Skocz do zawartości

Narzekamy na platformę CANAL+


marioking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zebyś się nie zdziwił, dostęp do takich informacji jest wyjątkowo łatwy, wiec dlaczego mieliby tego nie robić? I z góry mają ustalone strefy zamieszkania z połączonymi dostępnymi ofertami/promocjami... (prawo rynku, tam gdzie podaż jest duża ceny są niższe)

Edytowane przez jeplum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny podnieśli tym, którzy mieli full pakiety w cenie 50-70 PLN. Raz dostali taką oferte i myśleli, że tak będzie zawsze.

Płace obecnie  99 zl umowa do konca lipca.Miesiąc temu propozycja superpremium za 109zl  a w piątek za 119zl........I z tego wynika że kto płaci dużo ma płacic jeszcze wiecej za mniej programów,a doliczajac eleven wychodzi ponad 130zl .Wiec jest drozej i to duzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że to jest jedyne kryterium. Są jeszcze inne kryteria np. średnia zarobków w danym regonie czyli ile klient może zapłacić za usługę - "dla bogatych" ceny rzecz jasna będą wyższe.

Przeceniasz ich. Ceny dla warszawy są identyczne jak w Białymstoku czy Lublinie. To nie ma żadnego znaczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@plockier, Twoje nastawienie, do nc+ jest znane i nie będę się odnosił do Twoich postów, bo to strata czasu.

 

Rozumiem Twój tok myślenia, ... nie wiem co mam odpowiedzieć na konkretne argumenty, to powiem że gość jest anty nc+ i nie będę się odnosił do konkretnych uwag.

Możesz tak o mnie myśleć, nie ma to dla mnie znaczenia, tylko że oprócz mnie to samo stwierdziło Ci w tym wątku kilkanaście osób. Rozumiem że one również są anty nc+ ???

 

Odnieś się do tego co napisałem stronę wcześniej:

Podwyżki w nc+ są potwierdzone i nie dotyczą tylko ludzi z łamańcami i darmowymi dodatkami. Obejmują również tych z małymi pakietami jak np. Start czy z pakietami Vip.

Oferta jest również uboższa: zabrano ligę hiszpańską i francuską, ekstraklasa, liga europy, LM ręcznych nie jest już na wyłączność !!!

W którym miejscu kłamię czy mijam się z prawdą ?

Proszę o konstruktywną odpowiedź co do podwyżek i uboższej oferty sportowej kanałów canal+ (nie odpowiadaj że prawa zostały na platformie interesuje mnie tutaj oferta konkretnie kanałów za które płace)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@plockier nie twierdze, że kłamiesz, nie twierdzę też, że nie ma podwyżek, bo czytam czasem odpowiednie wątki i nie raz pisałem, że zmienili politykę cenową. Chodzi mi o to, że dotyczą one głównie ludzi którzy płacili 50-70 PLN za full pakiet. Tam podwyżki są największe, albo zabierają pakiety dodatkowe. Ja podstawę dostałem (po kilku telefonach) 5 PLN niż miałem.

Prawa sportowe nie są dane raz na zawsze, raz się coś zyskuje innym razem traci. Postanowili nie zmieniać cen za C+ i można to zaakceptować, albo zrezygnować. Co mogę Ci więcej napisać? 

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Nie zmieniać cen'- Ty sobie żarty robisz ??
Rozbili materiał z C+ na 8kanałów, z czego '1+' to jest kpina nie kanał w dobie dekoderów z dyskami i proponują za to cenę 79,90-89,90 więc to podwyżka dla niektórych czasem o POŁOWĘ. Do tego dochodzi utrata sportu i każą za to płacić ponownie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pretensje ? Szydzę z tego co piszesz bo to był cytat... Nieprzypadkowo co chwilę ktoś brechta z Ciebie, bo wypisujesz bzdury jak potłuczony.

w C+ jest co raz mniej (wszystkiego- filmów, dokumentów i przede wszystkim sportu) a chcą za to więcej kasy. Tyle ślepiec tego nie dostrzega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mamy to !

Uściślając wszyscy się zgadzamy, co następuje:

 

Podwyżki w nc+ są potwierdzone i nie dotyczą tylko ludzi z łamańcami i darmowymi dodatkami. Obejmują również tych z małymi pakietami jak np. Start czy z pakietami Vip.

Oferta sportowa jest również uboższa: zabrano ligę hiszpańską, włoską i francuską. Ekstraklasa, liga europy, LM ręcznych nie jest już na wyłączność tylko w canal+ !!!

 

W związku z tym co nastało w nc+ ludzie słusznie narzekają że karze się im płacić więcej za uboższą ofertę i rezygnują z nc+

Rezygnują Ci co są od niedawna, ale również długoletni abonenci !

Podsumowaniem całej oferty nc+ niech będzie przedstawiona kilka dni temu oferta telefon i internet.

No limit tel. + 5 GB = 45 zł

Internet 10 gb = 25 zł

 

nju mobile - no limit + 10gb = 29 zł czyli 41 zł taniej !!!

 

NC+ naprawdę ma nas za jeleni !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mervel, o co Ci chodzi? Powiedz mi gdzie ja napisałem głupoty. Pisze jak jest, jest to wybór nc+, czy słuszny, przekonamy się za jakiś czas, jak na razie przez rok stracili 27 tys abonentów. Ja uważam, że słusznie odeszli od rozdawnictwa i nie musisz się ze mną zgadzać, ale po co obrażać się nawzajem?  Każdy może mieć odmienne zdanie na dany temat. 

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, zrobiłem to specjalnie żeby pokazać skale głupoty jaką kieruje się nc+

41 zł drożej niż u konkurencji tylko i wyłącznie dla naszych jeleni !

 

Ale wiadomo telefonia i internet z kontentem Premium musi kosztować :P

 

Powinni przy przedłużaniu tego neta dla swoich abonentów z 10GB zmniejszyć na 1GB i powiedzieć że rozdawnictwo się skończyło i "zmieniamy politykę cenową", oferta premium musi kosztować :P

Jestem przekonany że to również @pawop by nam wytłumaczył jako dobry ruch nc+ i że nic nie jest nam dane na wieczność :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj kłania się myślenie wielowymiarowe. Jakbyś nie pamiętał do momentu tej wpadki wizerunkowej podczas fuzji w salonach Play można było nabyć C+ i teraz sobie pomyśl jakie daje to możliwości. NC+ może zejść z kosztów likwidując cześć punktów dystrybucji a salonów Play w całej Polsce jest znacznie więcej.  A internet czy telefon ktoś weźmie albo nie, jest to nie istotne . A parząc czysto biznesowo to sprzedaż w salonach Play szła znacznie lepiej niż obecnie w Orange.  Ta umowa pomiędzy nimi to coś więcej niż to, że oni oferują internet. Możliwości do wykorzystania się przez obie firmy jest masę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dziś tak bo mają jeszcze umowę z Orange która nie zostanie przedłużona a później pokazuje się masę rzeczy, Przecież dalej sprzedaj internet od Orange z pakietem TV i on też nie ma jakieś dobre ceny a wręcz przeciwnie bardzo kiepsko(proponują np Comfort+HBO za 100, sam pakiet taki to 65 zł dla nowych 20 GB za 35 zł to drogo bardzo).  Pewne rzeczy na dziś wyklucza umowa z Orange a jednak ich współpraca z Playem pokazuje, że jednak chcą iść w ich stronę. A przecież w planach jest IPTV itd itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem dzisiaj umowę i stwierdzam, że to był błąd. Zabrali mi wszystkie canal+ gdzie wyłączyłem tylko discovery i seriale. Na infolinii mi bezczelnie tłumaczy, że trzeba czekac na aktualizację itd. Ale mi to koło tyłka lata. Chciałem obejrzeć mecz i nie mogę. Banda [beep]i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...