Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ircions

Mam propozycje wymiany Pacea na Turboboxa , czy warto , będzie to dodatkowo 5 zł do abonamentu, a nie mam bladego pojęcia w czym jest lepszy, a pada mi jak juz kiedys wspominałem jeden Pace więc poradził mi konsultant, takie rozwiązanie.

Wymień Pejsa na Pejsa. Turbacz to stary i wysłużony już sprzęt. Najlepiej teraz czekać, bo na początku 2017 ma być jakiś nowy wynalazek i może wtedy wymiankę zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

szykuje sie do przedluzenia umowy i zastanawiam sie nad wymiana dekodera.

Obecnie mamy zasluzony 3-4 letni Peace PRV ktory dzialac dziala ale jest wolny (w porownaniu do TurboBoxa u rodzicow) ma coraz wieksze problemy z nagrywanie i generalnie coraz bardziej mnie irutyuje.

 

Czy w obecnej ofercie jest cos na co warto wymienic ?

Jestem w stanie placic 5/10 zl miesiecznie za dekoder.

 

Mediabox + ? pisza za ze to hit na rynku z dyskiem 500gb ? ale jakos tak biednie wyglada.

 

Pradzicie cos ? 

 

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

szykuje sie do przedluzenia umowy i zastanawiam sie nad wymiana dekodera.

Obecnie mamy zasluzony 3-4 letni Peace PRV ktory dzialac dziala ale jest wolny (w porownaniu do TurboBoxa u rodzicow) ma coraz wieksze problemy z nagrywanie i generalnie coraz bardziej mnie irutyuje.

 

Czy w obecnej ofercie jest cos na co warto wymienic ?

Jestem w stanie placic 5/10 zl miesiecznie za dekoder.

 

Mediabox + ? pisza za ze to hit na rynku z dyskiem 500gb ? ale jakos tak biednie wyglada.

 

Pradzicie cos ? 

 

dzieki

Wielkiego wyboru nie masz Mediabox lub Wifi Premiumbox.Oba dekodery mają swoje wątki poczytaj opinię i sam zdecyduj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Mediabox + ? pisza za ze to hit na rynku z dyskiem 500gb ? ale jakos tak biednie wyglada....

 

dzieki

Jekim hitem? Był w marcu 2013. Teraz to wysłużony sprzęt i jak go dostaniesz to po renowacji zabytków. Trzeba przyznać, że jest szybszy i lepszy od tego co teraz masz. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mma problem z szybkością działania 2851S = dobralem go do MR Premium i chodzi strasznie wolno przy przełączaniu kanałów o EPG to juz moge prawie zapomnieć bo jest niespodzianka jak sie pojawi

 

 

mozna coś zaradzić na szybkość ? Jak mialem MR Standard na 5800S działał naprawde szybko a ten działa jakby musiał za każdym razem zapytać sie głównego (Turbo) o pozwolenie na przełączenie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który dekoder jest dziś najlepszy na rynku? Generalnie chodzi mi o szybkość interfejsu/przełączania kanałów, jakość obrazu o ile są drobne różnice między dekoderami, itd.

 

Do tego co byście wybrali w zestawieniu 1) wifi Premiumbox+ 4740SF -oraz- 2) wifibox+ Sagemcom DSIW74 . Odstawiając na bok PVR, który z nich jest lepszym wyborem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznac ze WPB+ jest o niebo szybszy od Philipsa, Pace'a, czy Sagemcom'a, ktory jest reliktem poprzedniej epoki. NC+ z uporem maniaka je wciska, a ci co je maja, nie chca wymieniac.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Poprawiono też fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Don kichot - jest taka sytuacja, bo Wifiboxy (nieważne czy zwykłe, czy premium) nie wnoszą zbyt wiele w stosunku do Turboboxów czy Mediaboxów (procesor to raczej szczególik na który raczej się nie patrzy, o ile nowych funkcji jest stosunkowo mało).

Jakby było tak, jak teraz jest w CP (EVOBox vs starsze dekodery CP czy nawet Sagemcomy), to wymieniających dekodery byłoby więcej.

 

P.S. Mam turboboxa i wymiana na wifiboxa wydaje mi się bezcelowa (przy planach nowych dekoderów, w zależności od wersji: albo jeszcze w tym roku, albo na początku następnego)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, masz na myśli odbiornik satelitarny albo po prostu tuner. Takim też de facto jest dekoder dedykowany operatora. Nazywa się go dekoderem dla uproszczenia, gdyż, jak wiemy, posiada on bardzo okrojone oprogramowanie, ograniczające funkcjonalność takiego sprzętu jedynie na potrzeby danej platformy.

 

To tak na marginesie, bo nie o tym jest niniejszy wątek. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...