Skocz do zawartości

Narzekamy na platformę CANAL+


marioking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Od jakiegoś czasu co włączę dekoder, to pojawia się reklama na cały telewizor....a to nowość w vod, a to inne badziewie... Idzie to wyłączyć jakoś? Bo to mega irytujące- dekoder turbacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź nie strasz, bo nie raz człowiek wpada w ostatniej chwili do domu by włączyć mecz i jeszcze miałoby to być opóźnione reklamami... Piękna obora by była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam w gazecie te bzdety po wy[beep]u starego prezesa i wpadło mi w oko stwierdzerdzenie że zadaniem nowego prezesa ma być ściślejsza integracja TVN z Scripps Network oraz wzrost liczby programów lifestylowych.Zaczynam się obawiać że to oznacza już całkowitą degradację NC+ i zalew syfiastych programów typu "Dorota urządzi wam łazienkę" albo inne dziadostwa typu "Projekt Lady".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja jeszcze dodam, że kanały FTA to są kanały niekodowane, dostępne bezpłatnie i jako tako nie wchodzą w skład żadnej platformy satelitarnej.

A że nc+ wiele takich kanałów umieszcza też w swoich ulotkach, czy też na stronie internetowej to pewnie dlatego, aby sztucznie "podbić" ilość kanałów, aby klient niczego nieświadomy zachwycił się, ile to ta platforma ma kanałów w swojej ofercie. :lol2: A to nie jest zbyt uczciwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dodam, że kanały FTA to są kanały niekodowane, dostępne bezpłatnie i jako tako nie wchodzą w skład żadnej platformy satelitarnej.

A że nc+ wiele takich kanałów umieszcza też w swoich ulotkach, czy też na stronie internetowej to pewnie dlatego, aby sztucznie "podbić" ilość kanałów, aby klient niczego nieświadomy zachwycił się, ile to ta platforma ma kanałów w swojej ofercie. :lol2: A to nie jest zbyt uczciwe.

Polsat za to podbija ilość kanałów dublami SD. Kanałami FTA zresztą też (choćby na stronie).

Edytowane przez Mimic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dodam, że kanały FTA to są kanały niekodowane, dostępne bezpłatnie i jako tako nie wchodzą w skład żadnej platformy satelitarnej.

A że nc+ wiele takich kanałów umieszcza też w swoich ulotkach, czy też na stronie internetowej to pewnie dlatego, aby sztucznie "podbić" ilość kanałów, aby klient niczego nieświadomy zachwycił się, ile to ta platforma ma kanałów w swojej ofercie. :lol2: A to nie jest zbyt uczciwe.

Czyli co? Rozumiem, że kanałów FTA ma nie być na ulotkach? To skąd wtedy przeciętny Kowalski będzie wiedział czy obejrzy sobie swoje Polo TV, albo inny kanał, który go interesuje? Przecież przeciętny klient nie wie jaki kanał jest FTA, a jaki nie.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie będą też i kanały FTA w ulotkach. Ja nie mam nic przeciwko temu. Ale niech będzie to w formie np. jakiejś osobnej rubryki, odpowiednio oznakowanej, która by grupowała takie kanały razem w jednym miejscu, a nie, że są one przemieszane wraz z kanałami kodowanymi (płatnymi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno w NC+ jak i CP są te oznaczenia w górnych prawych rogach i są bardzo widoczne.Każdy kto ma ochotę i zwróci na to uwagę to zauważy.Już bardziej bym sie przyczepił na babole na stronie gdzie kanały FTA takimi nie były i odwrotnie.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie będą też i kanały FTA w ulotkach. Ja nie mam nic przeciwko temu. Ale niech będzie to w formie np. jakiejś osobnej rubryki, odpowiednio oznakowanej, która by grupowała takie kanały razem w jednym miejscu, a nie, że są one przemieszane wraz z kanałami kodowanymi (płatnymi).

Szczerze, to nawet wielkimi literami może być to napisane  i tak 90% tego nie zauważy. Ludzie widzą co chcą zobaczyć, a czytanie umów czy szczegółowe ulotek to zbyt duży wysiłek dla większości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już jest inna inszość... Zgadza się, masz całkowitą rację. Poza tym, większość abonentów nc+, czy innych platform to zwykli, "szarzy" użytkownicy dekoderów dedykowanych, którzy nie mają pojęcia o technice TV-SAT, nie wiedzą w ogóle o czymś takim, jak kanał kodowany, niekodowany (FTA) i że te ostatnie można odbierać też bez żadnych opłat.

Myślę, że tym samym możemy zamknąć ten temat. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vitaminum C

Zeby tylko wysilek, ostatnio facet z zona podpisal umowe, przychodzi po tygodniu i robi awanture ze nie ma Polsat Sport, ja sie go pytam czy na ulotce albo w umowie ma ten kanal a on ta to ze to tak specjalnie na ulotce jest duzo kanalow zeby nie zauwazyc ze nie ma Polsat Sport....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia:
 
W ramach oferty Abonent otrzymuje  dostęp do kanałów gwarantowanych oraz niegwarantowanych, czyli dostępnych promocyjnie na podstawie Regulaminu Świadczenia Usług rozdział V, ust. 1. Wycofanie kanałów niegwarantowanych nie stanowi zmiany umowy i nie wymaga poinformowania abonentów. Są to: Stopklatka, Polsat: News 2, Sport News, TTV; TV6, VIVA Polska, Discovery Historia, TV Republika, CNN; CBS: Drama, Reality, Europa, Action, Superstacja, Orange Sport, TNT, Travel Channel, BBC: HD, Cbeebies, Extreme Sports, Baby TV, VH1, Cartoon Network, MTV Rocks, Boomerang, WELLBEING NETWORK, Sportklub, Zest TV, Motowizja, Kolekcje: nc+ GO TV Dzieci, nc+go TV Disney Movies On Demand (gwarantowana do 30 listopada 2016r.),  Eleven oraz Eleven Sports, WiMP (gwarantowany do 31.12.2016), Kolekcja VOD+ Prapremiery.TVP (gwarantowana do 31.12.2016), Kolekcja nc+go TV Najlepsze TVP (gwarantowana do 31.12.2016),
 

 

Abonent otrzymuje także dostęp do kanałów FTA, czyli powszechnie dostępnych treści telewizyjnych, których odbiór jest możliwy przy użyciu  sprzętu i karty dekodującej Abonenta. Operator nie ponosi odpowiedzialności za dostępność tych kanałów. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeglądając w gazecie ramówkę programu "Filmbox" zorientowałem się że kolejny kanał w nc+ idzie na szrot. :evil: Kiedyś leciały tam filmy wprawdzie stare a niektóre powtarzane co drugi dzień jak "Next" z Cagem :crazy:  ale teraz widzę że seriale już całkowicie zawaliły ramówkę i mamy kolejny klon AXN. Kurczę jak tak pójdzie to za chwilę wezmą się za C+ i będzie można sporo zaoszczędzić na prawach filmowych. :idea:  :roll:

Edytowane przez BizzareX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...