoby stać na pokazywanie takiego zakresu sportu.Bez sensu jest taki tok myślenia prezentowany w cytowanym poście.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady... Poza trzema ligami eleven pokazuje niszowe wydarzenia.

A ta słynna premium TV nie dość że traci sport i chcę dużych podwyżek to oferta filmową nie swieci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...