Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ksiaze351 ja też odszedłem od konkurencji do NC+. Wziąłem dekoder Premium Wifibox i Sagemcom do multiroomu. Za aktywację płaciłem 148 zł. Sierpień mam za free, we wrześniu i październiku zapłacę 36 zł a od listopada będę płacili 54,99 zł (mam pakiet Comfort plus opłata za dekoder i Multiroom). No i przez dwa miesiące mam kanały z pakietu Extra i Canaly + włączone. A z konkurencją muszę się rozliczyć po 31 sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja nie mam żadnego - to u rodziców są 3 różne abonamenty. :) Docelowo chcę pozostawić jeden, ale mieć najlepszy dekoder na rynku. Stąd pytanie, czy ten Mediabox+ jest obecnie najlepszym sprzętem w ofercie?

 

Radzę poczekać (jeśli masz taką możliwość) do końca roku.

Powinien pojawić się nowy dekoder z możliwością jednoczesnego nagrywania trzech programów, z obsługą 4K i z dużym dyskiem.

To wstyd, że Cyfrowy Polsat ma w tej chwili najlepszy dekoder na rynku.

 

Jeśli chodzi o jakość obrazu - to Mediabox jest lepszy od Wifi premium. Niestety, i tak najlepsze dekodery są po N-ce - turboboxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. W chwili obecnej w trzech abonamentach uzbierało się trochę sprzętu bo rodzice podpisali aż tyle umów (jak coś nie działa to zamiast rozwiązać sprawę to od razu leci nowa umowa...) a do niektórych widzę podczepioną usługę multiroom (choć nie wszystkie dekodery udało mi się zlokalizować).

 

Na razie widzę wifi premiumbox+, wifibox+, nbox oraz jakiś stary Pace o ile się nie mylę. Teraz jest żonglerka co do wypowiadania umów bo muszę zrobić porządek z tym bajzlem za nich.

 

Rzeczywiście chyba będę wyzbywał się wszystkiego jak leci po minimalnym okresie obowiązywania umowy i nie szukał już zmian dekodera ze względu na 2-letnie zobowiązanie, tylko tak jak sugerujesz poczekam na nowy sprzęt z 4K. No i pełna zgoda co do Cyfrowego Polsatu - nigdy nie sądziłem, że sprzętowo to oni będą mocno do przodu. :)

 

Chyba, że jest możliwość odpłatnej zmiany dekodera bez przedłużenia umowy, np. z tego starego nbox na Mediabox+? Akurat tam zostało prze(d)płacone na konto więcej niż zejdzie z miesięcznego abonamentu do końca min. okresu zobowiązania, tak więc jeśli doliczyliby to do rachunku (ściągnęli z salda) to bym to poszedł na to.

 

Tak a propos to jak oceniacie różnicę w obrazie między wifi premiumbox+ a wifibox+? Sprzęt wygląda podobnie (nie wiem czy producent jest ten sam), ale jakoś odniosłem wrażenie jak by ten wifibox był ciut lepszy pod tym względem. A może bebechy są identyczne i tylko mi się tak wydawało i tyle... nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......Tak a propos to jak oceniacie różnicę w obrazie między wifi premiumbox+ a wifibox+? Sprzęt wygląda podobnie (nie wiem czy producent jest ten sam), ale jakoś odniosłem wrażenie jak by ten wifibox był ciut lepszy pod tym względem. A może bebechy są identyczne i tylko mi się tak wydawało i tyle... nie wiem.

Chłopie. ...masz tematy o tych sprzetach. .przeczytaj chociaż po pierwszym poście z każdych wątków o tych dekoderach, a znajdziesz ogromne różnice. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj chociaż po pierwszym poście z każdych wątków o tych dekoderach

To zrobiłem na początku, ale nic to nie dało bo po samych parametrach technicznych obu dekoderów nic nie wskazywało na to, czemu ciut lepiej w moim odczuciu wypadał obraz na wifibox+.

 

W kwestii odpłatnej wymiany dekodera to należy udać się do punktu, czy przez infolinię się to załatwia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

potrzebuję porady; mam karty kameleony po starej cyfrze oraz dzierżawiony jeden sagemcom przy przedłużeniu zapytała się konsultantka czy chcę

drugi dekoder do drugiej karty za darmo do odbioru w punkcie i się zgodziłem ale nie wiedziała konsultantka jakie są możliwości czy taki sam saggemcom czy coś innego i z dlatego pytam się fachowców co brać czy może wifi box czy sagemcom i co najważniesze aby nie sparował sie dekoder z kartą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MPOWER

Weź wifiBoxa+ jest to też Sagemcom, ale model DSIW74. Jest to lepszy model od zwykłych Sagemcomów DSI83 i DSI87 :)

Rozumiem, że nie masz własnego dekodera HD i dlatego chcesz ten drugi bezpłatnie pobrać do samej karty? :D

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn mam własne 2 dekodery i jeden dzierżawiony wiec pytam się czy biorąc wifiboxa dsiw74 będzie karta z parowana? bo mam duży dom i sa potrzebne karty luzem a nie sparowane

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MPOWER

Karty Cameleon nie są parowane z żadnym dekoderem nc+. Jedynie karty Cayman i Conax są sparowane z dekoderami.

Dekoder wifiBox+ działa tak samo jak i Sagemcomy i karta Cameleon nie będzie sparowana z tymi dekoderami. Gdybyś miał na kontrakcie karty Cayman to wtedy wifiBox+ i te pozostałe Sagemcomy, byłyby już sparowane z tą kartą.

To jak masz dwa swoje prywatne dekodery to po co chcesz pobierać dodatkowy dekoder do samej karty jak i tak go schowasz, bo zapewne swój sprzęt prywatny masz o wiele lepszy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukx95

w domu mam 8 gniazdek satelitarnych używam 6 a ten dekoder z wifi się przyda np ddo nc+go czy jakoś tak bo nie sprawdzałem jak to działa

tak to jest jak chcę ogglaać nc= w sypialni,,kuchni ,salonie,pokoju gabinetowym nie będę demontował sprzętu co pewien czas taka wygodai dlatego ten dodatkowy dekoder

Dziękuje za wyjaśnienie dokładne,,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...