Jump to content

marik

Users
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About marik

 • Rank
  Amator
 1. Dekoder HD5500 , 4K od konkurencji a nawet pożyczyłem od sąsiada HD7000 działały prawidłowo bez żadnych usterek występujących w dekoderze evobox HD. Te dekodery mają inny system kodowania niż evobox HD .Artefakty praktycznie znikły . Kanał nick jr u mnie po 40 minutach jest OK.
 2. Mam już 1.4.3 nowa aktualizacja i trwała 33 minuty. Tak na szybko artefakty na 94 i 101 kanale zniknely , ale problem z przełączaniem kanałów z 61 na 66 i 116 na 115 są dalej ,czyli ciemny ekran i napis format video nie obsługiwany. Te same problemy z przełączaniem kanałów przyciskiem plus-minus miałem w poprzednim dekoderze.evobox hd ,który wymieniłem miesiąc temu. Na tej samej instalancji dekoder HD 5500 i 4k ultrabox pracują prawidłowo.
 3. U mnie znowu na kanale 115 i kanale 157 pojawia się komunikat - błąd odczytu i nieobsługiwany format video. Zdarza się to co jakiś czas , przeważnie na starszych filmach . Na reklamach się to nie zdarza. Bardzo ciekawe. Być może te usterki były już dawniej , a dopiero teraz zauważyłem.
 4. Najbardziej na 94 kanale i pojawiające sie rzadziej na 93 i101.Czasem jak przełączam kanał to też na 1-2 s wskoczy,to tak rzadziej.sie dzieje.To samo miałem na poprzednim dekoderze.
 5. .Ja też wymieniłem w sobotę i niepotrzebnie.Usterka która opisałem powyżej dalej występuje.Mialem nie wymieniać ale infolinia Polsatu zalecała wymianę.Pozostaje czekać.i uzbroic się w wielką cierpliwosc.O artefaktach na niektórych kanałach to już nawet nie wspominam.Dekodery HD 5500s i 4K od Canal na tej samej instalacji pracują prawidłowo nie mając usterek które posiada evobox .
 6. To wymiana dekodera raczej nic nie da.
 7. Mam problem z tym dekoderem. Gdy oglądam kanał 61 i wpisuję na pilocie kanał 66 to następuje ciemność, a po kilku sekundach napis "Ten format nie obsługiwany." Problem występuje tylko wtedy. Inne kombinacje przełączania kanałów tego nie powodują. Ma tak ktoś jeszcze?
×
×
 • Create New...