Skocz do zawartości

Narzekamy na platformę CANAL+


marioking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej dla działu od oferty programowej i ludzi, którzy się na to zgodzili :D Bo nie uwierzę, że przez tyle czasu nie potrafili wynegocjować tego kanału, a jak do tego doszło, to tylko żeby był w nowej opcji lub dodatkowo dla starej. Toż to jest wręcz chore zagranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ non stop powiela błędy. Przykłady Sundance Channel, History HD,Adventure HD. Teraz Filmbox Arthouse . Za każdy z tych kanałów chcą "dodatkowe" 2 zł . A każdy wie,że te kanały powinny być w podstawowej ofercie bez dodatkowych opłat !

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak za czasów cyfry+ i n-ki oferta była dobra ale przy fuzji no niestety jak się stało to się za przeproszeniem zwaliło jak nie oszustwa na infolinii to teraz wyskakują dodatkowo płatnymi za 2zł do pakietu filmbox za czasów przed fuzją tak nie było żałuje osobiście że dałem się namówić na to całe nc+ i jeszcze robią w balona osoby które nie mają o tym pojęcia jeszcze rok i bye bye nc+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja im cisnienie teraz tez podnosze za te wałki, proponowalem im 20zl za Extra, przy dwoch telefonach od nich ws. przedluzenia umowy, po raz trzeci jak zadzwonia, to im powiem ze juz moge dac tylko "dyche" za extra, jak na wczesniejsze moje propozycje, twierdzili ze nie ma mozliwosci :) Zostal mi ostatni mies., i "to juz jest koniec, niema juz nic", albo po dwa zlote od kanalu, a wziął bym 5szt. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda, to tanie zapychanie ramówki. Zreszta mozna by rozdzielic tak, by sie pozno w nocy, do rana nie kumulowało 2-3polskich kotletów.

Nie znasz się, nie masz zielonego pojęcia, a piszesz, że to nieprawda. Uwielbiam takich ludzi, którzy krzyczą, a się nie znają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam VIP Max+ i mi też każą płacić 2 zł za kanał Filmbox Arthouse. Kiedy przedłużałem umowę, konsultant zapewniał mnie, że jest to pakiet full i nic nie będę musiał płacić za nowe kanały, bo każdy dołączony kanał trafi z automatu do tego pakietu. Tymczasem, najpierw zażyczyli sobie 7,95 zł za kanały Eleven (pomimo tego, że już płaciłem bez mała około 200 zł miesięcznie), a teraz każą sobie płacić 2 zł za kanał, za który abonenci Cyfrowego Polsatu nie muszą dodatkowo płacić. Po co w takim razie, jest największy pakiet, jak VIP Max+, skoro, nie ma w nim wszystkiego. Chyba tylko po to, żeby doić takich [beep]ów jak ja i mi podobni. 

Edytowane przez Maris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się pukali w czoło, kiedy nc+  tuż po starcie zaproponowało nowym klientom pakiet Canal+ Platinum za 119 zł. Dziś ten poziom prawie został osiągnięty, gdyż goły Extra z 8C+ to koszt 99 zł, dodatkowo Eleveny za 12 zł (wcześniej najważniejsze prawa Eleven posiadał C+), ManPack czyli wyciągnięte kilka kanałów z Extra 5 zł i już mamy 116 zł. Jest źle i będzie jeszcze gorzej, gdyż operator sonduje jak tu wyciągnąć od Polaków więcej pieniędzy i móc za nie ratować francuski oddział C+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jednak, że kiedy w dawnej Cyfrze+ miałem najwyższy pakiet, bodajże Prestiż+, to każda nowość była do niego automatycznie dołączana. Tymczasem w nc+ posiadanie najwyższego pakietu nie gwarantuje dostępu do wszystkich kanałów. To co robi nc+ to prostu żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po 10 latach płacenia w C+/n/nc+ rezygnuje ostatecznie z platform satelitarnych, propozycje są standardowe jak dają wszystkim od grudnia 2015, robią łaskę, że chcą dać lepszy dekoder czy dorzucić pełną paczkę C+. Przechodzę na internetową stronę mocy, światłowód podłączają więc odchodzę bez żalu. Zdecydowanie za dużo kanałów z reklamami co 10-15 minut za dużo dodatkowo płatnych kanałów jakieś man paki porobili, History płać dodatkowo, chaos i [beep] z listą kanałów, szkoda na to kasy, plus za NC+ GO, aleeee tam znowu reklamy, program Universal HD pobija w tym wszystkich :D 
Jak spadnie ilość klientów to może platformy cyfrowe wymuszą na nadawcach mniejszą ilość reklam, bo płacić za oglądanie reklam bez przerwy to paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nc to nie Canal+ tylko ITI. Wszystko te dodatkowe opłaty pozostały z n. I jak n na tym wyszło? Wszyscy wiedzą.

Tak się składa, że w Cyfrze+ było więcej opcji dodatkowych. Pamiętam czasy, że w Cyfrze+ trzeba było dodatkowo płacić za paczkę Discovery (tylko wtedy kanałów Discovery było chyba 4), za kanały AXN. Pamiętam nawet jak Kino Polska też było dodatkowo płatne. Także nie pisz takich rzeczy, że te wszystkie opcje dodatkowe to pozostałości po n.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupoty piszesz w Cyfrze jak ktoś miał fulla to miał fulla a nie płatne opcje dodatkowe. Ponadto paczka diacovery była po 6 pln, wiec tanio a ponadto tam było co oglądać, podobnie z axn chyba za 5 pln, gdzie miałeś np Lost itd. To były programy warte płacenia a nie dzisiejsze opcje dodatkowe typu manpack za 15 pln gdzie nie ma dosłownie nic albo history hd które jest kanałem reality czyli dno lub najlepszy hit za 2 pln czyli Arthouse - taki Sd ze starymi filmami.

Edytowane przez Electrixxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończ głupoty gadać że takie coś wymyśla były właściciel.

Pamiętaj że to Cyfra+ wykupiła N i to ona dyktuje warunki.

To tak samo jakbyś kupił auto i poprzedni właściciel chciał Ci mówić jak masz je użytkować.

Dostają wytyczne z Francji by jak najbardziej wydoić polaków i pokryć ich straty na rodzimym rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończ głupoty gadać że takie coś wymyśla były właściciel.

Pamiętaj że to Cyfra+ wykupiła N i to ona dyktuje warunki.

To tak samo jakbyś kupił auto i poprzedni właściciel chciał Ci mówić jak masz je użytkować.

Dostają wytyczne z Francji by jak najbardziej wydoić polaków i pokryć ich straty na rodzimym rynku.

Ty przestań głupoty pisać i nie obrażaj mnie. Kto jest operatorem? ITI Neovision. ..ten sam co n zarządzał. Jak ktoś się daje doić..to jest dojony. Na takich ITI liczy. Koniec tematu. Nie ma sensu tego wałkować, bo to i tak nie poprawi sytuacji abonentów dojonych przez operatora. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to mają naprawdę krótką pamięć.Paczka 3xDiscovery,Kino Polska to były w Cyfrze dodatkowo płatne kanały.Kiedy w N w pakietach były kanały HD Cyfra pobierała dodatkową kasę za Eurosport HD czy TVP HD !!!.Pamiętam dokładnie bo m.in przez te dodatkowe opłaty zmieniłem operatora na N.Wystarczy trochę poszukać w necie bo są jeszcze dostępne stare cenniki.Kiedyś sam nawet wrzucałem linka dla niedowiarków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...